Program festiwalu

Filtruj po rodzaju wydarzenia

Wszystkie kategorie

Autografy

Inne

Manga

Projekcja

Spotkania

Star Wars

Strefa gier konsolowych

Strefa gier PC

Strefa gier planszowych

Warsztaty

Filtruj po lokalizacji wydarzenia

Filtruj po rodzaju wydarzenia

09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00

Lokalizacja

00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45'

Atlas Arena Strefa Autografów

17:00 - 18:30

Karolina Chyżewska, Sebastian Skrobol, Katarzyna Niemczyk, autorzy Cit...

17:00 - 18:30

Karolina Chyżewska, Sebastian Skrobol, Katarzyna Niemczyk, autorzy Cit...

15:30 - 17:00

Piotr Bednarczyk, Krzysztof Janicz, Sławomir Kiełbus, Maciej Kur, Norb...

15:30 - 17:00

Piotr Bednarczyk, Krzysztof Janicz, Sławomir Kiełbus, Maciej Kur, Norb...

14:00 - 15:30

rysownicy Relax, Paul Tobin, Scott McCloud, Marzena Sowa, Andrzej Nowa...

14:00 - 15:30

rysownicy Relax, Paul Tobin, Scott McCloud, Marzena Sowa, Andrzej Nowa...

12:30 - 14:00

Ingo Romling, Berenika Kołomycka, Bartosz Sztybor, Tomasz Kaczkowski, ...

12:30 - 14:00

Ingo Romling, Berenika Kołomycka, Bartosz Sztybor, Tomasz Kaczkowski, ...

11:00 - 12:30

Joan Cornella, Bedu, Ela Żukowska i Łukasz Godlewski, Szaweł Płócienni...

11:00 - 12:30

Joan Cornella, Bedu, Ela Żukowska i Łukasz Godlewski, Szaweł Płócienni...

Atlas Arena Sala D

15:00 - 16:00

Dagmara „Nelani” Wasilewska, Patryk „Roan” Mikołajczyk (Łódzki Fanklub...

15:00 - 16:00

Dagmara „Nelani” Wasilewska, Patryk „Roan” Mikołajczyk (Łódzki Fanklub...

14:00 - 15:00

Wiktor „Elvis” Weprzędz (Klub Fantastyki Elysium) – Prawdziwe Wojny Kl...

14:00 - 15:00

Wiktor „Elvis” Weprzędz (Klub Fantastyki Elysium) – Prawdziwe Wojny Kl...

13:00 - 14:00

Mikołaj „Nilson” Lewiński – Rebelianci S02. Dyskusja

13:00 - 14:00

Mikołaj „Nilson” Lewiński – Rebelianci S02. Dyskusja

12:00 - 13:00

Aleksandra „Alex” Stasina (Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen) - Kost...

12:00 - 13:00

Aleksandra „Alex” Stasina (Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen) - Kost...

11:00 - 12:00

Adam Siennica, Oskar Rogowski z naEkranie.pl – Nowe Uniwersum Gwiezdny...

11:00 - 12:00

Adam Siennica, Oskar Rogowski z naEkranie.pl – Nowe Uniwersum Gwiezdny...

10:00 - 11:00

Filip „Cassus” Ogrodowczyk (Łódzki Fanklub Star Wars) – Moc muzyki Gwi...

10:00 - 11:00

Filip „Cassus” Ogrodowczyk (Łódzki Fanklub Star Wars) – Moc muzyki Gwi...

16:00 - 17:00

Nathaniel „Fisto” Cook (Łódzki Fanklub Star Wars) – Imperium Galaktycz...

16:00 - 17:00

Nathaniel „Fisto” Cook (Łódzki Fanklub Star Wars) – Imperium Galaktycz...

17:00 - 18:00

Bartek „Burzol” Burzyński – Tajemnice doliny Lucasa

17:00 - 18:00

Bartek „Burzol” Burzyński – Tajemnice doliny Lucasa

Sala A - Stadion

19:15 - 20:00

Spotkanie z DEMem

19:15 - 20:00

Spotkanie z DEMem

18:30 - 19:15

Ulises Farinas i jego twórczość nie tylko komiksowa

18:30 - 19:15

Ulises Farinas i jego twórczość nie tylko komiksowa

17:15 - 18:30

Stworzony, by zrozumieć komiks: Scott McCloud

17:15 - 18:30

Stworzony, by zrozumieć komiks: Scott McCloud

16:15 - 17:15

Spotkanie z Marvano

16:15 - 17:15

Spotkanie z Marvano

15:15 - 16:15

Paul Tobin, czyli wiedźmin po amerykańsku

15:15 - 16:15

Paul Tobin, czyli wiedźmin po amerykańsku

14:00 - 15:15

Spotkanie z Milo Manarą

14:00 - 15:15

Spotkanie z Milo Manarą

13:00 - 14:00

„Hugo”, czyli Bedu

13:00 - 14:00

„Hugo”, czyli Bedu

12:00 - 13:00

„RELAX” - spotkanie z autorami oraz wydawcą antologii komiksów z kulto...

