Festival programme

Filter by special guest

All guests

Marek Turek

Michał Herman

Krzysztof Głośnicki

Jerzy Łanuszewski

Piotr Czaplarski

Nikodem Cabała

Robert Adler

Ojciec Rene

Ave.

Ewa "Eimmy" Zaremba

Danuta Waga

Robert Waga

Karol Gajos

Hanna Kinder-Kiss

Michał Śledziński

Ernesto Gonzales

Krzysztof Łuczyński

Magdalena "Meago" Kania

Ryszard Dąbrowski

Marcin "Xulm" Surma

Marcin Bałczewski

Agnieszka Sowała-Kozłowska

Paweł Kalisz

Kamil Mickiewicz

Agnieszka Piechnik

Jan Korczyński

Leszek Kaczanowski

Rafał Kołsut

Wojciech Jama

Jan Mazur

Robert Sienicki

Przemysław Mazur

Grzegorz Weigt

Rafał Szrajber

Jan Plata-Przechlewski

Marek Kopiec

Klaudyna Sułek

Rafał Mikołajczyk

Adrian Kulesza

Piotr Hołod

Paulina Christa

Silvio Camboni

Nicolas Petrimaux

Mike Siglain

Leo

Luko Czakowski

Dr Bianka Siwińska

Joanna Lisiecka

Agnieszka Szamałek-Michalska

Małgorzata Szymańska

Bartosz Sztybor

Anna Kłosowska

Marcin Świerkot

Ryszard Chojowski

Kamil Rogulski

Michał Gołkowski

Krzysztof Wolicki

Filip Miłuński

Piotr Augustyniak i Marcin Szmidt

Przemysław Wojtkowiak

Adam Kwapiński

Lena Maćków

Paweł Kicman

Filip Sułkowski

Izabela i Piotr Miklaszewscy

Malin Falch

Krzysztof Brajta

Katarzyna "Irienna" Żarnowska

Wiesław Skupniewicz

Joanna Grzybowska

Krzysztof "Grisznak" Wojdyło

Urszula Knap

Michał Żmijewski

Adam Radoń

Joanna Birek

Michał "Bonzaj" Staniszewski

Damian Maksymowicz

Marcin Sienny

Mateusz Papis

Dominik Pańczyk

Tomasz Kozłowski

Piotr Jackowski

Jakub Wiśniewski

Maciej Rosiński

Kacper Durakiewicz-Szymczak

Arkadiusz Salomoński

Krystian "Indigier" Biały

Dariusz Kosmowski

Marta Czarkowska

Agnieszka Wiśniewska

Kamil Pruban

Hubert Ronek

Wojciech Nelec

Małgorzata Chudziak

Michał Siromski

Tomasz Kołodziejczak

Krzysztof Szafrański

Roland Lesterlin

Agnieszka Świętek

Krzysztof Tkaczyk

Przemysław Pawełek

Jarek Obważanek

Marcin Kamiński

Dominika Węcławek

Matylda Sęk-Iwanek

Dominika Gracz-Moskwa

Piotr Kasiński

Violet

Issabel

Joris Chambalin

Jordi Bayarri

Guy Delisle

Denis-Pierre Filippi

Christophe Cazenove

Aurélie Neyret

Krzysztof Ostrowski

Lewis Trondheim

Jon J Muth

Gipi

Tomasz Kaczkowski

Robert Trojanowski

Wojciech Birek

Maciej Pałka

Jakub Topor

Krzysztof Janicz

Jacek Skrzydlewski

Andrzej O. Nowakowski

Rafał Skarżycki

Marcin Podolec

Piotr Nowacki

Maria Lengren

Rafał Szłapa

Grzegorz Janusz

Tomasz Leśniak

Katarzyna Witerscheim

Unka Odya

Paweł Piechnik

Anna Krztoń

Piotr Szulc

Wojciech Stefaniec

Przemysław Truściński

Marta Falkowska

Grzegorz Rosiński

Maciej Kur

Tobiasz Piątkowski

Sławomir Kiełbus

Jakub Syty

Berenika Kołomycka

Maciej Jasiński

Piotr Bednarczyk

Filter by event category

All categories

Dedications

Other

Manga

projekcja_black

Film zone

Main stage

Meetings

Star Wars

Kids zone

Games Zone

Board games zone

Komiks Historyczny

Workshops

09:00

09:15

09:30

09:45

10:00

10:15

10:30

10:45

11:00

11:15

11:30

11:45

12:00

12:15

12:30

12:45

13:00

13:15

13:30

13:45

14:00

14:15

14:30

14:45

15:00

15:15

15:30

15:45

16:00

16:15

16:30

16:45

17:00

17:15

17:30

17:45

18:00

18:15

18:30

18:45

19:00

19:15

19:30

19:45

20:00

20:15

20:30

20:45

21:00

21:15

21:30

21:45

22:00

22:15

22:30

22:45

23:00

23:15

23:30

23:45

00:00

Room A
Room B
Room C
Autograph Zone
Main Stage
Board Games Zone