Program festiwalu

Filtruj po rodzaju wydarzenia

Wszystkie kategorie

Autografy

Inne

Manga

Projekcja

Spotkania

Star Wars

Strefa gier konsolowych

Strefa gier PC

Strefa gier planszowych

Warsztaty

Filtruj po lokalizacji wydarzenia

Filtruj po rodzaju wydarzenia

09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00

Lokalizacja

00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45'

Atlas Arena Strefa Autografów

14:00 - 15:30

Marzena Sowa, Grzegorz Rosiński, Szymon Kaźmierczak, Jacek Michalski i...

14:00 - 15:30

Marzena Sowa, Grzegorz Rosiński, Szymon Kaźmierczak, Jacek Michalski i...

12:30 - 14:00

Heikki Ronkko, Joel Alessandra, David B., Andrzej Nowakowski, Ingo Rom...

12:30 - 14:00

Heikki Ronkko, Joel Alessandra, David B., Andrzej Nowakowski, Ingo Rom...

11:00 - 12:30

Tyler Crook, Kinga Korska, Jakub Grochola i Szymon Szelc, Anna Krztoń,...

11:00 - 12:30

Tyler Crook, Kinga Korska, Jakub Grochola i Szymon Szelc, Anna Krztoń,...

Atlas Arena Sala D

16:00 - 17:00

Adam Pawłowski (Łódzki Klub Miłośników Fantastyki „Logrus”) – Droga bo...

16:00 - 17:00

Adam Pawłowski (Łódzki Klub Miłośników Fantastyki „Logrus”) – Droga bo...

15:00 - 16:00

Kacper „Prezi” Rząsa (Toruńskie Imperium Star Wars) - Ile CGI w filmac...

15:00 - 16:00

Kacper „Prezi” Rząsa (Toruńskie Imperium Star Wars) - Ile CGI w filmac...

14:00 - 15:00

Krystian „Kaelder Dherven” Karolak (Łódzki Fanklub Star Wars) – Trylog...

14:00 - 15:00

Krystian „Kaelder Dherven” Karolak (Łódzki Fanklub Star Wars) – Trylog...

13:00 - 14:00

Natalia „Jaina” Kowalczyk (Łódzki Fanklub Star Wars) – Kalambury SW...

13:00 - 14:00

Natalia „Jaina” Kowalczyk (Łódzki Fanklub Star Wars) – Kalambury SW...

12:00 - 13:00

Michał „Sev” Ogrodowicz (Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen) - Epizod...

12:00 - 13:00

Michał „Sev” Ogrodowicz (Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen) - Epizod...

11:00 - 12:00

Michał „Sev” Ogrodowicz (Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen) - Nowy K...

11:00 - 12:00

Michał „Sev” Ogrodowicz (Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen) - Nowy K...

10:00 - 11:00

Mikołaj „Nilson” Lewiński – Nie taki Disney straszny

10:00 - 11:00

Mikołaj „Nilson” Lewiński – Nie taki Disney straszny

Sala A - Stadion

17:00 - 18:00

Spotkanie z Tomem Grindbergiem

17:00 - 18:00

Spotkanie z Tomem Grindbergiem

16:15 - 17:00

Grzegorz „Thorgal” Rosiński

16:15 - 17:00

Grzegorz „Thorgal” Rosiński

15:30 - 16:15

Spotkanie z Davidem B.

15:30 - 16:15

Spotkanie z Davidem B.

14:45 - 15:30

Andrzej Nowakowski o swoich komiksach

14:45 - 15:30

Andrzej Nowakowski o swoich komiksach

14:00 - 14:45

Nad czym pracuje Simon Bisley?

14:00 - 14:45

Nad czym pracuje Simon Bisley?

13:00 - 14:00

Tyler Crook i „Harrow County”

13:00 - 14:00

Tyler Crook i „Harrow County”

12:15 - 13:00

Karol KRL KAlinowski i premiera jego najnowszego komiksu „Kościsko”...