12:00 - 13:00

„RELAX” - spotkanie z autorami oraz wydawcą antologii komiksów z kulto...

11:15 - 12:00

Jak to się robi w Dark Horse - opowiada Daniel Chabon

11:15 - 12:00

Jak to się robi w Dark Horse - opowiada Daniel Chabon

10:30 - 11:15

Spotkanie z Ingo Romlingiem

10:30 - 11:15

Spotkanie z Ingo Romlingiem

10:00 - 10:30

„Kapitan Wrona” – spotkanie z Elą Żukowską i Łukaszem Godlewskim...

10:00 - 10:30

„Kapitan Wrona” – spotkanie z Elą Żukowską i Łukaszem Godlewskim...

Sala B - Stadion

19:15 - 19:45

Spotkanie z Tomaszem Grządzielą

19:15 - 19:45

Spotkanie z Tomaszem Grządzielą

18:45 - 19:15

Prosiak - premiera najnowszego komiksu „Będziesz smażyć się w piekle”...

18:45 - 19:15

Prosiak - premiera najnowszego komiksu „Będziesz smażyć się w piekle”...

18:15 - 18:45

Julia Nikitina, Olga Ławrientjewa, Maria Bogatowa, Timofiej Mokijenko,...

18:15 - 18:45

Julia Nikitina, Olga Ławrientjewa, Maria Bogatowa, Timofiej Mokijenko,...

17:30 - 18:15

„Papież i generał” – spotkanie z Markiem Millerem oraz Przemkiem „Trus...

17:30 - 18:15

„Papież i generał” – spotkanie z Markiem Millerem oraz Przemkiem „Trus...

17:00 - 17:30

Zbiorcze wydanie "Bezbóla" Filipa Myszkowskiego

17:00 - 17:30

Zbiorcze wydanie "Bezbóla" Filipa Myszkowskiego

16:15 - 17:00

„Grand Banda” - światowa premiera pilota serialu animowanego - spotkan...

16:15 - 17:00

„Grand Banda” - światowa premiera pilota serialu animowanego - spotkan...

15:30 - 16:15

Katarzyna Niemczyk w Ameryce

15:30 - 16:15

Katarzyna Niemczyk w Ameryce

15:00 - 15:30

Egmont: Zapowiedzi i odpowiedzi - spotkanie z szefem i redakcją Klubu ...

15:00 - 15:30

Egmont: Zapowiedzi i odpowiedzi - spotkanie z szefem i redakcją Klubu ...

14:15 - 15:00

Egmont: Ogłoszenie wyników III edycji konkursu im. Janusza Christy na ...

14:15 - 15:00

Egmont: Ogłoszenie wyników III edycji konkursu im. Janusza Christy na ...

13:30 - 14:15

Egmont: Dziedzictwo Christy - spotkanie z twórcami komiksu „Obłęd Hege...

13:30 - 14:15

Egmont: Dziedzictwo Christy - spotkanie z twórcami komiksu „Obłęd Hege...

13:00 - 13:30

Mateusz Skutnik – „Rewolucje. Integral 1-4”

13:00 - 13:30

Mateusz Skutnik – „Rewolucje. Integral 1-4”

12:30 - 13:00

Spotkanie z Andrzejem Chyżym - premiera komiksu "Samotnik i inne opowi...

12:30 - 13:00

Spotkanie z Andrzejem Chyżym - premiera komiksu "Samotnik i inne opowi...

