Program festiwalu

Filtruj po gościu specjalnym

Wszyscy goście

Marek Turek

Michał Herman

Krzysztof Głośnicki

Jerzy Łanuszewski

Piotr Czaplarski

Nikodem Cabała

Robert Adler

Ojciec Rene

Ave.

Ewa "Eimmy" Zaremba

Danuta Waga

Robert Waga

Karol Gajos

Hanna Kinder-Kiss

Michał Śledziński

Ernesto Gonzales

Krzysztof Łuczyński

Magdalena "Meago" Kania

Ryszard Dąbrowski

Marcin "Xulm" Surma

Marcin Bałczewski

Agnieszka Sowała-Kozłowska

Paweł Kalisz

Kamil Mickiewicz

Agnieszka Piechnik

Jan Korczyński

Leszek Kaczanowski

Rafał Kołsut

Wojciech Jama

Jan Mazur

Robert Sienicki

Przemysław Mazur

Grzegorz Weigt

Rafał Szrajber

Jan Plata-Przechlewski

Marek Kopiec

Klaudyna Sułek

Rafał Mikołajczyk

Adrian Kulesza

Piotr Hołod

Paulina Christa

Silvio Camboni

Nicolas Petrimaux

Mike Siglain

Leo

Luko Czakowski

Dr Bianka Siwińska

Joanna Lisiecka

Agnieszka Szamałek-Michalska

Małgorzata Szymańska

Bartosz Sztybor

Anna Kłosowska

Marcin Świerkot

Ryszard Chojnowski

Kamil Rogulski

Michał Gołkowski

Krzysztof Wolicki

Filip Miłuński

Piotr Augustyniak i Marcin Szmidt

Przemysław Wojtkowiak

Adam Kwapiński

Lena Maćków

Paweł Kicman

Filip Sułkowski

Izabela i Piotr Miklaszewscy

Malin Falch

Krzysztof Brajta

Katarzyna "Irienna" Żarnowska

Wiesław Skupniewicz

Joanna Grzybowska

Krzysztof "Grisznak" Wojdyło

Urszula Knap

Michał Żmijewski

Adam Radoń

Joanna Birek

Michał "Bonzaj" Staniszewski

Damian Maksymowicz

Marcin Sienny

Mateusz Papis

Dominik Pańczyk

Tomasz Kozłowski

Piotr Jackowski

Jakub Wiśniewski

Maciej Rosiński

Kacper Durakiewicz-Szymczak

Arkadiusz Salomoński

Krystian "Indiger" Biały

Dariusz Kosmowski

Marta Czarkowska

Agnieszka Wiśniewska

Kamil Pruban

Hubert Ronek

Wojciech Nelec

Małgorzata Chudziak

Michał Siromski

Tomasz Kołodziejczak

Krzysztof Szafrański

Roland Lesterlin

Agnieszka Świętek

Krzysztof Tkaczyk

Przemysław Pawełek

Jarek Obważanek

Marcin Kamiński

Dominika Węcławek

Matylda Sęk-Iwanek

Dominika Gracz-Moskwa

Piotr Kasiński

Violet

Issabel

Joris Chamblain

Jordi Bayarri

Guy Delisle

Denis-Pierre Filippi

Christophe Cazenove

Aurélie Neyret

Krzysztof Ostrowski

Lewis Trondheim

Jon J Muth

Gipi

Tomasz Kaczkowski

Robert Trojanowski

Wojciech Birek

Maciej Pałka

Jakub Topor

Krzysztof Janicz

Jacek Skrzydlewski

Andrzej O. Nowakowski

Rafał Skarżycki

Marcin Podolec

Piotr Nowacki

Maria Lengren

Rafał Szłapa

Grzegorz Janusz

Tomasz Leśniak

Katarzyna Witerscheim

Unka Odya

Paweł Piechnik

Anna Krztoń

Piotr Szulc

Wojciech Stefaniec

Przemysław Truściński

Marta Falkowska

Grzegorz Rosiński

Maciej Kur

Tobiasz Piątkowski

Sławomir Kiełbus

Jakub Syty

Berenika Kołomycka

Maciej Jasiński

Piotr Bednarczyk

Filtruj po rodzaju wydarzenia

Wszystkie kategorie

Autografy

Inne

Konkursy

Manga Corner

Panele dyskusyjne

Pokazy

Prelekcje

projekcja_black

Projekcja

Scena główna

Spotkania

Star Wars

Strefa dziecięca

Strefa gier

Strefa Gier Bez Prądu

Strefa Lema

Warsztaty

09:00

09:15

09:30

09:45

10:00

10:15

10:30

10:45

11:00

11:15

11:30

11:45

12:00

12:15

12:30

12:45

13:00

13:15

13:30

13:45

14:00

14:15

14:30

14:45

15:00

15:15

15:30

15:45

16:00

16:15

16:30

16:45

17:00

17:15

17:30

17:45

18:00

18:15

18:30

18:45

19:00

19:15

19:30

19:45

20:00

20:15

20:30

