Strona główna / Goście

Goście

  • Akaa

    TWÓRCZYNI KOMIKSOWA, "Yaoi Market", "Luna's shape"

  • Aleska

    COSPLAYERKA

  • Didier Alcante

    TWÓRCA KOMIKSÓW, SCENARZYSTA, "Pandora Box", "Bomba"

  • Patryk Andersz

    DZIENNIKARZ, "Pixel", "Top Secret"

  • Michał Arkusiński

    RYSOWNIK, "Historie środka", "Edelman", "Ezgetto", "Archentina"

  • Arttricia

    TWÓRCZYNI KOMIKSOWA, "Wianek", "Motanka"

  • Krzysiek Augustyn

    TWÓRCA GIER, "Eternal", "Lazarus", "Droid"

  • Michał Bańka

    MISTRZ GRY, YOUTUBER, "Baniak Baniaka"

  • Igor Barańko

    AUTOR KOMIKSÓW, "Pifitos”, "Skaggy the Lost”, „Taniec czasu”, „Egipskie księżniczki”, „Maksym Osa”

  • Kamil Białkowski

    TWÓRCA GIER PLANSZOWYCH, "Heroes of Might & Magic III: The Board Game"

  • Wojciech Birek

    JUROR, Konkurs na projekt publikacji komiksowej

  • Radosław Bolałek

    WYDAWCA, Hanami

  • Marcin Borkowski

    DZIENNIKARZ, "Top Secret"

  • Aleksander Borszowski

    TWÓRCA GIER, DZIENNIKARZ, "Vampire: The Masquerade"

  • Edyta Bystroń

    RYSOWNICZKA, "Nie chcę się bać", "Na koniec wszystko spłonie", "Pani od plastyki"

  • Daniel Chmielewski

    RYSOWNIK, "Przerysowani. Komiksowe opowieści o narkotykach"

  • Maciej Cholewiński

    SCENARZYSTA, "Edelman", "Ważny był tylko numer", "Chciałbym zapomnieć"

  • Paulina Christa

    PRELEGENTKA, Fundacja Kreska

  • Martyna Chrzanowska

    WYDAWCZYNI, Egmont

  • Paweł Ciołkiewicz

    PUBLICYSTA, "Moje komiksy vol. 2"

  • Łukasz Ciżmowski

    RYSOWNIK, „Gobblyn”, „Incognito: Niesamowity przypadek Pawła K.”

  • Luko Czakowski

    RYSOWNIK, "Głowa", "Pokusa"

  • Piotr Czarnecki

    SCENARZYSTA, „Incognito”, „CosmoChris”

  • Marta Czech

    ANIMATORKA, Storyboat studio

  • Ryszard Dąbrowski

    RYSOWNIK, "Likwidator"

  • Jean-Pierre Dionnet

    SCENARZYSTA, DZIENNIKARZ, "Metal Hurlant", "Eksterminator 17"

  • Bartek Dramczyk

    DZIENNIKARZ, „Commodore & Amiga”, „Bajtek”, „Top Secret”, „CHIP”, „Komputer Świat”, „Pixel"

  • Paweł Dunin-Wąsowicz

    PRELEGENT, AQQ

  • Falauke

    TWÓRCZYNI KOMIKSÓW, "Czy wszystko smakuje?"

  • Ola Frankowska

    COLART

  • Maria B. Garda

    EKSPERTKA, AUTORKA, "Interaktywne fantasy. Gatunek w grach wideo"

  • Joanna Grzelczyk

    PRELEGENTKA

  • Łukasz Godlewski

    RYSOWNIK, "Malarz", "Miłość", „Benia Dampc i pewien ambitny prokurator”

  • Mateusz Godlewski

    PUBLICYSTA, BLOGER, „Groteskowiec”

  • Tanabe Gou

    ARTYSTA, "Saudade", "Kasane", "Outsider"

  • Paul Gravett

    AUTOR, KURATOR, ANIMATOR KULTURY KOMIKSOWEJ

  • Tomasz Grodecki

    SCENARZYSTA, TWÓRCA KOMIKSÓW, "Ćma"

  • Filip Grzędowski

    PRELEGENT, Portal Immersja

  • Bartosz Guzy

    WYDAWCA GIER PLANSZOWYCH, Dark Rabbit

  • Kristian Hellesund

    DZIENNIKARZ, HISTORYK KOMIKSU, "Seriefokus"

