Program festiwalu

Filtruj po rodzaju wydarzenia

Wszystkie kategorie

Autografy

Blok filmowy

ESL

Game Jam

Inne

Komiks Historyczny

Manga

Portfolia

Scena główna

Spotkania

Star Wars

Strefa dziecięca

Strefa gier

Warsztaty

Wystawy

Filtruj po lokalizacji wydarzenia

Filtruj po rodzaju wydarzenia

09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00

Lokalizacja

00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45'

Atlas Arena SCENA GŁÓWNA

16:00 - 18:30

konkursy cosplay (w tym konkurs DC)

16:00 - 18:30

konkursy cosplay (w tym konkurs DC)

14:35 - 15:20

prezentacja Potęgi Obrazu i Wacoma

14:35 - 15:20

prezentacja Potęgi Obrazu i Wacoma

14:00 - 14:30

Jim Lee przedstawia Odrodzenie

14:00 - 14:30

Jim Lee przedstawia Odrodzenie

Poleski Ośrodek Sztuki

Atlas Arena Strefa Autografów

18:00 - 19:30

Howard Chaykin, Joel Alessandra, Joanna Karpowicz i Jerzy Szyłak, Toma...

18:00 - 19:30

Howard Chaykin, Joel Alessandra, Joanna Karpowicz i Jerzy Szyłak, Toma...

16:30 - 18:00

Otto Schmidt, Grzegorz Rosiński, Simon Bisley, Jacek Skrzydlewski, Krz...

16:30 - 18:00

Otto Schmidt, Grzegorz Rosiński, Simon Bisley, Jacek Skrzydlewski, Krz...

15:00 - 16:30

Sylvain Runberg, Berliac, Alice Milani, „Komiksy dla dzieci z Egmontu”...

15:00 - 16:30

Sylvain Runberg, Berliac, Alice Milani, „Komiksy dla dzieci z Egmontu”...

13:30 - 15:00

David Lloyd, Ingo Römling, Guy Delisle, Mikołaj Spionek, Agnieszka Koz...

13:30 - 15:00

David Lloyd, Ingo Römling, Guy Delisle, Mikołaj Spionek, Agnieszka Koz...

12:00 - 13:30

Jim Lee, Silvio Camboni, Ulises Fariñas, Grazia La Padula i Tony Sando...

12:00 - 13:30

Jim Lee, Silvio Camboni, Ulises Fariñas, Grazia La Padula i Tony Sando...

10:30 - 12:00

Will Simpson, Achdé, David Roach, Marcin Kułakowski i Michał Cetnarows...

10:30 - 12:00

Will Simpson, Achdé, David Roach, Marcin Kułakowski i Michał Cetnarows...

Atlas Arena Sala D

10:00 - 10:45

Co poza filmami? Czyli jak wskoczyć w kanon Star Wars i co to w ogóle ...

10:00 - 10:45

Co poza filmami? Czyli jak wskoczyć w kanon Star Wars i co to w ogóle ...

18:30 - 19:00

Sol Invictus zaprasza na komiksowe jam session i warsztaty z rysowania...

18:30 - 19:00

Sol Invictus zaprasza na komiksowe jam session i warsztaty z rysowania...

17:30 - 18:30

„Kompozycja i kadr” - warsztaty plastycznego budowania narracji w komi...

17:30 - 18:30

„Kompozycja i kadr” - warsztaty plastycznego budowania narracji w komi...

15:30 - 17:30

Warsztaty i challenge z Potęga Obrazu i Wacomem

15:30 - 17:30

Warsztaty i challenge z Potęga Obrazu i Wacomem

14:15 - 15:15

"Od Misia do Zbysia" - warsztaty dla dzieci z Piotrem Nowackim, Maciej...

14:15 - 15:15

"Od Misia do Zbysia" - warsztaty dla dzieci z Piotrem Nowackim, Maciej...

13:15 - 14:15

warsztaty rysunkowe dla dzieci z autorami komiksów dla dzieci Martą Fa...

13:15 - 14:15

warsztaty rysunkowe dla dzieci z autorami komiksów dla dzieci Martą Fa...

11:00 - 13:00

„Czy mutant jest super?” - warsztaty rysowania komiksów dla początkują...

11:00 - 13:00

„Czy mutant jest super?” - warsztaty rysowania komiksów dla początkują...

