Strona główna / Dla uczestnika

Dla uczestnika

FORMUŁA FESTIWALU

Tegoroczna edycja festiwalu odbywa się w całości on-line.

W dniach 14-15 listopada na platformie 31. MFKiG – Cyber Edition odbędzie się stream Sceny Głównej, składający się z nagrań, spotkań, wywiadów i paneli dyskusyjnych, przygotowanych specjalnie na potrzeby tej edycji!

Oprócz streamu Sceny Głównej na stronie znajdzie się też Strefa Premium, do której trafią dodatkowe nagrania w trybie VOD, dostępne od startu festiwalu 14 listopada do 30 listopada.

O godz. 19:00 w sobotę 14 listopada odbędzie się ogłoszenie wyników festiwalowych konkursów i plebiscytów: Międzynarodowego Konkursu na Krótką Formę Komiksową, konkursu komiksowego dla dzieci Komiksowa Odyseja Kosmiczna, Najlepszego Polskiego Komiksu roku, Najlepszego Wydawcy Roku oraz Nagrody im. Papcia Chmiela za zasługi dla polskiego komiksu.

BILETY

Dostęp do materiałów z programu festiwalu jest płatny.

Po zakupie biletu na platformie festiwalu, uczestnicy otrzymają dostęp do pełnego streamu nagrań, a także możliwość odtworzenia znajdujących się tam nagrań do 30 listopada 2020 r. włącznie.

Cennik:

W przedsprzedaży (do 13/11/20 włącznie): 10 zł

W dniach festiwalu (14-15/11/20): 15 zł

Po festiwalu (16-30/11/20): 10 zł

 

ANTOLOGIA KOMIKSU „COVIKS-20”

Każdy odwiedzający partnera Strefy Targowej MFKiG, portal Gildia.pl, realizujący na nim zakupy w trakcie festiwalu, otrzyma bezpłatną kopię specjalnej antologii krótkich komiksów „COVIKS-20”.

Wśród jej autorów znaleźli się m.in. Jan Mazur, melon, Wojciech Stefaniec, Michał Śledziński, Anna Krztoń, Monika Laprus-Wierzejska, Shawn Martinbrough, Igor Baranko, Unka Odya, Krzysztof Gawronkiewicz, Konstantin Komardin i wielu innych.

GALERIA PRAC KONKURSOWYCH

Na platformie festiwalu dostępna jest galeria festiwalowych konkursów:

  • Międzynarodowy konkurs na krótką formę komiksową
  • Komiksowa odyseja kosmiczna (WKRÓTCE)