Program festiwalu

Filtruj po rodzaju wydarzenia

Wszystkie kategorie

Autografy

Blok filmowy

Dzień Komiksu Historycznego

Inne

Manga Corner

Portfolia

Scena główna

Spotkania

Star Wars

Strefa dziecięca

Strefa gier

Strefa Gier bez Prądu

Warsztaty

Filtruj po lokalizacji wydarzenia

Filtruj po rodzaju wydarzenia

09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00

Lokalizacja

00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45' 00' 15' 30' 45'

Atlas Arena Scena Główna

15:00 - 16:00

Rozdanie nagród „Komiks Game Jam”

15:00 - 16:00

Rozdanie nagród „Komiks Game Jam”

14:00 - 15:00

Jan Jubaal Wasiński - live painting session (warsztatartysty.pl)

14:00 - 15:00

Jan Jubaal Wasiński - live painting session (warsztatartysty.pl)

13:00 - 14:00

William Maury – autor serii „Sisters” zaprasza dzieci do wspólnego ry...

13:00 - 14:00

William Maury – autor serii „Sisters” zaprasza dzieci do wspólnego ry...

12:00 - 13:00

Rysunek cyfrowy vs. analogowy (warsztatartysty.pl)

12:00 - 13:00

Rysunek cyfrowy vs. analogowy (warsztatartysty.pl)

Poleski Ośrodek Sztuki

Atlas Arena Strefa Autografów

15:30 - 17:00

Peter Milligan, Brian Azzarello, Jakub Topor, Kajetan Kusina i Michał ...

15:30 - 17:00

Peter Milligan, Brian Azzarello, Jakub Topor, Kajetan Kusina i Michał ...

14:00 - 15:30

Alvaro Ortiz, Marcin Rustecki, Marek Turek, Tomasz Kontny i Robert Adl...

14:00 - 15:30

Alvaro Ortiz, Marcin Rustecki, Marek Turek, Tomasz Kontny i Robert Adl...

12:30 - 14:00

Richard Marazano, Michel Koeniguer, Marcin Podolec, Krzysztof Tkaczyk ...

12:30 - 14:00

Richard Marazano, Michel Koeniguer, Marcin Podolec, Krzysztof Tkaczyk ...

11:00 - 12:30

Mawil, Andre Araujo, William Maury, Igor Jarek i Judyta Sosna, Daniel ...

11:00 - 12:30

Mawil, Andre Araujo, William Maury, Igor Jarek i Judyta Sosna, Daniel ...

Sala A - Stadion

16:30 - 17:30

Co dalej Thorgalu? - spotkanie z Grzegorzem Rosińskim – prowadzenie J...

16:30 - 17:30

Co dalej Thorgalu? - spotkanie z Grzegorzem Rosińskim – prowadzenie J...

15:45 - 16:30

O wojnie wietnamskiej w powietrzu, czyli „Bomb Road” Michele Koeniguer...

15:45 - 16:30

O wojnie wietnamskiej w powietrzu, czyli „Bomb Road” Michele Koeniguer...

15:00 - 15:45

Między Spider-Manem a „Man:Plus” - spotkanie z André Araújo (Timof)...

15:00 - 15:45

Między Spider-Manem a „Man:Plus” - spotkanie z André Araújo (Timof)...

14:00 - 15:00

Brian Azzarello i Greg Lockard o współpracy na linii scenarzysta-edyt...

14:00 - 15:00

Brian Azzarello i Greg Lockard o współpracy na linii scenarzysta-edyt...

13:00 - 14:00

Nie tylko „Batman” – spotkanie z Peterem Milliganem – prowadzenie Domi...

13:00 - 14:00

Nie tylko „Batman” – spotkanie z Peterem Milliganem – prowadzenie Domi...

12:15 - 13:00

„Murderabilia” – spotkanie z Alvaro Ortizem (Timof)

12:15 - 13:00

„Murderabilia” – spotkanie z Alvaro Ortizem (Timof)

11:15 - 12:15

„Trzy duchy Tesli” vs „Syndrom Abla” – spotkanie z Richardem Marazano...

