Home / News / Nabór dla wystawców na 37. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi

News

Nabór dla wystawców na 37. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Proces zgłoszeniowy składa się z trzech etapów:

  1. W pierwszej kolejności należy utworzyć konto wystawcy, wypełniając formularz rejestracyjny w systemie. Konto będzie można wykorzystać również podczas kolejnych edycji festiwalu.
  2. Następnie konieczna jest weryfikacja adresu e-mail. Po rejestracji wystawca otrzyma wiadomość z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć, aby potwierdzić adres.
  3. Ostatnim etapem jest zgłoszenie udziału w festiwalu. Po zalogowaniu się na utworzone konto należy przejść do sekcji „Moje Zamówienia” i wypełnić formularz zamówienia stoiska, podając wymagane dane oraz wybierając interesujące opcje.

System ExpoSupport został wdrożony w celu zwiększenia przejrzystości procesu zgłoszeniowego, uproszczenia rejestracji oraz usprawnienia komunikacji pomiędzy wystawcami a organizatorami.

W przypadku pytań dotyczących udziału w festiwalu prosimy o kontakt.