Program festiwalu

Filtruj po rodzaju wydarzenia

Wszystkie kategorie

Autografy

Inne

Konkursy

Manga Corner

Panele dyskusyjne

Pokazy

Prelekcje

projekcja_black

Projekcja

Scena główna

Spotkania

Strefa dziecięca

Strefa gier

Strefa Gier Bez Prądu

Warsztaty

09:00

09:15

09:30

09:45

10:00

10:15

10:30

10:45

11:00

11:15

11:30

11:45

12:00

12:15

12:30

12:45

13:00

13:15

13:30

13:45

14:00

14:15

14:30

14:45

15:00

15:15

15:30

15:45

16:00

16:15

16:30

16:45

17:00

17:15

17:30

17:45

18:00

18:15

18:30

18:45

19:00

19:15

19:30

19:45

20:00

20:15

20:30

20:45

21:00

21:15

21:30

21:45

22:00

22:15

22:30

22:45

23:00

23:15

23:30

23:45

00:00

Sala A

Grzegorz Rosiński w ilustracji

Grzegorz Rosiński

13:00 - 14:00

Spotkania

Łódzka premiera filmu "Fantastyczny Matt Parey" i spotkanie z twórcami

Marcin Podolec, Krzysztof Ostrowski

15:00 - 17:00

projekcja_black Projekcja

Spotkania

Nasze spotkania z Thorgalem - Frédéric Vignaux i Robin Recht opowiadają o pracy nad albumami z przyg...

Frédéric Vignaux, Robin Recht

11:00 - 12:00

Panele dyskusyjne

Spotkania

Spotkanie o legendarnym magazynie "Metal Hurlant"

Maciej Pałka, Marcin Lechna

12:00 - 13:00

Spotkania

Nowe śledztwa Wydziału 7

Tomasz Kontny, Marek Turek, Rafał Szłapa

14:00 - 15:00

Panele dyskusyjne

Spotkania

Sala B

Grupa Clamp – 35 lat na szczycie

Katarzyna Żarnowska

12:00 - 13:00

Manga Corner

Prelekcje

Komiksowa edukacja - o sztuce nauczania komiksu opowiedzą nauczyciele i edukatorzy, pracownicy bibli...

Edyta Bystroń, Maciej Pałka, Joanna Grzelczyk, Grzegorz J. Nowicki, Emilia Skubis, Jan Skarżyński

13:00 - 14:00

Panele dyskusyjne

Folklor i słowiańskość w komiksie

Kiriesława (Paulina Obutelewicz), Arttricia, Łukasz Wnuczek, Aleska

14:00 - 15:00

Panele dyskusyjne

Ronan Toulhoat i jego komiksy

Ronan Toulhoat

15:00 - 16:00

Spotkania

Komiksy wcale nie są nieme!

Joanna Roszak

10:00 - 11:00

Prelekcje

TikTok dla Geeków, czyli jak wypromować się w sieci i zdobywać nowych odbiorców

Mateusz Papis

11:00 - 12:00

Prelekcje

Sala C

Jak hartował się fandom - książka "Narodziny i rozkwit Polskiej Rzeczypospolitej Mangowej"

Łukasz Reczulski, Radosław Bolałek

10:00 - 11:00

Pokazy

Redrawings, Edits And Original Works: Early American Newspaper Comics in Northern Europe Before 1930...

Kristian Hellesund, Paul Gravett

11:00 - 12:00

Panele dyskusyjne

Rozmowa nie tylko o scenariuszach

Ryszard Siwanowicz

12:00 - 13:00

Spotkania

Dziecięce serie komiksowe

Berenika Kołomycka, Magdalena Meago Kania, Maciej Kur

13:00 - 14:00

Panele dyskusyjne

Fundacja Humoru Kamila Śmiałkowskiego

Kamil Śmiałkowski

14:00 - 15:00

Prelekcje

14:30 James Gordon - najbardziej niedoceniony sojusznik Batmana?

