Strona główna / Aktualności / Laureaci festiwalowych konkursów i turniejów

Aktualności

Laureaci festiwalowych konkursów i turniejów

Podajemy wyniki konkursów, turniejów i plebiscytów, których finały miały miejsce w czasie 28. MFKiG

Podajemy wyniki konkursów, turniejów i plebiscytów, których finały miały miejsce w czasie 28. MFKiG: komiksowego konkursu dla dzieci „Na tropie marzeń”, nagród „MISIE 2017”, finału Mistrzostw Polski ESL, konkursu cosplay, turniejów Fighting Games Challenge, Komiks Game Jam 4 oraz konkursu stypendialnego Gildia.pl.

Komiksowy konkurs dziecięcy i młodzieżowy „Na tropie marzeń”

Grand Prix – Nina Wójcicka –  Zespół Szkół nr 84, Warszawa  (opiekunka Agnieszka Czerczak)

Pierwsza grupa wiekowa:
1. miejsce – Antonina Brzozowska – Poleski Ośrodek Sztuki, Łódź (opiekunka Jolanta Królicka)
2. miejsce – Anastazja Wojtkiewicz – SP nr 174, Łódź (opiekunka Beata Wojtaszak)
3. miejsce – Bruno Polis – Poleski Ośrodek Sztuki, Łódź (opiekunka Jolanta Królicka)

Druga grupa wiekowa:
1. miejsce – Natasza Gabrjańczyk – Poleski Ośrodek Sztuki, Łódź (opiekunka Jolanta Królicka)
2. miejsce – Helena Gorący – Łódź (opiekun Dariusz Gorący)
3. miejsce – Maja Strzelczyk – Gimnazjum nr 28, Łódź (opiekunka Agnieszka Graczyk)

MISIE 2017

Rozbawiło – serwis internetowy „ASZ Dziennik” (naczelny Rafał Madajczak)
Wzruszyło – reklama „Czego szukasz w święta” (produkcja Cut Cut Studio, reżyseria Jasper Ericstam)
Wstrząsnęło – film „Wołyń” (producenci Dariusz Pietrykowski, Andrzej Połeć, reżyseria Wojciech Smarzowski)
Działo się – komiks „Będziesz smażyć się w piekle” (Krzysztof „Prosiak” Owedyk)
Najlepszy bohater – Janusz Jasiński z filmu „Jestem mordercą” (scenariusz Maciej Pieprzyca, aktor Mirosław Haniszewski)
Najlepsza bohaterka – Zofia Beksińska z filmu „Ostatnia rodzina” (scenariusz Robert Bolesto, aktorka Aleksandra Konieczna)
Najlepszy czarny charakter – Antoni z serialu „Ucho prezesa” (scenariusz Robert Górski, aktor Wojciech Kalarus)
Najlepszy twórca – Ekipa, która wskrzesiła „Przekrój”

Cosplay

1. miejsce – Pherenike
2. miejsce – Lorien
3. miejsce – Spacekettle
Wyróżnienie – Sylvi

Finał Mistrzostw Polski ESL

CS:GO:
1. Team Kinguin
2. AGO Gaming
3-4. Pompa Team, PRIDE

LoL:
1. Illuminar Gaming
2. Pompa Team
3. Katastrofa Awionetki
4. Zaprzęg

Turnieje Fighting Games Challenge

Turniej „Tekken 7”:
1. miejsce – Frizen
2. miejsce – Caradolph
3. miejsce – Mace

Turniej „Injustice 2”:
1. miejsce – Frizen
2. miejsce – BB | Thorx
3. miejsce – PePe

Turniej „Guilty Gear Xrd Rev 2”:
1. miejsce – Raymoo
2. miejsce – Hayat
3. miejsce – Tuscan

IV konkurs na stypendium Gildia.pl

Stypendium – Tomasz Grządziela za pracę „Wszechksięga”

Komiks Game Jam 4

Nagroda główna ufundowana przez Flying Wild Hog – gra „Ghost Master” zespołu Angry Muffins
Najlepsza fabuła lub świat przedstawiony – gra „The did donna do it”
Najlepsza gra edukacyjna – „The Wine Pairing of Adrian Chmielarz”
Najlepsza mechanika – gra „inTWOition”
Najlepsza oprawa graficzna – gra „Orphanage”

Czytaj również:

Aktualności

Program 27. MFKiG