12:15 - 13:00

Karol KRL KAlinowski i premiera jego najnowszego komiksu „Kościsko”...

11:00 - 12:15

Scenarzystka Marzena Sowa

11:00 - 12:15

Scenarzystka Marzena Sowa

10:30 - 11:00

Joel Alessandra wreszcie po polsku

10:30 - 11:00

Joel Alessandra wreszcie po polsku

10:00 - 10:30

Heikki Ronkko i jego „Fazy”

10:00 - 10:30

Heikki Ronkko i jego „Fazy”

09:30 - 10:00

Filmy animowane z Festiwalu O!PLA

09:30 - 10:00

Filmy animowane z Festiwalu O!PLA

Sala B - Stadion

17:00 - 17:30

Start a new series or help us continue existing ones – premiera nowego...

17:00 - 17:30

Start a new series or help us continue existing ones – premiera nowego...

16:30 - 17:00

„Rycerz Ciernistego Krzewu – Polowanie” – spotkanie z autorami

16:30 - 17:00

„Rycerz Ciernistego Krzewu – Polowanie” – spotkanie z autorami

16:00 - 16:30

Spotkanie z Szymonem Kaźmierczakiem, autorem komiksu „Przemiana”

16:00 - 16:30

Spotkanie z Szymonem Kaźmierczakiem, autorem komiksu „Przemiana”

15:30 - 16:00

Jak rozpocząć swoją komiksową przygodę z Batmanem?

15:30 - 16:00

Jak rozpocząć swoją komiksową przygodę z Batmanem?

15:00 - 15:30

Łukasz Kowalczuk - premiera „Szlamtologii/Szlamgazynu”

15:00 - 15:30

Łukasz Kowalczuk - premiera „Szlamtologii/Szlamgazynu”

14:30 - 15:00

Konrad „Koko” Okoński – „Kij w dupie” po raz trzeci

14:30 - 15:00

Konrad „Koko” Okoński – „Kij w dupie” po raz trzeci

13:45 - 14:30

Orzeł, Lis, Incognito, Bler i inni - spotkanie z autorami polskich kom...

13:45 - 14:30

Orzeł, Lis, Incognito, Bler i inni - spotkanie z autorami polskich kom...

13:00 - 13:45

Wydawanie zinów: objaw choroby psychicznej czy droga ku boskości – udz...

13:00 - 13:45

Wydawanie zinów: objaw choroby psychicznej czy droga ku boskości – udz...

12:00 - 13:00

Przez ostatnie pół wieku komiksy Marvela rysowała niezliczona rzesza a...

12:00 - 13:00

Przez ostatnie pół wieku komiksy Marvela rysowała niezliczona rzesza a...

11:30 - 12:00

Historia komiksu w Norwegii

11:30 - 12:00

Historia komiksu w Norwegii

11:00 - 11:30

Spotkanie z Rafałem Szłapą

11:00 - 11:30

Spotkanie z Rafałem Szłapą

10:30 - 11:00

„Fetysz mózgu” – prezentacja komiksu

10:30 - 11:00

„Fetysz mózgu” – prezentacja komiksu

10:00 - 10:30

Maszinga, czyli Maszin + Japonia – spotkanie z Danielem Gutowskim, Mic...

10:00 - 10:30

Maszinga, czyli Maszin + Japonia – spotkanie z Danielem Gutowskim, Mic...

Sala C- Stadion

17:00 - 17:45

Panel dyskusyjny – komiks a edukacja (uczestnicy: Anna Klimowicz BEN I...

17:00 - 17:45

Panel dyskusyjny – komiks a edukacja (uczestnicy: Anna Klimowicz BEN I...

16:30 - 17:00

„Wpatrzeni ze Wzgórza” - spotkanie z Norbertem Rybarczykiem

16:30 - 17:00

„Wpatrzeni ze Wzgórza” - spotkanie z Norbertem Rybarczykiem

16:00 - 16:30

„Łódź. Miejskie historie” – Robert Popielecki, Michał Arkusiński, Toma...