20:45

21:00

21:15

21:30

21:45

22:00

22:15

22:30

22:45

23:00

23:15

23:30

23:45

00:00

Inne lokalizacje

Wystawa konkursu na krótką formę komiksową

10:00 - 18:00

Konkursy

Sala A

Na styku komiksu i ilustracji - spotkanie z Przemysławem "Trustem" Truścińskim

Przemysław Truściński

14:00 - 15:00

Spotkania

60-tka Wojtka Birka

Wojciech Birek, Joanna Birek

16:00 - 17:00

Spotkania

Nowe przygody dzielnych wojów - o pracy nad "Kajkiem i Kokoszem" opowiadają autorzy

Maciej Kur, Sławomir Kiełbus, Piotr Bednarczyk

15:00 - 16:00

Spotkania

Pisarz, scenarzysta, entuzjasta - Macieja Parowskiego wspominają Wojciech Birek, Grzegorz Janusz i P...

Wojciech Birek, Grzegorz Janusz, Przemysław Mazur

13:00 - 14:00

Panele dyskusyjne

Nie tylko „Wiedźmin” - spotkanie ze scenarzystą Bartoszem Sztyborem

Bartosz Sztybor

12:00 - 13:00

Spotkania

O komiksach i życiu pozakomiksowym z Grzegorzem Rosińskim rozmawia Maria Lengren

Grzegorz Rosiński

11:00 - 12:00

Spotkania

Polski rynek mangowy - raj czy przesyt?

Katarzyna „Irienna” Żarnowska

10:00 - 11:00

Manga Corner

Prelekcje

Sala B

United States of Komiks prezentuje: Czekając na ekranizację „Sandmana”

Tomasz Kozłowski, Damian Maksymowicz

16:00 - 18:00

Panele dyskusyjne

Giancarlo Berardi – ikona fumetto oraz kryminalne światy Julii Kendall

Krzysztof Brajta

15:00 - 16:00

Prelekcje

Spotkanie z autorami serii komiksowej "Podróże z Pazurem"

Izabela i Piotr Miklaszewscy, Filip Sułkowski

14:00 - 15:00

Spotkania

United States of Komiks prezentuje: Zanurzyć się w komiksowe uniwersum

Tomasz Kozłowski, Damian Maksymowicz, Mateusz Papis

12:00 - 14:00

Panele dyskusyjne

Czy Batman Toma Kinga się udał? - panel dyskusyjny o Mrocznym Rycerzu

Małgorzata Chudziak, Wojciech Nelec, Michał Siromski

10:00 - 12:00

Panele dyskusyjne

Sala C

Nicolas Petrimaux ("Dorwać Ramireza") o tym, jak łączyć swoje talenty [PL/FR]

Nicolas Petrimaux

16:00 - 17:00

projekcja_black Projekcja

Improwizacja w komiksie jest możliwa. Lewis Trondheim [PL/FR]

Lewis Trondheim

14:00 - 15:00

projekcja_black Projekcja

Niezwykła podróż do krainy Myszki Miki z Denisem-Pierrem Filippim i Silvio Cambonim [PL/FR]

Silvio Camboni, Denis-Pierre Filippi

13:00 - 14:00

projekcja_black Projekcja

Nowe spojrzenie na komiks młodzieżowy. Aurélie Neyret i Joris Chamblain [PL/FR]

Aurélie Neyret, Joris Chamblain

12:00 - 13:00

projekcja_black Projekcja

Od współpracy z armią do reżyserii gier wideo - Roland Lesterlin (People Can Fly) [PL/EN]

Roland Lesterlin

11:00 - 12:00

projekcja_black Projekcja

Malin Falch ("Światła północy") - nie tylko dla dzieci [PL/EN]

Malin Falch

10:00 - 11:00

projekcja_black Projekcja

Doświadczenia wyniesione z podróży Guya Delisle [PL/FR]

Guy Delisle

15:00 - 16:00

projekcja_black Projekcja

Sala D

Sprzężenie zwrotne Marcina Surmy - artbook, Super Naukoledzy: 2099 i nie tylko

Marcin „Xulm” Surma

16:00 - 17:00

Spotkania

"Aquaworld" - spotkanie autorskie

Agnieszka Sowała-Kozłowska, Marcin Bałczewski

15:00 - 16:00

Spotkania

"Sybir - moja historia" - spotkanie autorskie

Paweł Piechnik, Agnieszka Piechnik, Kamil Mickiewicz, Lena Maćków, Paweł Kalisz

14:00 - 15:00

Spotkania

Nie taka znowu nowa "Emilka Sza"

Maciej Kur

13:00 - 14:00

Spotkania

Strefa dziecięca

Jak wydać swój komiks i nie oszaleć?

