Program festiwalu

Filtruj po gościu specjalnym

Wszyscy goście

Ingo Romling

Zygmunt Similak

Mariusz Moroz

Tomasz Spell Grządziela

Herzyk

Mariusz Pitura

Antoni Serkowski

Jakub Mazerant

Rafał Tomczak

Mateusz Godlewski

Jakub Marcjasz

Jacek Rembiś

Piotr Marzec

Adam Święcki

Andrzej Jarczewski

Marcin Warszawski

Łukasz Spierewka

Danuta Psuty

Olga Kardas

Mateusz Kurczoba

Radosław Sołtysiak

Krzysztof Leszczewski

Daniel Koziarski

Artur Ruducha

Beata Sosnowska

Katarzyna Kruszyńska

Magda Gamrot

Wiktor Loga-Skarczewski

Kalina Kupczyńska

Agata Hop

Megan Uosiu

Konrad "Koko" Okoński

Michał Ogrodowicz

Wojciech Wawszczyk

Wiktor Weprzędz

Radosław Pisula

Monika "Ailish" Filipiak

Michał Szczebak

Michał Gasewicz

Mateusz Czechowicz

Marcin Łuczak

Krzysztof Churski

Jakub Jankowski

Leszek Nowicki

[ODWOŁANY PRZYJAZD] Bartosz Minkiewicz

Mateusz Weber

Tomasz Samojlik

Roksana Bis

Marek Czerniak

Krzysztof Pielaszek

Karolina Diakowska

Joanna Pamięta-Borkowska

Grzegorz Tlałka

Barnaba Siegel

Angelika Kobierska

Kaja Kozłowska-Żygadło

Sebastian Drożak

Łukasz Chmielewski

Jakub Rebelka

Rafa Jankowski

Tomasz Grodecki

Piotr "Śmiechosław" Wojciechowski

Kiriesława

Kajetan Wykurz

Mieczysław Fijał

Dominik Szcześniak

Marcin Rustecki

Łukasz Godlewski

Zvyrke

Agnieszka "Agiss Yo" Czachór

Akaa

Arttricia

Mateusz Michnowicz

Ottoich

PinPinax

Emi de Clam

Łukasz Bałut

Tomxyz

Ewa Kania

[ODWOŁANY PRZYJAZD] Nico Tamburo

Grzegorz Pawlak

Daniel Gizicki

Tomasz Kołodziejczak

Magdalena Cielecka

Bartłomiej Kluska

Adam Wacławski

Bartek Dramczyk

Marcin Kosman

Mateusz Witczak

Piotr Mańkowski

Paweł Schreiber

Robert Łapiński

Michał Staniszewski

Paweł Jóźwiak-Rodan

Kamil Śmiałkowski

Anna Krztoń

Wojciech Birek

Simon Spruyt

Tiitu Takalo

Marek Pańczyk

Jan Sielicki

Karolina Kijak

Rafał Szłapa

Łukasz Woźniak

Beniamin Muszyński

Wojciech Wiśniewski

Katarzyna Cioch

Jonas Scharf

Benedykt Szneider

Ignacy Trzewiczek

Miguel Valderrama

Marta Kramer

Julia Syczewa

Anna Gnitecka

Greg Rucka

Kim Jung Gi

Marek Turek

Magdalena "Meago" Kania

Ryszard Dąbrowski

Marcin Bałczewski

Jan Mazur

Robert Sienicki

Grzegorz Weigt

Rafał Szrajber

Paulina Christa

Luko Czakowski

Bartosz Sztybor

Filip Sułkowski

Izabela i Piotr Miklaszewscy

Krzysztof Brajta

Wiesław Skupniewicz

Urszula Knap

Michał Żmijewski

Adam Radoń

Damian Maksymowicz

Marcin Sienny

Mateusz Papis

Dominik Pańczyk

Arkadiusz Salomoński

Hubert Ronek

Wojciech Nelec

Małgorzata Chudziak

Michał Siromski

Krzysztof Tkaczyk

Przemysław Pawełek

Dominika Węcławek

Piotr Kasiński

Tomasz Kaczkowski

Robert Trojanowski