09:45 - 11:00

Rysunkowa podróż do świata zwierząt – warsztaty dla dzieci z rysowanym...

09:45 - 11:00

Rysunkowa podróż do świata zwierząt – warsztaty dla dzieci z rysowanym...

Sala A - Stadion

18:15 - 19:00

Sylvain Runberg - scenarzysta serii „Orbital”, „Millenium”, „Podboje” ...

18:15 - 19:00

Sylvain Runberg - scenarzysta serii „Orbital”, „Millenium”, „Podboje” ...

17:30 - 18:15

Spotkanie z Davidem Roachem

17:30 - 18:15

Spotkanie z Davidem Roachem

16:00 - 17:30

Rysownik, scenarzysta, wydawca - Jim Lee z DC Comics – prowadzenie Prz...

16:00 - 17:30

Rysownik, scenarzysta, wydawca - Jim Lee z DC Comics – prowadzenie Prz...

15:15 - 16:00

Spotkanie z Otto Schmidtem – prowadzenie Radosław Pisula

15:15 - 16:00

Spotkanie z Otto Schmidtem – prowadzenie Radosław Pisula

14:15 - 15:15

Jak to jest rysować "Lucky Luke'a" – spotkanie z Achdé – prowadzenie J...

14:15 - 15:15

Jak to jest rysować "Lucky Luke'a" – spotkanie z Achdé – prowadzenie J...

13:30 - 14:15

Od „Sędziego Dredda” po „Grę o tron” - Will Simpson – prowadzenie Pawe...

13:30 - 14:15

Od „Sędziego Dredda” po „Grę o tron” - Will Simpson – prowadzenie Pawe...

12:30 - 13:30

Komiksowy kronikarz Guy Delisle – prowadzenie Wojciech Szot

12:30 - 13:30

Komiksowy kronikarz Guy Delisle – prowadzenie Wojciech Szot

11:30 - 12:30

Nie tylko „V jak Vendetta” – David Lloyd – prowadzenie Tomasz Nowak...

11:30 - 12:30

Nie tylko „V jak Vendetta” – David Lloyd – prowadzenie Tomasz Nowak...

10:45 - 11:30

10.45 – „Niezwykła podróż” Silvio Camboniego - prowadzenie Maciej Gier...

10:45 - 11:30

10.45 – „Niezwykła podróż” Silvio Camboniego - prowadzenie Maciej Gier...

10:00 - 10:45

Ingo Römling, „Malcolm Max” i inne komiksy – prowadzenie Paweł Timofie...

10:00 - 10:45

Ingo Römling, „Malcolm Max” i inne komiksy – prowadzenie Paweł Timofie...

Sala B - Stadion

18:30 - 19:15

Berliac przedstawia „Sadboia”, czyli o uchodźcach, przemocy i sztuce z...

18:30 - 19:15

Berliac przedstawia „Sadboia”, czyli o uchodźcach, przemocy i sztuce z...

18:00 - 18:30

Spokojne spotkanie z Henrykiem Glazą – prowadzenie Karol Konwerski

18:00 - 18:30

Spokojne spotkanie z Henrykiem Glazą – prowadzenie Karol Konwerski

17:15 - 18:00

Marvel Now – jak czytać i co czytać? – opowiada Kamil Śmiałkowski - pr...

17:15 - 18:00

Marvel Now – jak czytać i co czytać? – opowiada Kamil Śmiałkowski - pr...

16:45 - 17:15

Kajko i Kokosz – Nowe Przygody – spotkanie z udziałem Macieja Kura, Pi...

16:45 - 17:15

Kajko i Kokosz – Nowe Przygody – spotkanie z udziałem Macieja Kura, Pi...

16:00 - 16:30

"Wounded", czyli western po polsku - spotkanie z autorem Mikołajem Spi...

16:00 - 16:30

"Wounded", czyli western po polsku - spotkanie z autorem Mikołajem Spi...

15:00 - 16:00

Premiera drugiego tomu antologii „Relax” i dyskusja o fenomenie polski...

15:00 - 16:00

Premiera drugiego tomu antologii „Relax” i dyskusja o fenomenie polski...

14:15 - 14:45

Star Wars – o nowym i starym uniwersum komiksowym opowiada Jacek Drewn...

14:15 - 14:45

Star Wars – o nowym i starym uniwersum komiksowym opowiada Jacek Drewn...

