Home / Goście

Goście

  • Akaa

    COMICS AUTHOR, "Yaoi Market", "Luna's shape"

  • Aleska

    COSPLAYER

  • Didier Alcante

    COMICS AUTHOR, WRITER, "Pandora Box", "The Bomb"

  • Patryk Andersz

    JOURNALIST, "Pixel", "Top Secret"

  • Michał Arkusiński

    ARTIST, "Historie środka", "Edelman", "Ezgetto", "Archentina"

  • Arttricia (Patrycja Pustelnik)

    COMICS AUTHOR, "Wianek", "Motanka"

  • Krzysiek Augustyn

    GAMES DEVELOPER, "Eternal", "Lazarus", "Droid"

  • Michał Bańka

    GAME MASTER, YOUTUBER, "Baniak Baniaka"

  • Igor Barańko

    COMICS AUTHOR, "Pifitos”, "Skaggy the Lost”, „Maksym Osa”

  • Kamil Białkowski

    BOARD GAME CREATOR, "Heroes of Might & Magic III: The Board Game"

  • Wojciech Birek

    JUROR, Competition for the design of a comic book

  • Radosław Bolałek

    PUBLISHER, Hanami

  • Marcin Borkowski

    JOURNALIST, "Top Secret"

  • Aleksander Borszowski

    GAMES DEVELOPER, JOURNALIST, "Vampire: The Masquerade"

  • Edyta Bystroń

    ARTIST, "Nie chcę się bać", "Na koniec wszystko spłonie", "Pani od plastyki"

  • Daniel Chmielewski

    ARTIST, "Przerysowani. Komiksowe opowieści o narkotykach"

  • Maciej Cholewiński

    SCREENWRITER, "Edelman", "Ważny był tylko numer", "Chciałbym zapomnieć"

  • Paulina Christa

    SPEAKER, Fundacja Kreska

  • Martyna Chrzanowska

    PUBLISHER, Egmont

  • Paweł Ciołkiewicz

    PUBLICIST, "Moje komiksy vol. 2"

  • Łukasz Ciżmowski

    ILLUSTRATOR, "Gobblyn”, „Incognito: Niesamowity przypadek Pawła K.”

  • Luko Czakowski

    ARTIST, "Głowa", "Pokusa"

  • Piotr Czarnecki

    SCRIPTWRITER, „Incognito”, „CosmoChris”

  • Marta Czech

    ANIMATOR, Storyboat studio

  • Ryszard Dąbrowski

    ARTIST, "Likwidator"

  • Jean-Pierre Dionnet

    SCREENWRITER, JOURNALIST, "Metal Hurlant", "Exterminator 17"

  • Bartek Dramczyk

    JOURNALIST, „Commodore & Amiga”, „Bajtek”, „Top Secret”, „CHIP”, „Komputer Świat”, „Pixel"

  • Paweł Dunin-Wąsowicz

    SPEAKER, AQQ

  • Falauke

    COMICS AUTHOR, "Czy wszystko smakuje?"

  • Ola Frankowska

    COLART

  • Maria B. Garda

    EXPERT, AUTHOT, "Interaktywne fantasy. Gatunek w grach wideo"

  • Joanna Grzelczyk

    SPEAKER

  • Łukasz Godlewski

    COMICS ARTIST, "Malarz", "Miłość", „Benia Dampc i pewien ambitny prokurator”

  • Mateusz Godlewski

    PUBLICIST, BLOGGER, "Groteskowiec"

  • Tanabe Gou

    ARTIST, "Saudade", "Kasane", "Outsider"

  • Paul Gravett

    AUTHOR, ANIMATOR OF COMICS CULTURE

  • Tomasz Grodecki

    SCRIPTWRITER, COMICS AUTHOR, „Ćma"

  • Filip Grzędowski

    SPEAKER, Portal Immersja

  • Bartosz Guzy

    BOARD GAMES PUBLISHER, Dark Rabbit

  • Kristian Hellesund

    JOURNALIST, COMICS HISTORIAN, "Seriefokus"