  • Radosław Ignatów

    TWÓRCA GIER PLANSZOWYCH, "Eter", "Sherlock: Kryminalna Układanka", "Island Alone"

  • Krzysztof Janicz

    PRELEGENT, blog "Na plasterki!!!", Złota Kolekcja "Kajka i Kokosza"

  • Rafa Janko

    RYSOWNIK, "Ćma", "Mięcho"

  • Maciej Jasiński

    JUROR, Konkurs na projekt publikacji komiksowej

  • Julian Jeliński

    PRELEGENT, Brody z kosmosu

  • Kairi

    COSPLAYERKA

  • Katarzyna Kamieniarz

    JURORKA, Konkurs na projekt publikacji komiksowej

  • Marcin Kamiński

    JUROR, Konkurs na najlepszy polski album

  • Magdalena Meago Kania

    RYSOWNICZKA, "Emilka Sza", "Delisie"

  • Piotr Kasiński

    JUROR, Konkurs na najlepszy polski album

  • Thomas Kast

    ARTYSTA, "The Great Convergence"

  • Sylwia Kaźmierczak

    JURORKA, Konkurs na najlepszy polski album

  • Viola Kijowska

    WYDAWCZYNI PLANSZÓWEK, REDAKTORKA, IUVI Games

  • Kiriesława (Paulina Obutelewicz)

    TWÓRCZYNI KOMIKSOWA, "Jastrzębia Pieśń", "Motanka", Webkomiksy.pl

  • Karolina Klimiuk

    TWÓRCZYNI GIER, "Medieval Dynasty”

  • Bartłomiej Kluska

    AUTOR, Legendy gier wideo

  • Tomasz Kołodziejczak

    PISARZ, SCENARZYSTA, WYDAWCA, „Kolory sztandarów”, „Darlan i Horwazy – Złoty Kur”

  • Berenika Kołomycka

    RYSOWNICZKA, "Malutki Lisek i Wielki Dzik", "Mika i Chłodek"

  • Rafał Kołsut

    JUROR, Konkurs na najlepszy polski album

  • Tomasz Kontny

    SCENARZYSTA, "Wydział 7"

  • Rafał Kosik

    PISARZ, Cyberpunk 2077: Bez przypadku

  • Marta Kostecka

    JURORKA, Konkurs na najlepszy polski album

  • Anna Krztoń

    TWÓRCZYNI KOMIKSÓW, ILUSTRATORKA, "Weź się w garść", "Domestic Fluff"

  • Weronika Kulis

    ILUSTRATORKA, ANIMATORKA, TWÓRCZYNI KOMIKSÓW

  • Maciej Kur

    SCENARZYSTA, "Kajko i Kokosz - Nowe przygody", "Delisie"

  • Marek Lachowicz

    TWÓRCA KOMIKSOWY, "Ostateczna przygoda Czopka Piotrka", "Człowiek Paroovka"

  • Radek Lipowy

    PRELEGENT, AQQ

  • Tomasz Lew Leśniak

    RYSOWNIK, "Jeż Jerzy", "Tymek i Mistrz", "Fungae"

  • Robert Łapiński

    WYDAWCA, PISARZ, PSX Extreme, "Amiga Rulez", "Atari. Więcej węgla"

  • Kamil Matuszak

    WYDAWCA, TWÓRCA GIER PLANSZOWYCH, "Labyrinth: Paths of Destiny", "Arkana Miłości", "Modus Operandi"

  • Łukasz Mazur

    JUROR, Konkurs na najlepszy polski album

  • Megan Uosiu

    RYSOWNICZKA, "Lazy Snow Leopard", "Pierogi RPG"

  • Bartosz Minkiewicz

    RYSOWNIK, REŻYSER, "Pan Wiedźma", "Wilq Superbohater"

  • Mariusz Moroz

    RYSOWNIK, "Chorągwie pod Grunwaldem", "Endorf"

  • Karol Mularczyk

    ARTYSTA, AUTOR KOMIKSÓW, „Rewolucyjny mechanizm”

  • Tomasz Niewiadomski

    RYSOWNIK, "Ratman"

  • Piotr Nowacki

    RYSOWNIK, "Detektyw Miś Zbyś na tropie", "Om", "Jeśli zrobisz to teraz, to co będzie zaraz?"