12:00 - 12:30

„Mute” - spotkanie z Sebastianem Skrobolem i Bartoszem Sztyborem

12:00 - 12:30

„Mute” - spotkanie z Sebastianem Skrobolem i Bartoszem Sztyborem

11:30 - 12:00

Jakub Topor – „Rodacy”

11:30 - 12:00

Jakub Topor – „Rodacy”

11:00 - 11:30

„Rok w Europie” - spotkanie z Karoliną Chyżewską

11:00 - 11:30

„Rok w Europie” - spotkanie z Karoliną Chyżewską

10:30 - 11:00

Szaweł Płóciennik – „Papierowy rewolwer”

10:30 - 11:00

Szaweł Płóciennik – „Papierowy rewolwer”

10:00 - 10:30

„Giacomo Supernova 4” – spotkanie z Jerzym Łanuszewskim i Robertem Jac...

10:00 - 10:30

„Giacomo Supernova 4” – spotkanie z Jerzym Łanuszewskim i Robertem Jac...

Sala C- Stadion

19:00 - 20:00

Co w Marvelu piszczy?

19:00 - 20:00

Co w Marvelu piszczy?

18:30 - 19:00

poMAZani: o przemocy, sztuce i paprykarzu - spotkanie z kolektywem MAZ...

18:30 - 19:00

poMAZani: o przemocy, sztuce i paprykarzu - spotkanie z kolektywem MAZ...

18:00 - 18:30

Mateusz Szlachtycz i Max Suski – książka o kapitanie Żbiku

18:00 - 18:30

Mateusz Szlachtycz i Max Suski – książka o kapitanie Żbiku

17:15 - 18:00

Jubileusz 25-lecia Festiwalu Komiksu w Łodzi – panel wspomnieniowo-dys...

17:15 - 18:00

Jubileusz 25-lecia Festiwalu Komiksu w Łodzi – panel wspomnieniowo-dys...

16:45 - 17:15

Architektura w komiksie

16:45 - 17:15

Architektura w komiksie

16:00 - 16:45

„Coś więcej, czegoś mniej. Poszukiwania formuły powieści graficznej w ...

16:00 - 16:45

„Coś więcej, czegoś mniej. Poszukiwania formuły powieści graficznej w ...

15:15 - 16:00

Spotkanie z prawem autorskim. Jak udzielać licencji i przenosić autors...

15:15 - 16:00

Spotkanie z prawem autorskim. Jak udzielać licencji i przenosić autors...

14:30 - 15:15

Lego Serious Play – przez zabawę do pracy i edukacji, czyli jak połącz...

14:30 - 15:15

Lego Serious Play – przez zabawę do pracy i edukacji, czyli jak połącz...

13:00 - 14:30

Panele dyskusyjne na temat gier

13:00 - 14:30

Panele dyskusyjne na temat gier

12:15 - 13:00

Utylitarne podejście do grafiki i designu

12:15 - 13:00

Utylitarne podejście do grafiki i designu

11:30 - 12:15

Przenoszenie modeli rozgrywki do VR na podstawie gry Bound

11:30 - 12:15

Przenoszenie modeli rozgrywki do VR na podstawie gry Bound

10:45 - 11:30

Zepsujmy sobie grę! Parę słów o innych przyjemnościach płynących z gie...

10:45 - 11:30

Zepsujmy sobie grę! Parę słów o innych przyjemnościach płynących z gie...

10:15 - 10:45

O kreowaniu komiksu "Praga Gada. O międzywojniu". Autentyczne i świeże...

10:15 - 10:45

O kreowaniu komiksu "Praga Gada. O międzywojniu". Autentyczne i świeże...

Atlas Arena Sala E

18:30 - 19:30

Junji Ito: ryby-zombie, żywe planety i spirale - Krzysztof Grisznak Wo...

18:30 - 19:30

Junji Ito: ryby-zombie, żywe planety i spirale - Krzysztof Grisznak Wo...

17:30 - 18:30

Wojennego szaleństwa nigdy dosyć, czyli Drifters następcą Hellsinga - ...

17:30 - 18:30

Wojennego szaleństwa nigdy dosyć, czyli Drifters następcą Hellsinga - ...

16:30 - 17:30

Konferencja wydawnictw mangowych - Andrzej Kownacki (JPF), Janusz Kure...

16:30 - 17:30

Konferencja wydawnictw mangowych - Andrzej Kownacki (JPF), Janusz Kure...

15:30 - 16:30

The game is on! – Sherlock w wersji mangowej - prowadzący Krzysztof Pi...

15:30 - 16:30

The game is on! – Sherlock w wersji mangowej - prowadzący Krzysztof Pi...

14:00 - 15:30

Man among boys - w poszukiwaniu najmężniejszej postaci spośród wszystk...

14:00 - 15:30

Man among boys - w poszukiwaniu najmężniejszej postaci spośród wszystk...