  • Radosław Ignatów

    BOARD GAME CREATOR, "Eter", "Sherlock: Kryminalna Układanka", "Island Alone"

  • Krzysztof Janicz

    SPEAKER, blog "Na plasterki!!!", Złota Kolekcja "Kajka i Kokosza"

  • Rafa Janko

    ILLUSTRATOR, "Ćma", "Mięcho"

  • Maciej Jasiński

    JUROR, Competition for the design of a comic book

  • Julian Jeliński

    SPEAKER, Brody z kosmosu

  • Kairi

    COSPLAYER

  • Katarzyna Kamieniarz

    JUROR, Competition for the design of a comic book

  • Marcin Kamiński

    JUROR, Best Polish Comic Book Album Competition

  • Magdalena Meago Kania

    ARTIST, "Emilka Sza", "Delisie"

  • Piotr Kasiński

    JUROR, Best Polish Comic Book Album Competition

  • Thomas Kast

    ARTIST, "The Great Convergence"

  • Sylwia Kaźmierczak

    JUROR, Best Polish Comic Book Album Competition

  • Viola Kijowska

    BOARD GAME PUBLISHER, EDITOR, IUVI Games

  • Kiriesława (Paulina Obutelewicz)

    COMICS AUTHOR, "Jastrzębia Pieśń", "Motanka", Webkomiksy.pl

  • Karolina Klimiuk

    GAMES DEVELOPER, "Medieval Dynasty”

  • Bartłomiej Kluska

    AUTHOR, Legendy gier wideo

  • Tomasz Kołodziejczak

    WRITER, PUBLISHER, „Kolory sztandarów”, „Darlan i Horwazy – Złoty Kur”

  • Berenika Kołomycka

    ARTIST, "Malutki Lisek i Wielki Dzik", "Mika i Chłodek"

  • Rafał Kołsut

    JUROR, Best Polish Comic Book Album Competition

  • Tomasz Kontny

    WRITER, "Wydział 7"

  • Rafał Kosik

    WRITER, Cyberpunk 2077: No Coincidence

  • Marta Kostecka

    JUROR, Best Polish Comic Book Album Competition

  • Anna Krztoń

    COMICS AUTHOR, ARTIST, "Weź się w garść", "Domestic Fluff"

  • Weronika Kulis

    ILLUSTRATOR, ANIMATOR, COMICS AUTHOR

  • Maciej Kur

    WRITER, "Kajko i Kokosz - Nowe przygody", "Delisie"

  • Marek Lachowicz

    COMICS AUTHOR, "Ostateczna przygoda Czopka Piotrka, "Człowiek Paroovka"

  • Radek Lipowy

    SPEAKER, AQQ

  • Tomasz Lew Leśniak

    ARTIST, "Jeż Jerzy", "Tymek i Mistrz", "Fungae"

  • Robert Łapiński

    PUBLISHER, WRITER, PSX Extreme, "Amiga Rulez", "Atari. Więcej węgla"

  • Kamil Matuszak

    PUBLISHER, BOARD GAME CREATOR, "Labyrinth: Paths of Destiny", "Arkana Miłości", "Modus Operandi"

  • Łukasz Mazur

    JUROR, Best Polish Comic Book Album Competition

  • Megan Uosiu

    ARTIST, "Lazy Snow Leopard", "Pierogi RPG"

  • Bartosz Minkiewicz

    ARTIST, DIRECTOR, "Pan Wiedźma", "Wilq Superbohater"

  • Mariusz Moroz

    ARTIST, "Chorągwie pod Grunwaldem", "Endorf"

  • Karol Mularczyk

    ARTIST, COMIC AUTHOR, „Rewolucyjny mechanizm”

  • Tomasz Niewiadomski

    ARTIST, "Ratman"

  • Piotr Nowacki

    ARTIST, "Detektyw Miś Zbyś na tropie", "Om", "Jeśli zrobisz to teraz, to co będzie zaraz?"