  • Andrzej O. Nowakowski

    RYSOWNIK, "Doman" “Zemsta Harpera”, Larkis"

  • Grzegorz J. Nowicki

    PRELEGENT, 8kolor

  • Jarek Obważanek

    JUROR, Konkurs na najlepszy polski album

  • Unka Odya

    RYSOWNICZKA, "Brom", "Brom XXX"

  • Marek Oleksicki

    RYSOWNIK, "Bradl", "Frankenstein's Womb", "28 Days Later", "Zero"

  • Marcin Opolski

    TWÓRCA, "Zapomniane sny"

  • Thomas Ott

    ARTYSTA, ILUSTRATOR "Tales of Error", "Dead End", "Cinema Panopticum", "Nowożeńcy"

  • Ottoich

    RYSOWNIK, "Dwa Gwoździe", "Otwarta Turma"

  • Maciej Pałka

    RYSOWNIK, "Ostatni seans w kinie Corso", "Empress"

  • Paweł Paradowski

    AUTOR KOMIKSÓW, "Cierpliwy pies"

  • Grzegorz Pawlak

    RYSOWNIK, "Pętla", "NOIRtober", "Wydział 7", "Benedykt Dampc"

  • Tobiasz Piątkowski

    SCENARZYSTA, "Bazyliszki", "Bradl", "Ekspozytura rygor"

  • Robert Popielecki

    SCENARZYSTA, "Historie środka"

  • Anna Poszepczyńska

    TWÓRCZYNI KOMIKSOWA, "Trzy siostry"

  • Mateusz Pronobis

    WYDAWCA, TWÓRCA GIER PLANSZOWYCH, "Labyrinth: Paths of Destiny", "Arkana Miłości"

  • Marcin Sergiusz Przybyłek

    PISARZ, "CEO Slayer", "Orzeł Biały"

  • Patrycja Radoń

    PSYCHOLOŻKA E-SPORTOWA

  • Robin Recht

    ARTYSTA, ILUSTRATOR "Juliusz", "Elric", "Thorgal"

  • Łukasz Reczulski

    BADACZ, "Narodziny i rozkwit Polskiej Rzeczypospolitej Mangowej"

  • Grzegorz Rosiński

    RYSOWNIK, "Kapitan Żbik", Thorgal", "Yans", "Szninkiel"

  • Joanna Roszak

    WYDAWCZYNI, PRELEGENTKA

  • Artur Ruducha

    RYSOWNIK, "Piraci z Wysp Szczęśliwych", "Kapitan Szpic"

  • Marcin Rustecki

    AUTOR KOMIKSÓW, ARTYSTA, WYDAWCA, "Ksionz", "Pętla"

  • Magda Rutkowska

    TWÓRCZYNI, "Zapomniane sny"

  • Arkadiusz Salomoński

    PRELEGENT, Fundacja Kreska

  • Paweł Schreiber

    BADACZ GIER, DZIENNIKARZ, "Pixel"

  • Robert Sienicki

    RYSOWNIK, "Beletrystyka humorzasta", "Ostatni pisarz"

  • Zygmunt Similak

    RYSOWNIK, "Zakon", "Saladyn i Ryszard Lwie Serce"

  • Michał Siromski

    PRELEGENT, Stowarzyszenie Gildia Superbohaterów

  • Ryszard Siwanowicz

    SCENARZYSTA

  • Rafał Skarżycki

    SCENARZYSTA, "Jeż Jerzy", "Tymek i Mistrz"

  • Jan Skarżyński

    RYSOWNIK, "Gałgan"

  • Samuel Skiba-Wojnach

    ARTYSTA FIGURKOWY, założyciel MiniEmporium Samiego

  • Jacek Skrzydlewski

    RYSOWNIK, "Kosmiczny detektyw", "Planeta robotów"

  • Emilia Skubis

    PRELEGENTKA, Fundacja 8kolor

  • Tomasz Spell

    AUTOR KOMIKSÓW, ARTYSTA, "Zasada Trójek", "Przygody Stasia i Złej Nogi"

  • Michał Staniszewski

    TWÓRCA GIER, "Linger in Shadows", "Datura" oraz "Bound"