13:30 - 14:15

Premiera 2 tomu komiksu Bradl oraz dyskusja o komiksie historycznym. E...

13:30 - 14:15

Premiera 2 tomu komiksu Bradl oraz dyskusja o komiksie historycznym. E...

12:45 - 13:30

DC Odrodzenie dla początkujących - wykład Małgorzaty Chudziak i Wojcie...

12:45 - 13:30

DC Odrodzenie dla początkujących - wykład Małgorzaty Chudziak i Wojcie...

12:00 - 12:30

Spotkanie z Martą Falkowską, Mieczysławem Fijałem, Agnieszką Surmą i K...

12:00 - 12:30

Spotkanie z Martą Falkowską, Mieczysławem Fijałem, Agnieszką Surmą i K...

11:15 - 12:00

Egmont Polska - rozmowa z Tomaszem Kołodziejczakiem - największym pols...

11:15 - 12:00

Egmont Polska - rozmowa z Tomaszem Kołodziejczakiem - największym pols...

10:30 - 11:15

Egmont Polska - plany i zapowiedzi na pierwsza połowę 2018 przedstawia...

10:30 - 11:15

Egmont Polska - plany i zapowiedzi na pierwsza połowę 2018 przedstawia...

Sala C - Stadion

14:45 - 15:30

Prawo autorskie - Case study: jeszcze inspiracja czy już plagiat? - pr...

14:45 - 15:30

Prawo autorskie - Case study: jeszcze inspiracja czy już plagiat? - pr...

17:45 - 18:30

W drodze po nagrody Eisnera - prezentacja Łukasza Kowalczuka dotycząca...

17:45 - 18:30

W drodze po nagrody Eisnera - prezentacja Łukasza Kowalczuka dotycząca...

17:00 - 17:45

Opowieści o słynnych Polkach – spotkanie z Alice Milani, autorką komik...

17:00 - 17:45

Opowieści o słynnych Polkach – spotkanie z Alice Milani, autorką komik...

16:30 - 17:00

„Aż przyjdzie kocur” od Agnieszki „Kozi” Kozłowskiej i Dawida Śliwińsk...

16:30 - 17:00

„Aż przyjdzie kocur” od Agnieszki „Kozi” Kozłowskiej i Dawida Śliwińsk...

16:00 - 16:30

Adam Święcki – „Dziewanna, szczury i inne historie” - o zbiorze krótki...

16:00 - 16:30

Adam Święcki – „Dziewanna, szczury i inne historie” - o zbiorze krótki...

15:30 - 16:00

„Kwaśne jabłko” Joanny Karpowicz i Jerzego Szyłaka, przejmujący i szok...

15:30 - 16:00

„Kwaśne jabłko” Joanny Karpowicz i Jerzego Szyłaka, przejmujący i szok...

14:00 - 14:45

Koren Shadmi przedstawia „Maniaka miłości. Wyznania seryjnego randkowi...

14:00 - 14:45

Koren Shadmi przedstawia „Maniaka miłości. Wyznania seryjnego randkowi...

13:00 - 14:00

Panel IPN o komiksach historycznych, uczestnicy: Krzysztof Wyrzykowski...

13:00 - 14:00

Panel IPN o komiksach historycznych, uczestnicy: Krzysztof Wyrzykowski...

12:30 - 13:00

O smażeniu się w piekle rozmowa z Prosiakiem – prowadzenie Marceli Szp...

12:30 - 13:00

O smażeniu się w piekle rozmowa z Prosiakiem – prowadzenie Marceli Szp...

11:45 - 12:30

Spotkanie z autorami „Aurory": Andrzejem Janickim, Jackiem Michalskim,...

11:45 - 12:30

Spotkanie z autorami „Aurory": Andrzejem Janickim, Jackiem Michalskim,...

11:00 - 11:45

"Maluchy w pelerynach - Jak wykorzystać zainteresowanie przedszkolaka ...

11:00 - 11:45

"Maluchy w pelerynach - Jak wykorzystać zainteresowanie przedszkolaka ...

10:30 - 11:00

Piotr Nowacki, Maciej Jasiński, Tomasz Kaczkowski prezentują nowy tom ...

10:30 - 11:00

Piotr Nowacki, Maciej Jasiński, Tomasz Kaczkowski prezentują nowy tom ...