Paweł Kicman

12:00 - 13:00

Prelekcje

Premiera KKK #26

Jan Korczyński, Leszek Kaczanowski

11:30 - 12:00

Spotkania

Fundacja Muzeum Komiksu w Krakowie

Rafał Kołsut, Wojciech Jama

11:00 - 11:30

Prelekcje

Czy to "Ostatni pisarz?" - spotkanie autorskie

Robert Sienicki, Jan Mazur

10:00 - 11:00

Spotkania

Sala E

Czy Likwidator kiedyś odpocznie? - spotkanie z Ryszardem Dąbrowskim

Ryszard Dąbrowski

15:00 - 16:00

Spotkania

Stwórz własnego bohatera komiksowego - warsztaty dla dzieci

Małgorzata Szymańska

12:00 - 14:00

Strefa dziecięca

Warsztaty

Gwizd, świst, para buch - o podstawach języka komiksu przy lekturze wiersza "Lokomotywa"

Robert Trojanowski

10:00 - 12:00

Strefa dziecięca

Warsztaty

Strefa Autografów

Autografy: B. Sztybor, M. Surma, A. Sowała-Kozłowska, M. Bałczewski, R. Dąbrowski, A. Krztoń

Bartosz Sztybor, Marcin „Xulm” Surma, Agnieszka Sowała-Kozłowska, Marcin Bałczewski, Ryszard Dąbrowski, Anna Krztoń

14:00 - 15:30

Autografy

Autografy: G. Rosiński, P. Piechnik, Miklaszewscy, F. Sułkowski, A.O. Nowakowski, J. Topor

Grzegorz Rosiński, Paweł Piechnik, Izabela i Piotr Miklaszewscy, Filip Sułkowski, Andrzej O. Nowakowski, Jakub Topor

12:30 - 14:00

Autografy

Autografy: R.Sienicki, J. Mazur, M. Kur, M. Kania, P. Bednarczyk, S. Kiełbus

Maciej Kur, Sławomir Kiełbus, Piotr Bednarczyk, Robert Sienicki, Jan Mazur, Magdalena „Meago” Kania

11:00 - 12:30

Autografy

Scena Główna

"Jak zostałem Superłotrem" - odcinek serialu

15:00 - 15:30

projekcja_black Projekcja

Scena główna

"Jak zostałem Superłotrem" - odcinek serialu (12:50)

12:30 - 13:00

projekcja_black Projekcja

Scena główna

Mini-Turnieje e-sportowe z AMSO.PL - największym dostawcą komputerów

11:30 - 12:00

Konkursy

Scena główna

Strefa gier

Komiksowa "Familiada" z Warsztatem Artysty oraz Winsor&Newton

10:30 - 11:30

Konkursy

Scena główna

"Jak zostałem Superłotrem" - odcinek serialu (10:20)

10:00 - 10:30

projekcja_black Projekcja

Scena główna

Premiera albumu "Pieces Book 2"

14:00 - 14:30

Pokazy

Scena główna

Ogłoszenie konkursu na pasek komiksowy z Fundacją Przekrój

13:00 - 13:30

Konkursy

Scena główna

Rozstrzygnięcie konkursów komiksowych Domu Literatury w Łodzi - Lem i Norwid

12:00 - 12:30

Konkursy

Scena główna

Scena PoGraMyTV

[ODWOŁANE] Jak wydawać HITy planszowe?

Marcin Świerkot, Piotr Augustyniak i Marcin Szmidt

13:00 - 14:30

Spotkania

Strefa Gier Bez Prądu

Sztuka tłumaczenia gier planszowych

Piotr Augustyniak i Marcin Szmidt, Ryszard Chojnowski

11:30 - 12:45

Spotkania

Strefa Gier Bez Prądu

Mam projekt gry i co dalej?

Piotr Augustyniak i Marcin Szmidt, Krzysztof Głośnicki

10:00 - 11:15

Spotkania

Strefa Gier Bez Prądu