Wojciech Birek

Witold Tkaczyk

Adam Rusek

Krzysztof Janicz

Maciej Cholewiński

Paweł Ciołkiewicz

Jacek Skrzydlewski

Andrzej O. Nowakowski

Julian Jeliński

Rafał Skarżycki

Marcin Podolec

Piotr Nowacki

Tomasz Leśniak

Katarzyna Witerscheim

Tomasz Kontny

Anna Karolina Kaczmarczyk

Łukasz Wnuczek

Piotr Szulc

[ODWOŁANY PRZYJAZD] Przemysław Truściński

Marta Falkowska

Marek Oleksicki

Maciej Kur

Tobiasz Piątkowski

Sławomir Kiełbus

Grażyna Kasprzak

Zbigniew Kasprzak

Jakub Syty

Berenika Kołomycka

Krzysztof Trystuła

Maciej Jasiński

Piotr Bednarczyk

Filtruj po rodzaju wydarzenia

Wszystkie kategorie

Autografy

Inne

Konkursy

Manga Corner

Panele dyskusyjne

Pokazy

Prelekcje

projekcja_black

Projekcja

Scena główna

Spotkania

Star Wars

Strefa dziecięca

Strefa gier

Strefa Gier Bez Prądu

Warsztaty

09:00

09:15

09:30

09:45

10:00

10:15

10:30

10:45

11:00

11:15

11:30

11:45

12:00

12:15

12:30

12:45

13:00

13:15

13:30

13:45

14:00

14:15

14:30

14:45

15:00

15:15

15:30

15:45

16:00

16:15

16:30

16:45

17:00

17:15

17:30

17:45

18:00

18:15

18:30

18:45

19:00

19:15

19:30

19:45

20:00

20:15

20:30

20:45

21:00

21:15

21:30

21:45

22:00

22:15

22:30

22:45

23:00

23:15

23:30

23:45

00:00

Sala A

Wiedźmińskie opowieści - o pracy nad komiksem na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego

Jonas Scharf, Jacek Rembiś

15:00 - 16:00

Spotkania

Cyberpunk: Edgerunners - spotkanie ze współtwórcą anime

Bartosz Sztybor, Radosław Pisula

14:00 - 15:00

Manga Corner

projekcja_black Projekcja

Kajko i Kokosz - nowe rozdanie

Magdalena „Meago” Kania, Maciej Kur, Sławomir Kiełbus, Piotr Bednarczyk, Mieczysław Fijał, Marcin Łuczak

13:00 - 14:00

Spotkania

Spotkanie z Kim Jung Gi

Kim Jung Gi, Radosław Pisula

12:00 - 13:00

Spotkania

Komiksy ze świata Cyberpunk 2077

Miguel Valderrama, Bartosz Sztybor

11:00 - 12:00

Prelekcje

Spotkania

Ingo Romling i jego komiksy

Ingo Romling

10:00 - 11:00

Prelekcje

Spotkania

Sala B

Leksykon komiksu łódzkiego

Piotr Kasiński

16:30 - 17:30

Prelekcje

Gwiezdne Wojny a Diuna - tak podobne kosmiczne sagi, a tak inne

Dominik Pańczyk, Wiktor Weprzędz

15:00 - 16:30

Prelekcje

Star Wars

Jak wgryźć się w "Fistaszki"

Jakub Marcjasz, Mateusz Godlewski

14:00 - 15:00

Prelekcje

Webtoony za granicą i w Polsce

Arttricia, Akaa, Kiriesława

13:00 - 14:00

Prelekcje

United States of Komiks prezentuje: Elseworldy - alternatywa dla ongoingów

Dominik Pańczyk, Mateusz Papis

12:00 - 13:00

Prelekcje

Nowe komiksy dla dzieci z Egmontu

Berenika Kołomycka, Robert Sienicki, Maciej Jasiński, Krzysztof Trystuła, Kajetan Wykurz