13:00 - 14:00

Slice of life - ALPAKA (Inochi)

13:00 - 14:00

Slice of life - ALPAKA (Inochi)

12:00 - 13:00

Kawaii or not - ALPAKA (Inochi)

12:00 - 13:00

Kawaii or not - ALPAKA (Inochi)

11:00 - 12:00

Manga na weekend - HORY PORTIER (Tanzaku)

11:00 - 12:00

Manga na weekend - HORY PORTIER (Tanzaku)

10:00 - 11:00

Festiwalowe Nowości w Mangach - AIKO IWAHARA oraz AYA (Inochi)

10:00 - 11:00

Festiwalowe Nowości w Mangach - AIKO IWAHARA oraz AYA (Inochi)

Atlas Arena Sala F

18:15 - 19:00

Świt Batmana - Mroczny Rycerz w uniwersum filmowym DC - Rok 2016 przyn...

18:15 - 19:00

Świt Batmana - Mroczny Rycerz w uniwersum filmowym DC - Rok 2016 przyn...

17:15 - 18:15

Jak rysować cartoonowe zwierzaki w komiksie? – warsztaty z Błażejem Ku...

17:15 - 18:15

Jak rysować cartoonowe zwierzaki w komiksie? – warsztaty z Błażejem Ku...

16:30 - 17:15

Kłamstwa, feminizm, bondage i miłosne trójkąty, czyli o genezie postac...

16:30 - 17:15

Kłamstwa, feminizm, bondage i miłosne trójkąty, czyli o genezie postac...

16:00 - 16:30

Wykład-prezentacja: ,,Zrób sobie komiks” - o największych projektach k...

16:00 - 16:30

Wykład-prezentacja: ,,Zrób sobie komiks” - o największych projektach k...

14:30 - 16:00

„Pierwszy komiks” – warsztaty dla najmłodszych z Piotrem Nowackim i Ma...

14:30 - 16:00

„Pierwszy komiks” – warsztaty dla najmłodszych z Piotrem Nowackim i Ma...

13:00 - 14:30

Rysunek interaktywny, czyli wychodzimy poza kadry - warsztaty z Robert...

13:00 - 14:30

Rysunek interaktywny, czyli wychodzimy poza kadry - warsztaty z Robert...

12:15 - 13:00

Ciepło/zimno – panel dla początkujących kolorystów o doborze i kontrol...

12:15 - 13:00

Ciepło/zimno – panel dla początkujących kolorystów o doborze i kontrol...

10:00 - 12:15

Warsztaty Komiksu - warsztaty dla najmłodszych

10:00 - 12:15

Warsztaty Komiksu - warsztaty dla najmłodszych

Atlas Arena Scena Płyta Główna

EC 1

21:30 - 02:00

After Party

21:30 - 02:00

After Party

20:00 - 21:30

Gala Festiwalowa - wręczenie nagród 27. MFKiG

20:00 - 21:30

Gala Festiwalowa - wręczenie nagród 27. MFKiG

Atlas Arena Stadion Strefa Gier Planszowych

14:00 - 16:00

„Zaklinacze” – premiera gry karcianej w klimatach fantasy o łatwym pro...

14:00 - 16:00

„Zaklinacze” – premiera gry karcianej w klimatach fantasy o łatwym pro...

Atlas Arena Stadion Strefa Gier Planszowych Gralnia

10:00 - 20:00

Rozrywka w strefie gier planszowych zapewniona przez łódzką Gralnię – ...

10:00 - 20:00

Rozrywka w strefie gier planszowych zapewniona przez łódzką Gralnię – ...

Atlas Arena Płyta Główna Strefa Gier

10:00 - 20:00

Fighting Games Challenge

10:00 - 20:00

Fighting Games Challenge

Atlas Arena Płyta Główna Strefa Gier PC

10:00 - 20:00

Mistrzostwa Polski ESL

10:00 - 20:00

Mistrzostwa Polski ESL

Atlas Arena Scena

17:00 - 18:00

Finał konkursu Cosplay

17:00 - 18:00

Finał konkursu Cosplay

15:00 - 17:00

Wręczenie nagród stypendialnych Gildii

15:00 - 17:00

Wręczenie nagród stypendialnych Gildii

Atlas Arena Sala Em

14:00 - 16:00

Ocena portfolio – Daniel Chabon z Dark Horse

14:00 - 16:00

Ocena portfolio – Daniel Chabon z Dark Horse

09:00

15'