11:15 - 12:15

„Trzy duchy Tesli” vs „Syndrom Abla” – spotkanie z Richardem Marazano...

10:30 - 11:15

Mawil i jego najnowsze komiksy - spotkanie autorskie – prowadzenie Woj...

10:30 - 11:15

Mawil i jego najnowsze komiksy - spotkanie autorskie – prowadzenie Woj...

Sala B - Stadion

15:00 - 16:00

„Bajka na końcu świata” Marcina Podolca (Kultura Gniewu) – prowadzen...

15:00 - 16:00

„Bajka na końcu świata” Marcina Podolca (Kultura Gniewu) – prowadzen...

14:15 - 15:00

"Punisher i Deadpool to przedszkole - ponadczasowa definicja przyjacie...

14:15 - 15:00

"Punisher i Deadpool to przedszkole - ponadczasowa definicja przyjacie...

13:30 - 14:15

W drodze po nagrody Eisnera 2 - Łukasz Kowalczuk przedstawia plany na ...

13:30 - 14:15

W drodze po nagrody Eisnera 2 - Łukasz Kowalczuk przedstawia plany na ...

12:45 - 13:30

Igor Jarek, Judyta Sosna – Spodouści (Kultura Gniewu) – prowadzenie M...

12:45 - 13:30

Igor Jarek, Judyta Sosna – Spodouści (Kultura Gniewu) – prowadzenie M...

12:00 - 12:45

"Operacja Totenkopf" – spotkanie z Tomaszem Kontnym, Grzegorzem Pawlak...

12:00 - 12:45

"Operacja Totenkopf" – spotkanie z Tomaszem Kontnym, Grzegorzem Pawlak...

11:15 - 12:00

„Dolores” i inne sprawy - spotkanie z Marcinem Rusteckim i Dominikiem ...

11:15 - 12:00

„Dolores” i inne sprawy - spotkanie z Marcinem Rusteckim i Dominikiem ...

10:30 - 11:15

Spotkanie z niezależnym Wydawnictwem Celuloza, czyli Danielem Gizicki...

10:30 - 11:15

Spotkanie z niezależnym Wydawnictwem Celuloza, czyli Danielem Gizicki...

Sala C - Stadion

15:00 - 16:00

Rozbudowa i promocja kolekcji komiksu polskiego dla Centrum Komiksu i ...

15:00 - 16:00

Rozbudowa i promocja kolekcji komiksu polskiego dla Centrum Komiksu i ...

14:30 - 15:00

Kadry i dymki w niecodziennej formie - spotkanie z Witoldem Tkaczykiem...

14:30 - 15:00

Kadry i dymki w niecodziennej formie - spotkanie z Witoldem Tkaczykiem...

13:45 - 14:30

Spotkanie z Danielem Chmielewskim (WK) – prowadzenie Maciej Pałka

13:45 - 14:30

Spotkanie z Danielem Chmielewskim (WK) – prowadzenie Maciej Pałka

13:00 - 13:45

Niesłychane losy Ivana Kotowicza: Kajetan Kusina i Michał Ambrzykowski...

13:00 - 13:45

Niesłychane losy Ivana Kotowicza: Kajetan Kusina i Michał Ambrzykowski...

12:30 - 13:00

Jakub Topor – Nacjolove (Timof Comics) – prowadzenie Kamila Kowerska...

12:30 - 13:00

Jakub Topor – Nacjolove (Timof Comics) – prowadzenie Kamila Kowerska...

12:00 - 12:30

25 lat minęło – znaczenie „AQQ” i jego dzisiejszy odbiór - spotkanie...

12:00 - 12:30

25 lat minęło – znaczenie „AQQ” i jego dzisiejszy odbiór - spotkanie...

11:15 - 12:00

Henryk Sienkiewicz w obrazkach – premiera książki poświęconej rysu...

11:15 - 12:00

Henryk Sienkiewicz w obrazkach – premiera książki poświęconej rysu...

10:30 - 11:15

„Warchlaki”: Następne 1000 lat. Spotkanie z Barbarą Okrasą i Jerzym...

10:30 - 11:15

„Warchlaki”: Następne 1000 lat. Spotkanie z Barbarą Okrasą i Jerzym...