10:00 - 10:30

„Liber Horrorum” - inspiracje, droga do wydania, plany na kolejne tomy...

10:00 - 10:30

„Liber Horrorum” - inspiracje, droga do wydania, plany na kolejne tomy...

Atlas Arena Sala E

18:15 - 19:00

Galaktyczna Wojna Domowa – bohaterowie i złoczyńcy po obu stronach - F...

18:15 - 19:00

Galaktyczna Wojna Domowa – bohaterowie i złoczyńcy po obu stronach - F...

17:30 - 18:15

Wiesz, ten mój ulubiony Gwiezdny film - Dominik „Vykk” Pańczyk

17:30 - 18:15

Wiesz, ten mój ulubiony Gwiezdny film - Dominik „Vykk” Pańczyk

16:45 - 17:30

Historia komiksów Star Wars - Krystian „Smok” Śmietański

16:45 - 17:30

Historia komiksów Star Wars - Krystian „Smok” Śmietański

16:00 - 16:45

O komiksach Star Wars rozmowa z Howardem Chaykinem - Piotr „Nild” Piąt...

16:00 - 16:45

O komiksach Star Wars rozmowa z Howardem Chaykinem - Piotr „Nild” Piąt...

15:15 - 16:00

Tak złe, że aż dobre: "Countdown to Final Crisis" – prelekcja Damiana ...

15:15 - 16:00

Tak złe, że aż dobre: "Countdown to Final Crisis" – prelekcja Damiana ...

14:15 - 15:15

Architektura w komiksowym uniwersum DC – prelekcja Andrzeja Jarczewski...

14:15 - 15:15

Architektura w komiksowym uniwersum DC – prelekcja Andrzeja Jarczewski...

13:15 - 14:15

I Am the Night. 25 lat serialu „Batman The Animated Series” - panel dy...

13:15 - 14:15

I Am the Night. 25 lat serialu „Batman The Animated Series” - panel dy...

12:15 - 13:15

Prelekcja o twórcach komiksowych, którymi DC i Marvel "wymieniali" się...

12:15 - 13:15

Prelekcja o twórcach komiksowych, którymi DC i Marvel "wymieniali" się...

11:30 - 12:15

Z kamerą wśród Sithów - Krystian „Smok” Śmietański

11:30 - 12:15

Z kamerą wśród Sithów - Krystian „Smok” Śmietański

10:45 - 11:30

Wojny Klonów – Podobieństwa i różnice - Wiktor „Elvis” Weprzędz...

10:45 - 11:30

Wojny Klonów – Podobieństwa i różnice - Wiktor „Elvis” Weprzędz...

Atlas Arena Sala F

18:00 - 19:00

Yuri i Shoujo Ai w Polsce - Grisznak

18:00 - 19:00

Yuri i Shoujo Ai w Polsce - Grisznak

17:00 - 18:00

Idący człowiek – opowieść o życiu i twórczości Jirō Taniguchiego – Krz...

17:00 - 18:00

Idący człowiek – opowieść o życiu i twórczości Jirō Taniguchiego – Krz...

15:30 - 17:00

Konferencja tłumaczy mang – Irienna

15:30 - 17:00

Konferencja tłumaczy mang – Irienna

14:30 - 15:30

Voltron: Legendary Defender - Pitu Ditu (Inochi)

14:30 - 15:30

Voltron: Legendary Defender - Pitu Ditu (Inochi)

13:00 - 14:30

Konferencja wydawnictw mangowych – Yen

13:00 - 14:30

Konferencja wydawnictw mangowych – Yen

12:00 - 13:00

Nielubiane dzieci polskiego rynku mangowego - mangi, które się nie prz...

12:00 - 13:00

Nielubiane dzieci polskiego rynku mangowego - mangi, które się nie prz...

11:00 - 12:00

Satoshi Kon i jego wiecznie wirujący bączek (o mandze Opus) – Yen

11:00 - 12:00

Satoshi Kon i jego wiecznie wirujący bączek (o mandze Opus) – Yen

10:00 - 11:00

Co nowego na polskim rynku wydawniczym? Edycja MFKiG - Aiko Iwahara (I...

10:00 - 11:00

Co nowego na polskim rynku wydawniczym? Edycja MFKiG - Aiko Iwahara (I...