30'

45'

10:00

15'

30'

45'

11:00

15'

30'

45'

12:00

15'

30'

45'

13:00

15'

30'

45'

14:00

15'

30'

45'

15:00

15'

30'

45'

16:00

15'

30'

45'

17:00

15'

30'

45'

18:00

15'

30'

45'

19:00

15'

30'

45'

20:00

15'

30'

45'

21:00

15'

30'

45'

22:00

15'

30'

45'

23:00

15'

30'

45'

00:00

15:00 - 16:00
Dagmara „Nelani” Wasilewska, Patryk „Roan” Mikołajczyk (Łódzki Fanklub...
14:00 - 15:00
Wiktor „Elvis” Weprzędz (Klub Fantastyki Elysium) – Prawdziwe Wojny Kl...
13:00 - 14:00
Mikołaj „Nilson” Lewiński – Rebelianci S02. Dyskusja
12:00 - 13:00
Aleksandra „Alex” Stasina (Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen) - Kost...
11:00 - 12:00
Adam Siennica, Oskar Rogowski z naEkranie.pl – Nowe Uniwersum Gwiezdny...
10:00 - 11:00
Filip „Cassus” Ogrodowczyk (Łódzki Fanklub Star Wars) – Moc muzyki Gwi...
16:00 - 17:00
Nathaniel „Fisto” Cook (Łódzki Fanklub Star Wars) – Imperium Galaktycz...
17:00 - 18:00
Bartek „Burzol” Burzyński – Tajemnice doliny Lucasa
18:30 - 19:30
Junji Ito: ryby-zombie, żywe planety i spirale - Krzysztof Grisznak Wo...
17:30 - 18:30
Wojennego szaleństwa nigdy dosyć, czyli Drifters następcą Hellsinga - ...
16:30 - 17:30
Konferencja wydawnictw mangowych - Andrzej Kownacki (JPF), Janusz Kure...
15:30 - 16:30
The game is on! – Sherlock w wersji mangowej - prowadzący Krzysztof Pi...
14:00 - 15:30
Man among boys - w poszukiwaniu najmężniejszej postaci spośród wszystk...
13:00 - 14:00
Slice of life - ALPAKA (Inochi)
12:00 - 13:00
Kawaii or not - ALPAKA (Inochi)
11:00 - 12:00
Manga na weekend - HORY PORTIER (Tanzaku)
10:00 - 11:00
Festiwalowe Nowości w Mangach - AIKO IWAHARA oraz AYA (Inochi)
18:15 - 19:00
Świt Batmana - Mroczny Rycerz w uniwersum filmowym DC - Rok 2016 przyn...
17:15 - 18:15
Jak rysować cartoonowe zwierzaki w komiksie? – warsztaty z Błażejem Ku...
16:30 - 17:15
Kłamstwa, feminizm, bondage i miłosne trójkąty, czyli o genezie postac...
16:00 - 16:30
Wykład-prezentacja: ,,Zrób sobie komiks” - o największych projektach k...
14:30 - 16:00
„Pierwszy komiks” – warsztaty dla najmłodszych z Piotrem Nowackim i Ma...
13:00 - 14:30
Rysunek interaktywny, czyli wychodzimy poza kadry - warsztaty z Robert...
12:15 - 13:00
Ciepło/zimno – panel dla początkujących kolorystów o doborze i kontrol...
10:00 - 12:15
Warsztaty Komiksu - warsztaty dla najmłodszych
14:00 - 16:00
Ocena portfolio – Daniel Chabon z Dark Horse
17:00 - 18:00
Finał konkursu Cosplay
15:00 - 17:00
Wręczenie nagród stypendialnych Gildii
10:00 - 20:00
Fighting Games Challenge
10:00 - 20:00
Mistrzostwa Polski ESL
10:00 - 20:00
Rozrywka w strefie gier planszowych zapewniona przez łódzką Gralnię – ...
14:00 - 16:00
„Zaklinacze” – premiera gry karcianej w klimatach fantasy o łatwym pro...
21:30 - 02:00
After Party
20:00 - 21:30
Gala Festiwalowa - wręczenie nagród 27. MFKiG
17:00 - 18:30
Karolina Chyżewska, Sebastian Skrobol, Katarzyna Niemczyk, autorzy Cit...
15:30 - 17:00
Piotr Bednarczyk, Krzysztof Janicz, Sławomir Kiełbus, Maciej Kur, Norb...
14:00 - 15:30