Atlas Arena Płyta Główna

EC1

16:00 - 18:00

Koncert w ramach cyklu "Fortepiany Wolności" w wykonaniu Małgorzaty W...

16:00 - 18:00

Koncert w ramach cyklu "Fortepiany Wolności" w wykonaniu Małgorzaty W...

Atlas Arena Płyta Główna Strefa Gier

12:00 - 16:00

Seria mini turniejów ( Hearthstone, Gwint, The Elder Scrolls Legends,...

12:00 - 16:00

Seria mini turniejów ( Hearthstone, Gwint, The Elder Scrolls Legends,...

11:00 - 14:00

Faza finałowa turnieju Fighting Games Challenge w grze Tekken 7

11:00 - 14:00

Faza finałowa turnieju Fighting Games Challenge w grze Tekken 7

09:00 - 20:00

Wolne granie w strefie z grami (PC, VR, konsole) - m.in. OSU!, Akademi...

09:00 - 20:00

Wolne granie w strefie z grami (PC, VR, konsole) - m.in. OSU!, Akademi...

Atlas Arena Sala G

14:30 - 15:30

Warsztaty "Pralka w książce" na których uczestnicy wykonają z przy...

14:30 - 15:30

Warsztaty "Pralka w książce" na których uczestnicy wykonają z przy...

13:30 - 14:30

Warsztaty z Rochem Urbaniakiem autorem książki „Papiernik, czyli ska...

13:30 - 14:30

Warsztaty z Rochem Urbaniakiem autorem książki „Papiernik, czyli ska...

12:00 - 13:30

Kto to jest Super Kot? - warsztaty komiksowe dla dzieci z twórcą kom...

12:00 - 13:30

Kto to jest Super Kot? - warsztaty komiksowe dla dzieci z twórcą kom...

10:00 - 12:00

Zanim skończysz, zacznij od nowa - Warsztaty Komiksu dla młodzieży i...

10:00 - 12:00

Zanim skończysz, zacznij od nowa - Warsztaty Komiksu dla młodzieży i...

Dom Literatury w Łodzi

Atlas Arena Płyta Główna Strefa Rysunku

14:00 - 16:00

Sposoby modyfikowania wrażenia upływu czasu w komiksie, Szymon Sobcza...

14:00 - 16:00

Sposoby modyfikowania wrażenia upływu czasu w komiksie, Szymon Sobcza...

13:00 - 14:00

Komiksowy fotokolaż - warsztaty z Błażejem Kurowskim

13:00 - 14:00

Komiksowy fotokolaż - warsztaty z Błażejem Kurowskim

11:00 - 13:00

Gindie / strefa gamingowa

11:00 - 13:00

Gindie / strefa gamingowa

Galeria Bałucka

Pop’n’Art

Sala D - Stadion

14:45 - 15:45

Stefan Neuhaus - Wykład o współczesnym komiksie niemieckim

14:45 - 15:45

Stefan Neuhaus - Wykład o współczesnym komiksie niemieckim

13:30 - 14:45

Komiksy jako dopełnienie wrestlingowej rywalizacji na przykładzie BOOM...

13:30 - 14:45

Komiksy jako dopełnienie wrestlingowej rywalizacji na przykładzie BOOM...

12:30 - 13:30

Jason Todd – Robin znany z tego, że umarł? ("Śmierć w Rodzinie" jes...

12:30 - 13:30

Jason Todd – Robin znany z tego, że umarł? ("Śmierć w Rodzinie" jes...

11:00 - 12:30

W tęczowej pelerynie. Wątki LGBTA w komiksie superbohaterskim (Posta...

11:00 - 12:30

W tęczowej pelerynie. Wątki LGBTA w komiksie superbohaterskim (Posta...

Sala E - Stadion

15:00 - 17:00

Warsztaty scenariuszowe "Podejście metatekstualne do scenariusza komi...

15:00 - 17:00

Warsztaty scenariuszowe "Podejście metatekstualne do scenariusza komi...

12:00 - 15:00

Warsztaty scenariopisarstwa „Liczy się obraz” (Na warsztatach dowiemy...