11:00 - 12:00

Spotkania

Strefa dziecięca

Znasz je, zanim ogłoszą ekranizacje anime – aktualna sytuacja Shounenów w Polsce

Krzysztof Pielaszek

10:00 - 11:00

Manga Corner

Prelekcje

Sala C

Pieces Book, czyli jak dwa razy trafić do Księgi Rekordów Guinnessa

Jakub Mazerant

16:00 - 17:00

Prelekcje

Z łopatą na zombie - spotkanie ze Zvyrke i Piotrem "Śmiechosławem" Wojciechowskim

Zvyrke, Piotr „Śmiechosław” Wojciechowski, Michał Siromski

15:00 - 16:00

Spotkania

"Z każdej strony. Rozmowy o polskim komiksie" i "Moje komiksy vol. 2" - spotkanie z autorami

Paweł Ciołkiewicz, Łukasz Chmielewski, Przemysław Pawełek

14:00 - 15:00

Spotkania

Wydział 7 - spotkanie z twórcami

Tomasz Kontny, Marek Turek

13:00 - 14:00

Spotkania

Fińskie opowieści Tiitu Takalo

Tiitu Takalo, Jakub Jankowski

12:00 - 13:00

Spotkania

Inicjatywa wydawnicza Celuloza – nowości i plany

Przemysław Pawełek, Daniel Gizicki, Grzegorz Pawlak

11:00 - 12:00

Spotkania

Hiena, czyli jazdki Tom Chucka

Rafał Tomczak, Dominik Szcześniak

10:00 - 11:00

Spotkania

Sala D

Jak zostać TikTokerem i jaki content tworzyć, aby przebić się w świecie komiksu, cosplayu i gamingu?...

Grzegorz Tlałka, Roksana Bis

12:00 - 13:00

Spotkania

Strefa gier

Życie i wczasy - o swojej twórczości opowiada Anna Krztoń

Anna Krztoń, Łukasz Chmielewski

15:00 - 16:00

Spotkania

Powrót eventów offline - o organizacji wydarzeń w nowej rzeczywistości

Adam Radoń, Angelika Kobierska, Karolina Diakowska

13:00 - 14:00

Prelekcje

Gramy całą rodziną. W co się bawić i co czytać z dziećmi?

Barnaba Siegel, Joanna Pamięta-Borkowska

14:00 - 15:00

Panele dyskusyjne

Strefa dziecięca

Strefa gier

Analogowe podziemie w cyfrowym świecie - spotkanie z redakcją magazynu Pixel

Piotr Mańkowski, Robert Łapiński

11:00 - 12:00

Spotkania

30 razy AKT - spotkanie z redaktorami magazynu

Piotr „Śmiechosław” Wojciechowski, Krzysztof Churski, Michał Gasewicz, Marcin Łuczak

10:00 - 11:00

Spotkania

Sala E

"Ćma" i "Mięcho" - nowa generacja polskich superbohaterów

Tomasz Grodecki, Rafa Jankowski, Mateusz Godlewski

16:00 - 17:00

Spotkania

Spotkanie z Ryszardem Dąbrowskim, twórcą m.in. Likwidatora

Ryszard Dąbrowski

15:00 - 16:00

Spotkania

Spotkanie z Grzegorzem Weigtem i Marcinem Bałczewskim

Witold Tkaczyk, Grzegorz Weigt, Marcin Bałczewski

14:00 - 15:00

Spotkania

Niewiarygodne "Podróże z Pazurem" - o swoich komiksach opowiedzą Iza i Piotr Miklaszewscy oraz Filip...

Izabela i Piotr Miklaszewscy, Filip Sułkowski

13:00 - 14:00

Spotkania

Krótkie warsztaty z pisania długich scenariuszy

Tomasz Kontny

11:30 - 13:00

Warsztaty

Komiks można czytać, komiks można rysować, komiksem można się bawić! - pozytywne warsztaty rodzinne...