Atlas Arena Scena Płyta Główna

14:00 - 18:00

Mecz pokazowy LoL, półfinał #2 LoL (BO5)

14:00 - 18:00

Mecz pokazowy LoL, półfinał #2 LoL (BO5)

11:15 - 14:00

półfinał #2 CSGO (BO3)

11:15 - 14:00

półfinał #2 CSGO (BO3)

EC1

21:30 - 23:59

After Party

21:30 - 23:59

After Party

20:30 - 21:30

Gala Festiwalowa - wręczenie nagród 28. MFKiG

20:30 - 21:30

Gala Festiwalowa - wręczenie nagród 28. MFKiG

19:45 - 20:15

Oprowadzanie po wystawach w EC1 Łódź – „Wielka brytyjska sztuka komiks...

19:45 - 20:15

Oprowadzanie po wystawach w EC1 Łódź – „Wielka brytyjska sztuka komiks...

Stadion Strefa Gier Planszowych

Atlas Arena Sala Em

15:00 - 18:00

Nicolas Grivel - agent wydawnictw francuskich

15:00 - 18:00

Nicolas Grivel - agent wydawnictw francuskich

12:00 - 15:00

Tomasso D’Alessandro i Dario Morgante – agenci wydawnictw europejskich...

12:00 - 15:00

Tomasso D’Alessandro i Dario Morgante – agenci wydawnictw europejskich...

Atlas Arena Sala G

17:00 - 18:00

prezentacje jesiennych ramówek stacji telewizyjnych emitujących w Pols...

17:00 - 18:00

prezentacje jesiennych ramówek stacji telewizyjnych emitujących w Pols...

16:00 - 17:00

spotkanie z ekipą filmu kinowego „Twój Vincent”

16:00 - 17:00

spotkanie z ekipą filmu kinowego „Twój Vincent”

14:00 - 15:00

spotkanie z obsadą i ekipą serialu HBO „Wataha 2”

14:00 - 15:00

spotkanie z obsadą i ekipą serialu HBO „Wataha 2”

13:00 - 14:00

spotkanie z ekipą studia Human Arc, twórcami serialu animowanego „Kacp...

13:00 - 14:00

spotkanie z ekipą studia Human Arc, twórcami serialu animowanego „Kacp...

12:00 - 13:00

spotkanie z amerykańskimi producentami serialu AXN Ultraviolet. Gośćmi...

12:00 - 13:00

spotkanie z amerykańskimi producentami serialu AXN Ultraviolet. Gośćmi...

11:00 - 12:00

spotkanie z ekipą i emisja jednego z odcinków serialu „Po drugiej stro...

11:00 - 12:00

spotkanie z ekipą i emisja jednego z odcinków serialu „Po drugiej stro...

10:00 - 11:00

prezentacje jesiennych ramówek stacji telewizyjnych emitujących w Pols...

10:00 - 11:00

prezentacje jesiennych ramówek stacji telewizyjnych emitujących w Pols...

Dom Literatury w Łodzi

09:00

15'

30'

45'

10:00

15'

30'

45'

11:00

15'

30'

45'

12:00

15'

30'

45'

13:00

15'

30'

45'

14:00

15'

30'

45'

15:00

15'

30'

45'

16:00

15'

30'

45'

17:00

15'

30'

45'

18:00

15'

30'

45'

19:00

15'

30'

45'

20:00

15'

30'

45'

21:00

15'

30'

45'

22:00

15'

30'

45'

23:00

15'

30'

45'