  • Andrzej O. Nowakowski

    ARTIST, "Doman" “Zemsta Harpera”, "Larkis"

  • Grzegorz J. Nowicki

    PRELEGENT, 8kolor

  • Jarek Obważanek

    JUROR, Best Polish Comic Book Album Competition

  • Unka Odya

    ARTIST, "Brom", "Brom XXX"

  • Marek Oleksicki

    ARTIST, "Bradl", "Frankenstein's Womb", "28 Days Later", "Zero"

  • Marcin Opolski

    CREATOR, "Zapomniane sny"

  • Thomas Ott

    ARTIST, ILLUSTRATOR "Tales of Error", "Dead End", "Cinema Panopticum"

  • Ottoich

    ARTIST, "Dwa Gwoździe", "Otwarta Turma"

  • Maciej Pałka

    ARTIST, "Ostatni seans w kinie Corso", "Empress"

  • Paweł Paradowski

    COMICS AUTHOR, "Cierpliwy pies"

  • Grzegorz Pawlak

    ARTIST, "Pętla", "NOIRtober", "Wydział 7", "Benedykt Dampc"

  • Tobiasz Piątkowski

    WRITER, "Bazyliszki", "Bradl", "Ekspozytura rygor"

  • Robert Popielecki

    WRITER, "Historie środka"

  • Anna Poszepczyńska

    COMICS CREATOR, "Trzy siostry"

  • Mateusz Pronobis

    PUBLISHER, BOARD GAME CREATOR, "Labyrinth: Paths of Destiny", "Arkana Miłości"

  • Marcin Sergiusz Przybyłek

    WRITER, "CEO Slayer", "Orzeł Biały"

  • Patrycja Radoń

    ESPORT PSYCHOLOGIST

  • Robin Recht

    ARTIST, ILLUSTRATOR "Julius, "Elric", "Thorgal"

  • Łukasz Reczulski

    RESEARCHER, "Narodziny i rozkwit Polskiej Rzeczypospolitej Mangowej"

  • Grzegorz Rosiński

    ARTIST, "Kapitan Żbik", Thorgal", "Yans", "Szninkiel"

  • Joanna Roszak

    PUBLISHER, SPEAKER

  • Artur Ruducha

    ARTIST, "Piraci z Wysp Szczęśliwych", "Kapitan Szpic"

  • Marcin Rustecki

    COMICS AUTHOR, ARTIST, PUBLISHER, "Ksionz", "Pętla"

  • Magda Rutkowska

    CREATOR, "Zapomniane sny"

  • Arkadiusz Salomoński

    SPEAKER, Fundacja Kreska

  • Paweł Schreiber

    GAMES RESEARCHER, JOURNALIST, "Pixel"

  • Robert Sienicki

    ARTIST, "Beletrystyka humorzasta", "Ostatni pisarz"

  • Zygmunt Similak

    ARTIST, "Zakon", "Saladyn i Ryszard Lwie Serce"

  • Michał Siromski

    SPEAKER, Stowarzyszenie Gildia Superbohaterów

  • Ryszard Siwanowicz

    WRITER

  • Rafał Skarżycki

    WRITER, "Jeż Jerzy", "Tymek i Mistrz"

  • Jan Skarżyński

    ARTIST, "Gałgan"

  • Samuel Skiba-Wojnach

    ARTIST, FIGURINE PAINTER, YOUTUBER, "MiniEmporiumSamiego"

  • Jacek Skrzydlewski

    ARTIST, "Kosmiczny detektyw", "Planeta robotów"

  • Emilia Skubis

    SPEAKER, Fundacja 8kolor

  • Tomasz Spell

    COMICS AUTHOR, ARTIST, "Zasada Trójek", "Przygody Stasia i Złej Nogi"