rysownicy Relax, Paul Tobin, Scott McCloud, Marzena Sowa, Andrzej Nowa...
12:30 - 14:00
Ingo Romling, Berenika Kołomycka, Bartosz Sztybor, Tomasz Kaczkowski, ...
11:00 - 12:30
Joan Cornella, Bedu, Ela Żukowska i Łukasz Godlewski, Szaweł Płócienni...
19:00 - 20:00
Co w Marvelu piszczy?
18:30 - 19:00
poMAZani: o przemocy, sztuce i paprykarzu - spotkanie z kolektywem MAZ...
18:00 - 18:30
Mateusz Szlachtycz i Max Suski – książka o kapitanie Żbiku
17:15 - 18:00
Jubileusz 25-lecia Festiwalu Komiksu w Łodzi – panel wspomnieniowo-dys...
16:45 - 17:15
Architektura w komiksie
16:00 - 16:45
„Coś więcej, czegoś mniej. Poszukiwania formuły powieści graficznej w ...
15:15 - 16:00
Spotkanie z prawem autorskim. Jak udzielać licencji i przenosić autors...
14:30 - 15:15
Lego Serious Play – przez zabawę do pracy i edukacji, czyli jak połącz...
13:00 - 14:30
Panele dyskusyjne na temat gier
12:15 - 13:00
Utylitarne podejście do grafiki i designu
11:30 - 12:15
Przenoszenie modeli rozgrywki do VR na podstawie gry Bound
10:45 - 11:30
Zepsujmy sobie grę! Parę słów o innych przyjemnościach płynących z gie...
10:15 - 10:45
O kreowaniu komiksu "Praga Gada. O międzywojniu". Autentyczne i świeże...
19:15 - 19:45
Spotkanie z Tomaszem Grządzielą
18:45 - 19:15
Prosiak - premiera najnowszego komiksu „Będziesz smażyć się w piekle”...
18:15 - 18:45
Julia Nikitina, Olga Ławrientjewa, Maria Bogatowa, Timofiej Mokijenko,...
17:30 - 18:15
„Papież i generał” – spotkanie z Markiem Millerem oraz Przemkiem „Trus...
17:00 - 17:30
Zbiorcze wydanie "Bezbóla" Filipa Myszkowskiego
16:15 - 17:00
„Grand Banda” - światowa premiera pilota serialu animowanego - spotkan...
15:30 - 16:15
Katarzyna Niemczyk w Ameryce
15:00 - 15:30
Egmont: Zapowiedzi i odpowiedzi - spotkanie z szefem i redakcją Klubu ...
14:15 - 15:00
Egmont: Ogłoszenie wyników III edycji konkursu im. Janusza Christy na ...
13:30 - 14:15
Egmont: Dziedzictwo Christy - spotkanie z twórcami komiksu „Obłęd Hege...
13:00 - 13:30
Mateusz Skutnik – „Rewolucje. Integral 1-4”
12:30 - 13:00
Spotkanie z Andrzejem Chyżym - premiera komiksu "Samotnik i inne opowi...
12:00 - 12:30
„Mute” - spotkanie z Sebastianem Skrobolem i Bartoszem Sztyborem
11:30 - 12:00
Jakub Topor – „Rodacy”
11:00 - 11:30
„Rok w Europie” - spotkanie z Karoliną Chyżewską
10:30 - 11:00
Szaweł Płóciennik – „Papierowy rewolwer”
10:00 - 10:30
„Giacomo Supernova 4” – spotkanie z Jerzym Łanuszewskim i Robertem Jac...
19:15 - 20:00
Spotkanie z DEMem
18:30 - 19:15
Ulises Farinas i jego twórczość nie tylko komiksowa
17:15 - 18:30
Stworzony, by zrozumieć komiks: Scott McCloud
16:15 - 17:15
Spotkanie z Marvano
15:15 - 16:15
Paul Tobin, czyli wiedźmin po amerykańsku
14:00 - 15:15
Spotkanie z Milo Manarą
13:00 - 14:00
„Hugo”, czyli Bedu
12:00 - 13:00
„RELAX” - spotkanie z autorami oraz wydawcą antologii komiksów z kulto...
11:15 - 12:00
Jak to się robi w Dark Horse - opowiada Daniel Chabon
10:30 - 11:15
Spotkanie z Ingo Romlingiem
10:00 - 10:30
„Kapitan Wrona” – spotkanie z Elą Żukowską i Łukaszem Godlewskim...