12:00 - 15:00

Warsztaty scenariopisarstwa „Liczy się obraz” (Na warsztatach dowiemy...

Sala F - Stadion

Atlas Arena Sala H

15:45 - 16:45

Kapitan Żbik, Kapitan Kloss" analiza superbohatera komiksowego PRL-u ...

15:45 - 16:45

Kapitan Żbik, Kapitan Kloss" analiza superbohatera komiksowego PRL-u ...

14:30 - 15:45

Dziedzictwo kulturowe jako sposób budowania lokalnej wartości – wykł...

14:30 - 15:45

Dziedzictwo kulturowe jako sposób budowania lokalnej wartości – wykł...

13:00 - 14:30

Gotham City - Architektura mroku – prelekcja Andrzeja Jarczewskiego

13:00 - 14:30

Gotham City - Architektura mroku – prelekcja Andrzeja Jarczewskiego

11:45 - 13:00

Jacek Frąś – spotkanie autorskie (Tadam) – prowadzenie Maciej Jasiń...

11:45 - 13:00

Jacek Frąś – spotkanie autorskie (Tadam) – prowadzenie Maciej Jasiń...

11:00 - 11:45

Roch Urbaniak – spotkanie autorskie (Tadam)

11:00 - 11:45

Roch Urbaniak – spotkanie autorskie (Tadam)

Atlas Arena Sala M

16:30 - 18:00

Konkurs – Anime Tabu

16:30 - 18:00

Konkurs – Anime Tabu

15:30 - 16:30

„Saga Winlandzka” oczami archeologa - Łukasz „Shamp” Reczulski...

15:30 - 16:30

„Saga Winlandzka” oczami archeologa - Łukasz „Shamp” Reczulski...

14:30 - 15:30

Ciężkie życie Japonki pracującej – czyli o mangach josei w Polsce ...

14:30 - 15:30

Ciężkie życie Japonki pracującej – czyli o mangach josei w Polsce ...

13:30 - 14:30

Hola, hola Profesorze – czyli o ignorancji naukowców w kwestii mangi ...

13:30 - 14:30

Hola, hola Profesorze – czyli o ignorancji naukowców w kwestii mangi ...

12:30 - 13:30

Kaori Yuki - Krzysztof „Pielaszke”’ Pielaszek

12:30 - 13:30

Kaori Yuki - Krzysztof „Pielaszke”’ Pielaszek

11:30 - 12:30

Mangowy Lovecraft - Marcin Pęzik

11:30 - 12:30

Mangowy Lovecraft - Marcin Pęzik

10:30 - 11:30

Motywy polskie w mandze i anime - Krzysztof „Grisznak” Wojdyło

10:30 - 11:30

Motywy polskie w mandze i anime - Krzysztof „Grisznak” Wojdyło

09:30 - 10:30

Manga w Polsce - kiedyś i dziś - Weronika Kaszewski

09:30 - 10:30

Manga w Polsce - kiedyś i dziś - Weronika Kaszewski

Piwoteka

19:00 - 21:00

Przy „Festiwalowym 29” - Q&A z Brianem Azzarello

19:00 - 21:00

Przy „Festiwalowym 29” - Q&A z Brianem Azzarello

09:00

15'

30'

45'

10:00

15'

30'

45'

11:00

15'

30'

45'

12:00

15'

30'

45'

13:00

15'

30'

45'

14:00

15'

30'

45'

15:00

15'

30'

45'

16:00

15'

30'

45'

17:00

15'

30'

45'

18:00

15'

30'

45'

19:00

15'

30'

45'

20:00

15'

30'

45'

21:00

15'

30'

45'

22:00

15'

30'

45'

23:00

15'

30'

45'