  • Michał Staniszewski

    GAMES DEVELOPER, "Linger in Shadows", "Datura" oraz "Bound"

  • Jakub Stępień

    SPEAKER, AvalonMarvelComics.pl

  • Radosław Szewski Staszewski

    BOARD GAME PUBLISHER, Alis.Games

  • Dominik Szcześniak

    COMICS AUTHOR, JOURNALIST, "Pętla", "Robaczki", "GadKaszmatka"

  • Rafał Szłapa

    COMICS AUTHOR, GRAPHIC ARTIST, "Bler", "Paneuropa vs Covid", "Boston Tea Party"

  • Rafał Szrajber

    ARTIST, DESIGNER, "SteamRift universe", "PHOTOmodeBOOK"

  • Bartosz Sztybor

    WRITER, "The Witcher: Fading Memories", "Jeśli zrobisz to teraz, to co będzie zaraz?", Cyberpunk 2077: Edgerunners

  • Artur Szymała

    PUBLISHER, BOARD GAME CREATOR, "Herosi vs Horrory"

  • Michał Śledziński

    COMICS AUTHOR, DIRECTOR, "Czerwony Pingwin musi umrzeć!", "Osiedle Swoboda"

  • Jacek Świdziński

    ARTIST, "Festiwal", "Powstanie. Film narodowy"

  • Adam Święcki

    COMICS AUTHOR, "Cela nr 1", "Przebudzone legendy", "Opowieści lasu"

  • Emiliano Tanzillo

    COMICS AUTHOR, ARTIST, "Dylan Dog", "Carambolla", "Psychotherapies"

  • Witold Tkaczyk

    MODERATOR, Zin Zin Press, AQQ

  • Tomasz Tomaszewski

    JUROR, Competition for the design of a comic book

  • Katarzyna Tośta

    CULTURAL ANIMATOR, „Dzieci Bałut – murale pamięci”

  • Ronan Toulhoat

    ARTIST, ILLUSTRATOR "Block 109", "Ira Dei", "Go West, Young Man"

  • Rafał Trejnis

    ARTIST, "Pętla", "Ostatni wynalazek", "Fotostory"

  • Robert Trojanowski

    COMICS ARTIST, "Zrób sobie komiks", "Książka pod tytułem"

  • Marek Turek

    COMICS AUTHOR, "Bellmer, niebiografia", "Wydział 7"

  • Roch Urbaniak

    ARTIST, "Papiernik, czyli skąd się biorą opowieści"

  • Frédéric Vignaux

    ARTIST, ILLUSTRATOR "Neige", "Thorgal"

  • Adam Wacławski

    MUSICIAN AND DEMOSCENE CREATOR

  • Robert Waga

    JUROR, "Podróż do centrum wszechświata" competition

  • Marcin Waligórski

    GAMES DEVELOPER, "Medieval Dynasty”

  • Wiktor Weprzędz

    SPEAKER, Łódzki Fanklub Star Wars

  • Aneta Wiśniewska

    GAMES DEVELOPER, "Medieval Dynasty”

  • Michał R. Wiśniewski

    WRITER, PUBLICIST, "Jetlag, God Hates Poland"; "Hello World"; "Wszyscy jesteśmy cyborgami"

  • Katarzyna Witerscheim

    JUROR, Competition for the design of a comic book

  • Krystian Włosek

    JOURNALIST, CODER, "ZIN80"

  • Łukasz Wnuczek

    COMICS AUTHOR, ARTIST, "Plemię Sów", "Sława"

  • Piotr Wojciechowski

    ARTIST, "Opowieści Grabarza"

  • Xulm

    COMICS AUTHOR, "Pętla 168", "Supernaukoledzy 2099"

  • Łukasz Zandecki

    SPEAKER, AQQ

  • Anna Zielińska

    GAMES DEVELOPER, "Medieval Dynasty”

  • Krzysztof Ziembik

    GAMES DEVELOPER

  • Katarzyna Żarnowska

    SPEAKER