00:00

14:45 - 15:30
Prawo autorskie - Case study: jeszcze inspiracja czy już plagiat? - pr...
18:00 - 19:30
Howard Chaykin, Joel Alessandra, Joanna Karpowicz i Jerzy Szyłak, Toma...
16:30 - 18:00
Otto Schmidt, Grzegorz Rosiński, Simon Bisley, Jacek Skrzydlewski, Krz...
15:00 - 16:30
Sylvain Runberg, Berliac, Alice Milani, „Komiksy dla dzieci z Egmontu”...
13:30 - 15:00
David Lloyd, Ingo Römling, Guy Delisle, Mikołaj Spionek, Agnieszka Koz...
12:00 - 13:30
Jim Lee, Silvio Camboni, Ulises Fariñas, Grazia La Padula i Tony Sando...
10:30 - 12:00
Will Simpson, Achdé, David Roach, Marcin Kułakowski i Michał Cetnarows...
21:30 - 23:59
After Party
20:30 - 21:30
Gala Festiwalowa - wręczenie nagród 28. MFKiG
19:45 - 20:15
Oprowadzanie po wystawach w EC1 Łódź – „Wielka brytyjska sztuka komiks...
14:00 - 18:00
Mecz pokazowy LoL, półfinał #2 LoL (BO5)
11:15 - 14:00
półfinał #2 CSGO (BO3)
16:00 - 18:30
konkursy cosplay (w tym konkurs DC)
14:35 - 15:20
prezentacja Potęgi Obrazu i Wacoma
14:00 - 14:30
Jim Lee przedstawia Odrodzenie
15:00 - 18:00
Nicolas Grivel - agent wydawnictw francuskich
12:00 - 15:00
Tomasso D’Alessandro i Dario Morgante – agenci wydawnictw europejskich...
17:00 - 18:00
prezentacje jesiennych ramówek stacji telewizyjnych emitujących w Pols...
16:00 - 17:00
spotkanie z ekipą filmu kinowego „Twój Vincent”
14:00 - 15:00
spotkanie z obsadą i ekipą serialu HBO „Wataha 2”
13:00 - 14:00
spotkanie z ekipą studia Human Arc, twórcami serialu animowanego „Kacp...
12:00 - 13:00
spotkanie z amerykańskimi producentami serialu AXN Ultraviolet. Gośćmi...
11:00 - 12:00
spotkanie z ekipą i emisja jednego z odcinków serialu „Po drugiej stro...
10:00 - 11:00
prezentacje jesiennych ramówek stacji telewizyjnych emitujących w Pols...
18:00 - 19:00
Yuri i Shoujo Ai w Polsce - Grisznak
17:00 - 18:00
Idący człowiek – opowieść o życiu i twórczości Jirō Taniguchiego – Krz...
15:30 - 17:00
Konferencja tłumaczy mang – Irienna
14:30 - 15:30
Voltron: Legendary Defender - Pitu Ditu (Inochi)
13:00 - 14:30
Konferencja wydawnictw mangowych – Yen
12:00 - 13:00
Nielubiane dzieci polskiego rynku mangowego - mangi, które się nie prz...
11:00 - 12:00
Satoshi Kon i jego wiecznie wirujący bączek (o mandze Opus) – Yen
10:00 - 11:00
Co nowego na polskim rynku wydawniczym? Edycja MFKiG - Aiko Iwahara (I...
18:15 - 19:00
Galaktyczna Wojna Domowa – bohaterowie i złoczyńcy po obu stronach - F...
17:30 - 18:15
Wiesz, ten mój ulubiony Gwiezdny film - Dominik „Vykk” Pańczyk
16:45 - 17:30
Historia komiksów Star Wars - Krystian „Smok” Śmietański
16:00 - 16:45
O komiksach Star Wars rozmowa z Howardem Chaykinem - Piotr „Nild” Piąt...
15:15 - 16:00
Tak złe, że aż dobre: "Countdown to Final Crisis" – prelekcja Damiana ...
14:15 - 15:15
Architektura w komiksowym uniwersum DC – prelekcja Andrzeja Jarczewski...
13:15 - 14:15
I Am the Night. 25 lat serialu „Batman The Animated Series” - panel dy...
12:15 - 13:15
Prelekcja o twórcach komiksowych, którymi DC i Marvel "wymieniali" się...
11:30 - 12:15
Z kamerą wśród Sithów - Krystian „Smok” Śmietański
10:45 - 11:30
Wojny Klonów – Podobieństwa i różnice - Wiktor „Elvis” Weprzędz...
10:00 - 10:45
Co poza filmami? Czyli jak wskoczyć w kanon Star Wars i co to w ogóle ...
18:30 - 19:00
Sol Invictus zaprasza na komiksowe jam session i warsztaty z rysowania...
17:30 - 18:30