00:00

19:00 - 21:00 inne
Przy „Festiwalowym 29” - Q&A z Brianem Azzarello
16:00 - 18:00 inne
Koncert w ramach cyklu "Fortepiany Wolności" w wykonaniu Małgorzaty Walentynowicz (festiwal Soundedit gościnnie na MFKiG)
10:00 - 16:00 strefa-gier-planszowych
Gralnia.org: gra figurkowa „X-Wing”, pokazy gry karcianej „Pokemon”, games room z ponad setką gier planszowych
10:00 - 16:00 strefa-dziecieca strefa-gier-planszowych
Ryzyk Fizyk z pytaniami komiksowymi: zapraszamy na rozgrywki w przebojową grę imprezową „Ryzyk Fizyk”. Przygotowaliśmy specjalne pytania komiksowe...
10:00 - 16:00 spotkania strefa-dziecieca
Gry komiksowe: zagraj w proste, ale atrakcyjne gry planszowe z ulubionymi bohaterami komiksów: „Tytus, Romek i A’Tomek”, „Kajko i Kokosz – Przygody w...
10:00 - 16:00 strefa-dziecieca strefa-gier-planszowych
Strefa rodzinna: zapraszamy do zagrania w najlepsze gry dla rodzin i dzieci, w tym „Ubongo”, „Łap za słówka”, „Pędzące żółwie”, „Kot Stefan”, „No...
10:00 - 16:00 strefa-dziecieca strefa-gier-planszowych
Strefa Geek: nasi animatorzy wytłumaczą zasady takich gier jak „Ganges”, „Królestwo Królików”, „Concordia” oraz innych przebojów dla zaawansowany...
10:00 - 16:00 strefa-dziecieca strefa-gier-planszowych
Strefa „Potworów w Tokio”: zagraj w wielkoformatową wersję „Potworów w Tokio”! Poznaj wszystkie nowe dodatki do „Potworów w Tokio” i „Nowego Jork...
10:00 - 16:00 strefa-dziecieca strefa-gier-planszowych
Premiery gier Egmontu: „Dopasowani”, „Ubongo 3D”, „Axio!” oraz nowy dodatek do „Potworów w Tokio – Halloween”.
13:00 - 15:00 strefa-dziecieca strefa-gier-planszowych
Eliminacje do Mistrzostw Polski w „Potwory w Tokio” Każdy uczestnik otrzyma specjalną kartę promocyjną „Zombifikacja”. Dodatkowo zwycięzca zgarni...
12:00 - 16:00 strefa-gier
Seria mini turniejów ( Hearthstone, Gwint, The Elder Scrolls Legends, Quake Champions)
11:00 - 14:00 strefa-gier
Faza finałowa turnieju Fighting Games Challenge w grze Tekken 7
09:00 - 20:00 strefa-gier
Wolne granie w strefie z grami (PC, VR, konsole) - m.in. OSU!, Akademia Jedi, Primordian, Affected: The Manor, Dragon Ball FighterZ
15:30 - 17:00 autografy
Peter Milligan, Brian Azzarello, Jakub Topor, Kajetan Kusina i Michał Ambrzykowski, Roch Urbaniak, Maria Apoleika
14:00 - 15:30 autografy
Alvaro Ortiz, Marcin Rustecki, Marek Turek, Tomasz Kontny i Robert Adler, Daniel Gizicki i Grzegorz Pawlak, Piotr Nowacki
12:30 - 14:00 autografy
Richard Marazano, Michel Koeniguer, Marcin Podolec, Krzysztof Tkaczyk i Bartosz Minkiewicz, Grzegorz Rosiński
11:00 - 12:30 autografy
Mawil, Andre Araujo, William Maury, Igor Jarek i Judyta Sosna, Daniel Chmielewski
14:00 - 16:00 spotkania
Sposoby modyfikowania wrażenia upływu czasu w komiksie, Szymon Sobczak ASP Łódź
13:00 - 14:00 warsztaty
Komiksowy fotokolaż - warsztaty z Błażejem Kurowskim
11:00 - 13:00 strefa-gier
Gindie / strefa gamingowa
15:00 - 16:00 scena-glowna
Rozdanie nagród „Komiks Game Jam”
14:00 - 15:00 scena-glowna
Jan Jubaal Wasiński - live painting session (warsztatartysty.pl)
13:00 - 14:00 scena-glowna strefa-dziecieca warsztaty
