Program festiwalu

Filtruj po gościu specjalnym

Wszyscy goście

Marcin Lechna

Radosław Bolałek

Mateusz Papis

Rafał Spórna

Tomasz Niewiadomski

Filip Grzędowski

Robert Popielecki

Magda Rutkowska

Marcin Opolski

Ryszard Siwanowicz

Łukasz Reczulski

Jan Skarżyński

Grzegorz J. Nowicki

Emilia Skubis

Joanna Grzelczyk

Daniel Chmielewski

Paweł Dunin-Wąsowicz

Radek Lipowy

Łukasz Zandecki

Ola Frankowska

Jacek Świdziński

Martyna Chrzanowska

Arkadiusz Salomoński

Rafał Kosik

Kristian Hellesund

Paul Gravett

Anna Poszepczyńska

Aleska

Joanna Roszak

Marta Czech

Weronika Kulis

Rafał Trejnis

Marek Lachowicz

Jakub Stępień

Kamil Białkowski

Radosław "Szewski" Staszewski

Kamil Matuszak

Mateusz Pronobis

Radosław Ignatów

Samuel Skiba-Wojnach

Bartosz Guzy

Artur Szymała

Viola Kijowska

Didier Alcante

Mateusz Godlewski

Piotr Czarnecki

Łukasz Ciżmowski

Emiliano Tanzillo

Marcin Waligórski

Anna Zielińska

Falauke

Katarzyna Tośta

Łukasz Mazur

Marta Kostecka

Sylwia Kaźmierczak

Jarek Obważanek

Karolina Klimiuk

Aneta Wiśniewska

Michał Bańka

Marcin Rustecki

Aleksander Borszowski

Krzysztof Ziembik

Kairi

Rafał Szrajber

Krystian Włosek

Michał Staniszewski

Maria B. Garda

Jean-Pierre Dionnet

Igor Barańko

Bartłomiej Kluska

Krzysiek Augustyn

Marcin Borkowski

Patryk Andersz

Marcin Sergiusz Przybyłek

Michał R. Wiśniewski

Paweł Schreiber

Patrycja Radoń

Adam Wacławski

Bartek Dramczyk

Maciej Jasiński

Tomasz Tomaszewski

Wojciech Birek

Katarzyna Kamieniarz

Katarzyna Witerscheim

Karol Mularczyk

Thomas Kast

Paweł Paradowski

Tanabe Gou

Robin Recht

Frédéric Vignaux

Ronan Toulhoat

Tomasz Spell

Thomas Ott

Zygmunt Similak

Mariusz Moroz

Adam Święcki

Artur Ruducha

Megan Uosiu

Wiktor Weprzędz

Bartosz Minkiewicz

Rafa Janko

Tomasz Grodecki

Piotr Wojciechowski

Kiriesława (Paulina Obutelewicz)

Dominik Szcześniak

Łukasz Godlewski

Akaa

Arttricia

Ottoich

Grzegorz Pawlak

Tomasz Kołodziejczak

Robert Łapiński

Kamil Śmiałkowski

Anna Krztoń

Rafał Szłapa

Marek Turek

Robert Waga

Michał Śledziński

Magdalena Meago Kania

Ryszard Dąbrowski

Xulm

Marcin Bałczewski

Rafał Kołsut

Robert Sienicki

Paulina Christa

Luko Czakowski

Bartosz Sztybor

Katarzyna Żarnowska

Mateusz Papis (I)

Dominik Pańczyk

Arkadiusz Salomoński

Wojciech Nelec

Małgorzata Chudziak

Michał Siromski

Marcin Kamiński

Piotr Kasiński

Krzysztof Ostrowski

Michał Traczyk

Tomasz Kaczkowski

Robert Trojanowski

Witold Tkaczyk

Adam Rusek

Maciej Pałka

Krzysztof Janicz

Maciej Cholewiński

Roch Urbaniak

Paweł Ciołkiewicz

Jacek Skrzydlewski

Andrzej O. Nowakowski

Julian Jeliński

Rafał Skarżycki

Michał Arkusiński

Piotr Nowacki

Tomasz Lew Leśniak

Tomasz Kontny

Dariusz Stańczyk

Unka Odya

Edyta Bystroń

Łukasz Wnuczek

Grzegorz Rosiński

Marek Oleksicki

Maciej Kur

Tobiasz Piątkowski

Jakub Syty

Berenika Kołomycka

Krzysztof Trystuła

Przemysław Surma

Filtruj po rodzaju wydarzenia

Wszystkie kategorie

Autografy

Inne

Konkursy

Manga Corner

Panele dyskusyjne

Pokazy

Prelekcje

projekcja_black

Projekcja

Scena główna

Spotkania

Strefa dziecięca

Strefa gier

Strefa Gier Bez Prądu

Warsztaty

09:00

09:15

09:30

09:45

10:00

10:15

10:30

10:45

11:00

11:15

11:30

11:45

12:00

12:15

12:30

12:45

13:00

13:15

13:30

13:45

14:00

14:15

14:30

14:45

15:00

15:15

15:30

15:45

16:00

16:15

16:30

16:45

17:00

17:15

17:30

17:45

18:00

18:15

18:30

18:45

19:00

19:15

19:30

19:45

20:00

20:15

20:30

20:45

21:00

21:15

21:30

21:45

22:00

22:15

22:30

22:45

23:00

23:15

23:30

23:45

00:00

Sala A
Sala B
Sala C
Sala D
Sala E
Scena wywiadów PoGraMyTV
Strefa Autografów
Scena Główna