Robert Trojanowski

10:00 - 11:30

Strefa dziecięca

Warsztaty

Scena PoGraMyTV

Cyfrowe adaptacje gier planszowych

Marek Pańczyk

14:30 - 16:00

Prelekcje

Strefa gier

Strefa Gier Bez Prądu

O tworzeniu światów w grach i tłumaczeniu gier fabularnych

Jan Sielicki

13:00 - 14:30

Prelekcje

Strefa Gier Bez Prądu

Malowanie gier, czyli o tworzeniu oprawy graficznej w planszówkach

Karolina Kijak, Rafał Szłapa

11:30 - 13:00

Prelekcje

Strefa Gier Bez Prądu

Schreiber meets Szrajber: gry z architekturą

Paweł Schreiber, Rafał Szrajber

10:30 - 11:30

Panele dyskusyjne

Strefa Gier Bez Prądu

Scena Główna

Projekcja odcinka "Pan Wiedźma"

16:45 - 17:00

Rozstrzygnięcie konkursu fanartów eOptimo

16:00 - 16:45

Konkursy

Scena główna

Projekcja odcinka "Pan Wiedźma"

15:50 - 16:00

Kim Jung Gi - rysowanie na żywo

Kim Jung Gi

14:00 - 15:50

Pokazy

Scena główna

Projekcja odcinka "Pan Wiedźma"

13:50 - 14:00

Komiksowe Kalambury ze sklepem Urban Color

13:00 - 13:50

Inne

Konkursy

Scena główna

Prezentacja wyników 14. finału Konkursu Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych 2022

12:30 - 13:00

Konkursy

Scena główna

Strefa gier

Rozstrzygnięcie konkursów komiksowych Domu Literatury w Łodzi

12:00 - 12:30

Konkursy

Scena główna

Projekcja odcinka "Pan Wiedźma"

11:50 - 12:00

Centrum Gamingowe BaseStack Łódź – idea powstania i oferta dla graczy

11:00 - 11:50

Scena główna

Strefa gier

Strefa Autografów

Greg Rucka, Iza i Piotr Miklaszewscy, Filip Sułkowski, Tomasz Kontny, Marek Turek, Grzegorz Weigt i...

Izabela i Piotr Miklaszewscy, Filip Sułkowski, Tomasz Kontny, Marek Turek, Grzegorz Weigt, Marcin Bałczewski, Greg Rucka

15:30 - 17:00

Autografy

Zbigniew i Grażyna Kasprzak, Tiitu Takalo, Magdalena Kania, Maciej Kur, Sławomir Kiełbus, Piotr Bedn...

Tiitu Takalo, Magdalena „Meago” Kania, Maciej Kur, Sławomir Kiełbus, Piotr Bednarczyk, Mieczysław Fijał, Antoni Serkowski, Mariusz Pitura, Grażyna Kasprzak, Zbigniew Kasprzak

14:00 - 15:30

Autografy

Jacek Rembiś, Jonas Scharf, Berenika Kołomycka, Kajetan Wykurz, Robert Sienicki, Maciej Jasiński, Kr...

Jonas Scharf, Berenika Kołomycka, Robert Sienicki, Maciej Jasiński, Krzysztof Trystuła, Bartosz Sztybor, Jacek Rembiś, Kajetan Wykurz

12:30 - 14:00

Autografy

Ingo Romling, Rafał "Otoczak" Tomczak, Anna Krztoń, Tomasz Grodecki, Rafa Jankowski, Zvyrke, Piotr "...

Ryszard Dąbrowski, Anna Krztoń, Tomasz Grodecki, Rafa Jankowski, Zvyrke, Piotr „Śmiechosław” Wojciechowski, Marcin Podolec, Ingo Romling, Rafał Tomczak

11:00 - 12:30

Autografy

Inne lokalizacje