William Maury – autor serii „Sisters” zaprasza dzieci do wspólnego rysowania!
12:00 - 13:00 scena-glowna
Rysunek cyfrowy vs. analogowy (warsztatartysty.pl)
16:30 - 18:00 manga
Konkurs – Anime Tabu
15:30 - 16:30 manga spotkania
„Saga Winlandzka” oczami archeologa - Łukasz „Shamp” Reczulski
14:30 - 15:30 manga spotkania
Ciężkie życie Japonki pracującej – czyli o mangach josei w Polsce - Katarzyna „Irienna” Żarnowska
13:30 - 14:30 manga spotkania
Hola, hola Profesorze – czyli o ignorancji naukowców w kwestii mangi i anime – Paula Gamus
12:30 - 13:30 manga spotkania
Kaori Yuki - Krzysztof „Pielaszke”’ Pielaszek
11:30 - 12:30 spotkania
Mangowy Lovecraft - Marcin Pęzik
10:30 - 11:30 spotkania
Motywy polskie w mandze i anime - Krzysztof „Grisznak” Wojdyło
09:30 - 10:30 spotkania
Manga w Polsce - kiedyś i dziś - Weronika Kaszewski
15:45 - 16:45 spotkania
Kapitan Żbik, Kapitan Kloss" analiza superbohatera komiksowego PRL-u w roli propagandowego hegemona – prelekcja Mateusza Szlachtycza
14:30 - 15:45 spotkania
Dziedzictwo kulturowe jako sposób budowania lokalnej wartości – wykład Rafała Szrajbera na temat wykorzystania dziedzictwa do kreowania lokalnej toz...
13:00 - 14:30 spotkania
Gotham City - Architektura mroku – prelekcja Andrzeja Jarczewskiego
11:45 - 13:00 spotkania strefa-dziecieca
Jacek Frąś – spotkanie autorskie (Tadam) – prowadzenie Maciej Jasiński
11:00 - 11:45 spotkania
Roch Urbaniak – spotkanie autorskie (Tadam)
14:30 - 15:30 strefa-dziecieca warsztaty
Warsztaty "Pralka w książce" na których uczestnicy wykonają z przygotowanych materiałów zakładki do książek w kształcie pralki, z Bambakiem w s...
13:30 - 14:30 strefa-dziecieca warsztaty
Warsztaty z Rochem Urbaniakiem autorem książki „Papiernik, czyli skąd się biorą opowieści” (wyd. Tadam). Papiernik. Kim jest? Czym się zajmuje?...
12:00 - 13:30 strefa-dziecieca warsztaty
Kto to jest Super Kot? - warsztaty komiksowe dla dzieci z twórcą komiksów, Piotrem Nowackim (m.in. Miś Zbyś, Smoczek Loczek, W koronie). Podczas ...
10:00 - 12:00 strefa-dziecieca warsztaty
Zanim skończysz, zacznij od nowa - Warsztaty Komiksu dla młodzieży i dorosłych - Trudne dylematy komiksowe zawsze towarzyszą ich twórcom. Ile to k...
15:00 - 17:00 warsztaty
Warsztaty scenariuszowe "Podejście metatekstualne do scenariusza komiksowego" - oryginalna metoda pisania scenariuszy komiksowych, którą posługiwał...
12:00 - 15:00 warsztaty
Warsztaty scenariopisarstwa „Liczy się obraz” (Na warsztatach dowiemy się dlaczego scenariusz, choć rejestrowany za pomocą słów, jest dziełem prz...
14:45 - 15:45 spotkania
Stefan Neuhaus - Wykład o współczesnym komiksie niemieckim
13:30 - 14:45 spotkania
Komiksy jako dopełnienie wrestlingowej rywalizacji na przykładzie BOOM! Studios (Cotygodniowe show wrestlingowe charakteryzuje się tym, że w ciągu ...
12:30 - 13:30 spotkania
Jason Todd – Robin znany z tego, że umarł? ("Śmierć w Rodzinie" jest najbardziej popularnym komiksem z drugim Robinem w roli głównej. Może warto ...
11:00 - 12:30 spotkania
W tęczowej pelerynie. Wątki LGBTA w komiksie superbohaterskim (Postacie o odmiennej orientacji seksualnej coraz śmielej szturmują popkulturę. Raz...