16:00 - 16:30

„Łódź. Miejskie historie” – Robert Popielecki, Michał Arkusiński, Toma...

15:15 - 16:00

Komiksowe seriale AD2016

15:15 - 16:00

Komiksowe seriale AD2016

14:15 - 15:15

Najlepsze piosenki z kreskówek na żywo – wspólne śpiewanie

14:15 - 15:15

Najlepsze piosenki z kreskówek na żywo – wspólne śpiewanie

13:30 - 14:15

Ekstremalne lata dziewięćdziesiąte

13:30 - 14:15

Ekstremalne lata dziewięćdziesiąte

12:45 - 13:30

Spotkanie z prawem autorskim. Ochrona wizerunku postaci fikcyjnej. Sat...

12:45 - 13:30

Spotkanie z prawem autorskim. Ochrona wizerunku postaci fikcyjnej. Sat...

12:15 - 12:45

O najnowszej książce dra Bartłomieja Janickiego ,,Dydaktyczny potencja...

12:15 - 12:45

O najnowszej książce dra Bartłomieja Janickiego ,,Dydaktyczny potencja...

11:30 - 12:15

DC Rebirth - czym jest odrodzenie DC?

11:30 - 12:15

DC Rebirth - czym jest odrodzenie DC?

11:00 - 11:30

Warsztaty Komiksu - prelekcja o edukacji za pomocą komiksów

11:00 - 11:30

Warsztaty Komiksu - prelekcja o edukacji za pomocą komiksów

10:30 - 11:00

Oto jest głowa Franczaka” - spotkanie z Jackiem Michalskim i Witoldem ...

10:30 - 11:00

Oto jest głowa Franczaka” - spotkanie z Jackiem Michalskim i Witoldem ...

10:00 - 10:30

Gry wideo a edukacja

10:00 - 10:30

Gry wideo a edukacja

Atlas Arena Sala E

16:00 - 17:00

Buble do walki - Aya i Stokrot – INOCHI

16:00 - 17:00

Buble do walki - Aya i Stokrot – INOCHI

15:00 - 16:00

Voltron - nowa seria - Pitu Ditu - KANPAI

15:00 - 16:00

Voltron - nowa seria - Pitu Ditu - KANPAI

14:00 - 15:00

ReLife - eksperyment społeczny czy też próba naprawienia młodzieńczych...

14:00 - 15:00

ReLife - eksperyment społeczny czy też próba naprawienia młodzieńczych...

13:00 - 14:00

Konferencja tłumaczy mang - Paweł Rep Dybała (JPF), Michał Żmijewski (...

13:00 - 14:00

Konferencja tłumaczy mang - Paweł Rep Dybała (JPF), Michał Żmijewski (...

11:00 - 13:00

20 lat komiksu japońskiego nad Wisłą

11:00 - 13:00

20 lat komiksu japońskiego nad Wisłą

10:00 - 11:00

Wolverine Snikt Tsutomu Nihei

10:00 - 11:00

Wolverine Snikt Tsutomu Nihei

Atlas Arena Sala F

15:00 - 16:00

Warsztaty z Piotrem Nowackim

15:00 - 16:00

Warsztaty z Piotrem Nowackim

14:00 - 15:00

Zaczarowany ołówek, czyli rysować może każdy - warsztaty z Robertem Tr...

14:00 - 15:00

Zaczarowany ołówek, czyli rysować może każdy - warsztaty z Robertem Tr...