Wojciech Nelec, Małgorzata Chudziak, Michał Siromski

15:00 - 16:00

Panele dyskusyjne

Sala D

Ottoich i jego demony - o komiksach z serii "Dwa gwoździe"

Ottoich

10:00 - 11:00

Spotkania

Komiks dostępny - o historiach rysunkowych dla osób z niepełnosprawnościami wzroku

Grzegorz J. Nowicki, Marcin Opolski, Emilia Skubis, Magda Rutkowska

11:00 - 12:00

Panele dyskusyjne

Historie z samego środka

Michał Arkusiński, Robert Popielecki

12:00 - 13:00

Panele dyskusyjne

Gdzie jest „Pętla linii 168”? - spotkanie z Marcinem Xulmem Surmą

Xulm

13:00 - 14:00

Spotkania

14:00-14:30 Ulubione smaki grabarza Józefa

Piotr Wojciechowski

14:00 - 15:00

Spotkania

14:30-15:30 Komiks w książkach vs książki w komiksie - o nowych publikacjach z serii KomiksoTeka

Paweł Ciołkiewicz, Piotr Kasiński

15:00 - 16:00

Panele dyskusyjne

15:30 Gotham lat czterdziestych – o pierwszej filmowej adaptacji Batmana z 1943 roku

Filip Grzędowski

16:00 - 17:00

Prelekcje

Sala E

Czy yuri jest queer?

Sylwia Kaźmierczak

10:00 - 11:00

Manga Corner

Prelekcje

Mangaka: Szybka i Wściekła Gra Rysowania Komiksów

Megan Uosiu

11:00 - 13:00

Manga Corner

Warsztaty

14:30-15:30 Chcę zostać animatorem 3D, i co dalej?

Weronika Kulis, Marta Czech

14:00 - 15:00

Warsztaty

13:00-14:30 Warsztaty komiksowe "Na tropie przygody"

Rafał Szłapa

13:00 - 14:00

Warsztaty

15:30 Ratman zebrany

Grzegorz Janusz, Tomasz Niewiadomski

15:00 - 16:00

Panele dyskusyjne

Spotkania

Scena wywiadów PoGraMyTV

Specyfika i charakter gier wydawnictwa StarHouse Games

Kamil Matuszak, Mateusz Pronobis

10:00 - 11:00

Panele dyskusyjne

Strefa Gier Bez Prądu

11:30 Alis.Games, czyli wydawnictwo stworzone przez fanów i dla fanów RPG

Radosław „Szewski” Staszewski

11:00 - 13:00

Prelekcje

Strefa Gier Bez Prądu

Co to znaczy tworzyć gry w Archon Studio?

Kamil Białkowski

13:00 - 14:00

Prelekcje

Strefa Gier Bez Prądu

14:30 Jak zostać zawodowym mistrzem gier RPG?

Michał Bańka

14:00 - 16:00

Prelekcje

Strefa Gier Bez Prądu

Strefa Autografów

11:00-12:30 Tanabe Gou, Ottoich, Maciej Kur, Magdalena Kania, Berenika Kołomycka, Łukasz Godlewski i...

Ottoich, Maciej Kur, Magdalena Meago Kania, Berenika Kołomycka, Łukasz Godlewski, Maciej Cholewiński, Tanabe Gou

11:00 - 12:00

Autografy

12:30-14:00 Ronan Toulhoat, Piotr Wojciechowski, Tomasz Kontny, Marek Turek, Jacek Skrzydlewski, Ann...

Piotr Wojciechowski, Tomasz Kontny, Marek Turek, Jacek Skrzydlewski, Anna Poszepczyńska, Ronan Toulhoat

12:00 - 14:00

Autografy

14:00-15:30 Emiliano Tanzillo, Michał Arkusiński, Robert Popielecki, Marcin Pryt, Marcin Surma

Emiliano Tanzillo, Michał Arkusiński, Xulm, Robert Popielecki

14:00 - 15:00

Autografy

15:30-17:00 Grzegorz Rosiński, Frédéric Vignaux, Mariusz Moroz

Grzegorz Rosiński, Frédéric Vignaux, Mariusz Moroz

15:00 - 17:00

Autografy

Scena Główna

Thomas Ott - pokaz rysunku na żywo

Thomas Ott

14:00 - 15:00

Pokazy

Scena główna

Wręczenie nagród w konkursie komiksowym "Fredro" Domu Literatury w Łodzi

12:00 - 13:00

Konkursy

Scena główna