  • Jakub Stępień

    PRELEGENT, AvalonMarvelComics.pl

  • Radosław „Szewski” Staszewski

    WYDAWCA GIER PLANSZOWYCH, Alis.Games

  • Dominik Szcześniak

    AUTOR KOMIKSÓW, SCENARZYSTA, DZIENNIKARZ, "Pętla", "Robaczki", "GadKaszmatka"

  • Rafał Szłapa

    TWÓRCA KOMIKSÓW, ARTYSTA, ILUSTRATOR, "Bler", "Paneuropa vs Covid", "Boston Tea Party"

  • Rafał Szrajber

    ATYSTA, PROJEKTANT, "uniwersum SteamRift", projekt PHOTOmodeBOOK, współorganizator ZTGK

  • Bartosz Sztybor

    SCENARZYSTA, "Wiedźmin: Zatarte wspomnienia", "Jeśli zrobisz to teraz, to co będzie zaraz?", Cyberpunk 2077: Edgerunners

  • Artur Szymała

    WYDAWCA, TWÓRCA GIER PLANSZOWYCH, "Herosi vs Horrory"

  • Michał Śledziński

    TWÓRCA KOMIKSÓW, REŻYSER, ANIMATOR "Czerwony Pingwin musi umrzeć!", "Osiedle Swoboda"

  • Jacek Świdziński

    RYSOWNIK, "Festiwal", "Powstanie. Film narodowy"

  • Adam Święcki

    TWÓRCA KOMIKSOWY, "Cela nr 1", "Przebudzone legendy", "Opowieści lasu"

  • Emiliano Tanzillo

    TWÓRCA KOMIKSÓW, RYSOWNIK, "Dylan Dog", "Carambolla", "Smoczy rycerz"

  • Witold Tkaczyk

    MODERATOR, Zin Zin Press, AQQ

  • Tomasz Tomaszewski

    JUROR, Konkurs na projekt publikacji komiksowej

  • Katarzyna Tośta

    KREATORKA KULTURY, „Dzieci Bałut – murale pamięci”

  • Ronan Toulhoat

    ARTYSTA, ILUSTRATOR "Ira Dei", "Go West, Young Man", "Republika czaszki"

  • Rafał Trejnis

    RYSOWNIK, "Pętla", "Ostatni wynalazek", "Fotostory"

  • Robert Trojanowski

    RYSOWNIK, "Zrób sobie komiks", "Książka pod tytułem"

  • Marek Turek

    AUTOR KOMIKSÓW, "Bellmer, niebiografia", "Wydział 7"

  • Roch Urbaniak

    RYSOWNIK, "Papiernik, czyli skąd się biorą opowieści"

  • Frédéric Vignaux

    ARTYSTA, ILUSTRATOR "Neige", "Thorgal"

  • Adam Wacławski

    MUZYK, TWÓRCA DEMOSCENOWY

  • Robert Waga

    JUROR, Konkurs "Podróż do centrum wszechświata"

  • Marcin Waligórski

    TWÓRCA GIER, "Medieval Dynasty”

  • Wiktor Weprzędz

    PRELEGENT, Łódzki Fanklub Star Wars

  • Aneta Wiśniewska

    TWÓRCZYNI GIER, "Medieval Dynasty”

  • Michał R. Wiśniewski

    PISARZ, PUBLICYSTA, "Jetlag, God Hates Poland", "Hello World"; "Wszyscy jesteśmy cyborgami"

  • Katarzyna Witerscheim

    JURORKA, Konkurs na projekt publikacji komiksowej

  • Krystian Włosek

    DZIENNIKARZ, PROGRAMISTA, "ZIN80"

  • Łukasz Wnuczek

    TWÓRCA KOMIKSÓW, RYSOWNIK, "Plemię Sów", "Sława"

  • Piotr Wojciechowski

    RYSOWNIK, "Opowieści Grabarza"

  • Xulm

    TWÓRCA KOMIKSOWY, "Pętla 168", "Supernaukoledzy 2099"

  • Łukasz Zandecki

    PRELEGENT, AQQ

  • Anna Zielińska

    TWÓRCZYNI GIER, "Medieval Dynasty”

  • Krzysztof Ziembik

    TWÓRCA GIER

  • Katarzyna Żarnowska

    PRELEGENTKA