„Kompozycja i kadr” - warsztaty plastycznego budowania narracji w komi...
15:30 - 17:30
Warsztaty i challenge z Potęga Obrazu i Wacomem
14:15 - 15:15
"Od Misia do Zbysia" - warsztaty dla dzieci z Piotrem Nowackim, Maciej...
13:15 - 14:15
warsztaty rysunkowe dla dzieci z autorami komiksów dla dzieci Martą Fa...
11:00 - 13:00
„Czy mutant jest super?” - warsztaty rysowania komiksów dla początkują...
17:45 - 18:30
W drodze po nagrody Eisnera - prezentacja Łukasza Kowalczuka dotycząca...
17:00 - 17:45
Opowieści o słynnych Polkach – spotkanie z Alice Milani, autorką komik...
16:30 - 17:00
„Aż przyjdzie kocur” od Agnieszki „Kozi” Kozłowskiej i Dawida Śliwińsk...
16:00 - 16:30
Adam Święcki – „Dziewanna, szczury i inne historie” - o zbiorze krótki...
15:30 - 16:00
„Kwaśne jabłko” Joanny Karpowicz i Jerzego Szyłaka, przejmujący i szok...
14:00 - 14:45
Koren Shadmi przedstawia „Maniaka miłości. Wyznania seryjnego randkowi...
13:00 - 14:00
Panel IPN o komiksach historycznych, uczestnicy: Krzysztof Wyrzykowski...
12:30 - 13:00
O smażeniu się w piekle rozmowa z Prosiakiem – prowadzenie Marceli Szp...
11:45 - 12:30
Spotkanie z autorami „Aurory": Andrzejem Janickim, Jackiem Michalskim,...
11:00 - 11:45
"Maluchy w pelerynach - Jak wykorzystać zainteresowanie przedszkolaka ...
10:30 - 11:00
Piotr Nowacki, Maciej Jasiński, Tomasz Kaczkowski prezentują nowy tom ...
10:00 - 10:30
„Liber Horrorum” - inspiracje, droga do wydania, plany na kolejne tomy...
18:30 - 19:15
Berliac przedstawia „Sadboia”, czyli o uchodźcach, przemocy i sztuce z...
18:00 - 18:30
Spokojne spotkanie z Henrykiem Glazą – prowadzenie Karol Konwerski
17:15 - 18:00
Marvel Now – jak czytać i co czytać? – opowiada Kamil Śmiałkowski - pr...
16:45 - 17:15
Kajko i Kokosz – Nowe Przygody – spotkanie z udziałem Macieja Kura, Pi...
16:00 - 16:30
"Wounded", czyli western po polsku - spotkanie z autorem Mikołajem Spi...
15:00 - 16:00
Premiera drugiego tomu antologii „Relax” i dyskusja o fenomenie polski...
14:15 - 14:45
Star Wars – o nowym i starym uniwersum komiksowym opowiada Jacek Drewn...
13:30 - 14:15
Premiera 2 tomu komiksu Bradl oraz dyskusja o komiksie historycznym. E...
12:45 - 13:30
DC Odrodzenie dla początkujących - wykład Małgorzaty Chudziak i Wojcie...
12:00 - 12:30
Spotkanie z Martą Falkowską, Mieczysławem Fijałem, Agnieszką Surmą i K...
11:15 - 12:00
Egmont Polska - rozmowa z Tomaszem Kołodziejczakiem - największym pols...
10:30 - 11:15
Egmont Polska - plany i zapowiedzi na pierwsza połowę 2018 przedstawia...
18:15 - 19:00
Sylvain Runberg - scenarzysta serii „Orbital”, „Millenium”, „Podboje” ...
17:30 - 18:15
Spotkanie z Davidem Roachem
16:00 - 17:30
Rysownik, scenarzysta, wydawca - Jim Lee z DC Comics – prowadzenie Prz...
15:15 - 16:00
Spotkanie z Otto Schmidtem – prowadzenie Radosław Pisula
14:15 - 15:15
Jak to jest rysować "Lucky Luke'a" – spotkanie z Achdé – prowadzenie J...
13:30 - 14:15
Od „Sędziego Dredda” po „Grę o tron” - Will Simpson – prowadzenie Pawe...
12:30 - 13:30
Komiksowy kronikarz Guy Delisle – prowadzenie Wojciech Szot
11:30 - 12:30
Nie tylko „V jak Vendetta” – David Lloyd – prowadzenie Tomasz Nowak...
10:45 - 11:30
10.45 – „Niezwykła podróż” Silvio Camboniego - prowadzenie Maciej Gier...
09:45 - 11:00
Rysunkowa podróż do świata zwierząt – warsztaty dla dzieci z rysowanym...
10:00 - 10:45
Ingo Römling, „Malcolm Max” i inne komiksy – prowadzenie Paweł Timofie...