12:00 - 14:00

Warsztaty Komiksu - warsztaty dla gimnazjalistów

12:00 - 14:00

Warsztaty Komiksu - warsztaty dla gimnazjalistów

11:00 - 12:00

Vlepka a day - warsztaty z Błażejem Kurowskim z Pracowni Oko

11:00 - 12:00

Vlepka a day - warsztaty z Błażejem Kurowskim z Pracowni Oko

10:00 - 11:00

Kody na propsy - warsztaty cosplay - prowadzenie Kayo Corner

10:00 - 11:00

Kody na propsy - warsztaty cosplay - prowadzenie Kayo Corner

Atlas Arena Scena Płyta Główna

16:00 - 20:00

Rozstrzygnięcie konkursu Komiks Game Jam 3

16:00 - 20:00

Rozstrzygnięcie konkursu Komiks Game Jam 3

12:00 - 14:00

Gala rozdania nagród w konkursie na komiks ekonomiczny FOR

12:00 - 14:00

Gala rozdania nagród w konkursie na komiks ekonomiczny FOR

EC 1

Atlas Arena Stadion Strefa Gier Planszowych

Atlas Arena Stadion Strefa Gier Planszowych Gralnia

Atlas Arena Płyta Główna Strefa Gier

10:00 - 20:00

Fighting Games Challenge

10:00 - 20:00

Fighting Games Challenge

Atlas Arena Płyta Główna Strefa Gier PC

10:00 - 20:00

Mistrzostwa Polski ESL

10:00 - 20:00

Mistrzostwa Polski ESL

Atlas Arena Scena

Atlas Arena Sala Em

09:00

15'

30'

45'

10:00

15'

30'

45'

11:00

15'

30'

45'

12:00

15'

30'

45'

13:00

15'

30'

45'

14:00

15'

30'

45'

15:00

15'

30'

45'

16:00

15'

30'

45'

17:00

15'

30'

45'

18:00

15'

30'

45'

19:00

15'

30'

45'

20:00

15'

30'

45'

21:00

15'

30'

45'

22:00

15'

30'

45'

23:00

15'

30'

45'