15:00 - 16:00 spotkania
Rozbudowa i promocja kolekcji komiksu polskiego dla Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej – prelekcja Wojciecha Łowickiego
14:30 - 15:00 spotkania
Kadry i dymki w niecodziennej formie - spotkanie z Witoldem Tkaczykiem, pomysłodawcą marki komiksynazamowienie.pl, realizatorem projektów z użyciem...
13:45 - 14:30 spotkania
Spotkanie z Danielem Chmielewskim (WK) – prowadzenie Maciej Pałka
13:00 - 13:45 spotkania
Niesłychane losy Ivana Kotowicza: Kajetan Kusina i Michał Ambrzykowski - premiera trzeciego tomu (Kultura Gniewu) – prowadzenie Marcin Andrys
12:30 - 13:00 spotkania
Jakub Topor – Nacjolove (Timof Comics) – prowadzenie Kamila Kowerska
12:00 - 12:30 spotkania
25 lat minęło – znaczenie „AQQ” i jego dzisiejszy odbiór - spotkanie z Witoldem Tkaczykiem, Łukaszem Zandeckim i Radkiem Lipowym - założycielami, r...
11:15 - 12:00 spotkania
Henryk Sienkiewicz w obrazkach – premiera książki poświęconej rysunkom pisarza oraz obrazkowym adaptacjom jego powieści – spotkanie w autorem Woj...
10:30 - 11:15 spotkania
„Warchlaki”: Następne 1000 lat. Spotkanie z Barbarą Okrasą i Jerzym Łanuszewskim – prowadzenie Maciej Pałka
15:00 - 16:00 spotkania
„Bajka na końcu świata” Marcina Podolca (Kultura Gniewu) – prowadzenie Mateusz Szlachtycz
14:15 - 15:00 spotkania
"Punisher i Deadpool to przedszkole - ponadczasowa definicja przyjacielskiego zła" - gośćmi Bartosz Minkiewicz, Krzysztof Tkaczyk oraz Simon Josue P...
13:30 - 14:15 spotkania
W drodze po nagrody Eisnera 2 - Łukasz Kowalczuk przedstawia plany na nadchodzący rok – prowadzenie Przemysław Pawełek
12:45 - 13:30 spotkania
Igor Jarek, Judyta Sosna – Spodouści (Kultura Gniewu) – prowadzenie Maciej Pałka
12:00 - 12:45 spotkania
"Operacja Totenkopf" – spotkanie z Tomaszem Kontnym, Grzegorzem Pawlakiem, Markiem Turkiem i Robertem H. Adlerem – autorami pierwszego zeszytu z serii...
11:15 - 12:00 spotkania
„Dolores” i inne sprawy - spotkanie z Marcinem Rusteckim i Dominikiem Szcześniakiem – prowadzenie Łukasz Kowalczuk
10:30 - 11:15 spotkania
Spotkanie z niezależnym Wydawnictwem Celuloza, czyli Danielem Gizickim i Grzegorzem Pawlakiem – prowadzenie Łukasz Kowalczuk
16:30 - 17:30 spotkania
Co dalej Thorgalu? - spotkanie z Grzegorzem Rosińskim – prowadzenie Jakub Syty
15:45 - 16:30 spotkania
O wojnie wietnamskiej w powietrzu, czyli „Bomb Road” Michele Koeniguera (Scream)
15:00 - 15:45 spotkania
Między Spider-Manem a „Man:Plus” - spotkanie z André Araújo (Timof) – prowadzenie Radosław Pisula
14:00 - 15:00 spotkania
Brian Azzarello i Greg Lockard o współpracy na linii scenarzysta-edytor – prowadzenie Paweł Kicman
13:00 - 14:00 spotkania
Nie tylko „Batman” – spotkanie z Peterem Milliganem – prowadzenie Dominik Szcześniak
12:15 - 13:00 spotkania
„Murderabilia” – spotkanie z Alvaro Ortizem (Timof)
11:15 - 12:15 spotkania
„Trzy duchy Tesli” vs „Syndrom Abla” – spotkanie z Richardem Marazano
10:30 - 11:15 spotkania
Mawil i jego najnowsze komiksy - spotkanie autorskie – prowadzenie Wojciech Szot