00:00

14:00 - 15:30
Marzena Sowa, Grzegorz Rosiński, Szymon Kaźmierczak, Jacek Michalski i...
12:30 - 14:00
Heikki Ronkko, Joel Alessandra, David B., Andrzej Nowakowski, Ingo Rom...
11:00 - 12:30
Tyler Crook, Kinga Korska, Jakub Grochola i Szymon Szelc, Anna Krztoń,...
16:00 - 20:00
Rozstrzygnięcie konkursu Komiks Game Jam 3
12:00 - 14:00
Gala rozdania nagród w konkursie na komiks ekonomiczny FOR
10:00 - 20:00
Fighting Games Challenge
10:00 - 20:00
Mistrzostwa Polski ESL
15:00 - 16:00
Warsztaty z Piotrem Nowackim
14:00 - 15:00
Zaczarowany ołówek, czyli rysować może każdy - warsztaty z Robertem Tr...
12:00 - 14:00
Warsztaty Komiksu - warsztaty dla gimnazjalistów
11:00 - 12:00
Vlepka a day - warsztaty z Błażejem Kurowskim z Pracowni Oko
10:00 - 11:00
Kody na propsy - warsztaty cosplay - prowadzenie Kayo Corner
16:00 - 17:00
Buble do walki - Aya i Stokrot – INOCHI
15:00 - 16:00
Voltron - nowa seria - Pitu Ditu - KANPAI
14:00 - 15:00
ReLife - eksperyment społeczny czy też próba naprawienia młodzieńczych...
13:00 - 14:00
Konferencja tłumaczy mang - Paweł Rep Dybała (JPF), Michał Żmijewski (...
11:00 - 13:00
20 lat komiksu japońskiego nad Wisłą
10:00 - 11:00
Wolverine Snikt Tsutomu Nihei
16:00 - 17:00
Adam Pawłowski (Łódzki Klub Miłośników Fantastyki „Logrus”) – Droga bo...
15:00 - 16:00
Kacper „Prezi” Rząsa (Toruńskie Imperium Star Wars) - Ile CGI w filmac...
14:00 - 15:00
Krystian „Kaelder Dherven” Karolak (Łódzki Fanklub Star Wars) – Trylog...
13:00 - 14:00
Natalia „Jaina” Kowalczyk (Łódzki Fanklub Star Wars) – Kalambury SW...
12:00 - 13:00
Michał „Sev” Ogrodowicz (Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen) - Epizod...
11:00 - 12:00
Michał „Sev” Ogrodowicz (Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen) - Nowy K...
10:00 - 11:00
Mikołaj „Nilson” Lewiński – Nie taki Disney straszny
17:00 - 17:45
Panel dyskusyjny – komiks a edukacja (uczestnicy: Anna Klimowicz BEN I...
16:30 - 17:00
„Wpatrzeni ze Wzgórza” - spotkanie z Norbertem Rybarczykiem
16:00 - 16:30
„Łódź. Miejskie historie” – Robert Popielecki, Michał Arkusiński, Toma...
15:15 - 16:00
Komiksowe seriale AD2016
14:15 - 15:15
Najlepsze piosenki z kreskówek na żywo – wspólne śpiewanie
13:30 - 14:15
Ekstremalne lata dziewięćdziesiąte
12:45 - 13:30
Spotkanie z prawem autorskim. Ochrona wizerunku postaci fikcyjnej. Sat...
12:15 - 12:45
O najnowszej książce dra Bartłomieja Janickiego ,,Dydaktyczny potencja...
11:30 - 12:15
DC Rebirth - czym jest odrodzenie DC?
11:00 - 11:30
Warsztaty Komiksu - prelekcja o edukacji za pomocą komiksów
10:30 - 11:00
Oto jest głowa Franczaka” - spotkanie z Jackiem Michalskim i Witoldem ...
10:00 - 10:30
Gry wideo a edukacja
17:00 - 17:30
Start a new series or help us continue existing ones – premiera nowego...
16:30 - 17:00
„Rycerz Ciernistego Krzewu – Polowanie” – spotkanie z autorami
16:00 - 16:30
Spotkanie z Szymonem Kaźmierczakiem, autorem komiksu „Przemiana”
15:30 - 16:00
Jak rozpocząć swoją komiksową przygodę z Batmanem?
15:00 - 15:30
Łukasz Kowalczuk - premiera „Szlamtologii/Szlamgazynu”
14:30 - 15:00
Konrad „Koko” Okoński – „Kij w dupie” po raz trzeci
13:45 - 14:30
Orzeł, Lis, Incognito, Bler i inni - spotkanie z autorami polskich kom...
13:00 - 13:45
Wydawanie zinów: objaw choroby psychicznej czy droga ku boskości – udz...
12:00 - 13:00
Przez ostatnie pół wieku komiksy Marvela rysowała niezliczona rzesza a...
11:30 - 12:00
Historia komiksu w Norwegii
11:00 - 11:30
Spotkanie z Rafałem Szłapą
10:30 - 11:00
„Fetysz mózgu” – prezentacja komiksu
10:00 - 10:30
Maszinga, czyli Maszin + Japonia – spotkanie z Danielem Gutowskim, Mic...
17:00 - 18:00
Spotkanie z Tomem Grindbergiem
16:15 - 17:00
Grzegorz „Thorgal” Rosiński
15:30 - 16:15
Spotkanie z Davidem B.
14:45 - 15:30
Andrzej Nowakowski o swoich komiksach
14:00 - 14:45
Nad czym pracuje Simon Bisley?
13:00 - 14:00
Tyler Crook i „Harrow County”
12:15 - 13:00
Karol KRL KAlinowski i premiera jego najnowszego komiksu „Kościsko”...
11:00 - 12:15
Scenarzystka Marzena Sowa
10:30 - 11:00
Joel Alessandra wreszcie po polsku
10:00 - 10:30
Heikki Ronkko i jego „Fazy”
09:30 - 10:00
Filmy animowane z Festiwalu O!PLA