Strona główna / Goście

Goście

  • Piotr Augustyniak i Marcin Szmidt

    PoGraMyTV

  • Marcin Bałczewski

    SCENARZYSTA, "Aquaworld"

  • Krystian „Indiger” Biały

    MODERATOR

  • Joanna Birek

    MFKiG, Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej

  • Wojciech Birek

    EKSPERT, JUROR Międzynarodowy konkurs na krótką formę komiksową

  • Krzysztof Brajta

    EKSPERT

  • Silvio Camboni

    RYSOWNIK, "Myszka Miki: Miki i kraina Pradawnych", "Niezwykła podróż"

  • Christophe Cazenove

    SCENARZYSTA, "Sisters", "Mali Bogowie"

  • Joris Chambalin

    SCENARZYSTA, "Pamiętniki Wisienki"

  • Ryszard Chojnowski

    TŁUMACZ, "Gloomhaven"

  • Paulina Christa

    FUNDACJA KRESKA

  • Małgorzata Chudziak

    EKSPERTKA, Egzaltowana.com

  • Luko Czakowski

    RYSOWNIK, "Głowa"

  • Marta Czarkowska

    AKTORKA DUBBINGOWA, Chiaotzu ("Dragon Ball Super")

  • Ryszard Dąbrowski

    RYSOWNIK, "Likwidator"

  • Guy Delisle

    RYSOWNIK, "Kroniki z młodości", "Shenzhen"

  • Kacper Durakiewicz-Szymczak

    STORY LEAD, SPOKKO, "Wiedźmin: Pogromca Potworów"

  • Karol Gajos

    AKTOR DUBBINGOWY, Gohan ("Dragon Ball Super")

  • Michał Gołkowski

    PISARZ

  • Gipi

    RYSOWNIK, "Wyjątkowe chwile ze sztucznymi brawami", "Aldobrando"

  • Ernesto Gonzales

    RYSOWNIK, "Kapitan Bzyk", "Halina"

  • Dominika Gracz-Moskwa

    JURORKA - Najlepszy polski album roku

  • Joanna Grzybowska

    PRELEGENTKA

  • Malin Falch

    RYSOWNICZKA, "Światła Północy"

  • Marta Falkowska

    JURORKA - Międzynarodowy konkurs na krótką formę komiksową

  • Denis-Pierre Filippi

    SCENARZYSTA, "Myszka Miki: Miki i kraina Pradawnych", "Niezwykła podróż"

  • Piotr Hołod

    RYSOWNIK, "Wojtek i Rudy"

  • Issabel

    JURORKA - Konkurs Cosplay

  • Piotr Jackowski

    PRELEGENT, United States of Komiks

  • Wojciech Jama

    Fundacja Muzeum Komiksu w Krakowie

  • Krzysztof Janicz

    PUBLICYSTA, blog "Na plasterki!!!"

  • Grzegorz Janusz

    SCENARZYSTA, "Kwintesencja", "Tymczasem", "Czasem"

  • Maciej Jasiński

    SCENARZYSTA, "Krasnolud Nap", "Detektyw Miś Zbyś na tropie",

  • Leszek Kaczanowski

    WYDAWCA, Ongrys

  • Tomasz Kaczkowski

    RYSOWNIK, "Detektyw Miś Zbyś na tropie", "Doom Pipe"

  • Paweł Kalisz

    PUBLICYSTA, "Sybir: Moja historia"

  • Marcin Kamiński

    JUROR - Najlepszy polski komiks roku

  • Magdalena „Meago” Kania

    RYSOWNICZKA, "Emilka Sza"

  • Piotr Kasiński

    JUROR - Najlepszy polski komiks roku

  • Sławomir Kiełbus

    RYSOWNIK, "Kajko i Kokosz - Nowe Przygody", "Gwidon"

  • Hanna Kinder-Kiss

    AKTORKA DUBBINGOWA, "Dragon Ball Super"

  • Anna Kłosowska

    RYSOWNICZKA, Odmęty Absurdu

  • Urszula Knap

    TŁUMACZKA, JPF, "Inuyasha", "Piekielny raj", "Odrodzony jako galareta"

  • Tomasz Kołodziejczak

    PISARZ, SCENARZYSTA, WYDAWCA, Egmont Polska

  • Berenika Kołomycka

    RYSOWNICZKA, "Malutki Lisek i Wielki Dzik", "Mika i Wyjec"

  • Rafał Kołsut

    Fundacja Muzeum Komiksu w Krakowie

  • Marek Kopiec

    RYSOWNIK, "Opowieści minione. Nie ma sprawiedliwości"

  • Dariusz Kosmowski

    AKTOR DUBBINGOWY, Arcykapłan, reżyser dubbingu ("Dragon Ball Super")

  • Jan Korczyński

    REDAKTOR NACZELNY, Antologia KKK

  • Tomasz Kozłowski

    PRELEGENT, United States of Komiks

  • Adrian Kulesza

    Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej

  • Maciej Kur

    SCENARZYSTA, "Kajko i Kokosz - Nowe przygody", "Emilka Sza", JUROR

  • Adam Kwapiński

    PROJEKTANT GIER PLANSZOWYCH, "Nemesis", "Lords of Hellas"

  • Maria Lengren

    WYDAWCZYNI, Planeta Komiksów

  • Leo

    RYSOWNIK, "Antares", "Betelgeza", "Aldebaran"

  • Roland Lesterlin

    PEOPLE CAN FLY - reżyser gier wideo

  • Tomasz Leśniak

    RYSOWNIK, "Jeż Jerzy", "Tymek i Mistrz", "Polska mistrzem Polski"

  • Joanna Lisiecka

    Dyrektorka Programowa Perspektywy Women in Tech

  • Krzysztof Łuczyński

    RYSOWNIK, "Iskry #01: Ambicja"

  • Damian Maksymowicz

    PRELEGENT, United States of Komiks

  • Jan Mazur

    SCENARZYSTA, "Ostatni pisarz"

  • Przemysław Mazur

    WYDAWCA, Kurc

  • Kamil Mickiewicz

    KOLORYSTA, "Sybir - moja historia"

  • Izabela i Piotr Miklaszewscy

    SCENARZYŚCI, "Podróże z Pazurem"

  • Rafał Mikołajczyk

    RYSOWNIK, "Niezwyciężony"

  • Filip Miłuński

    PROJEKTANT GIER PLANSZOWYCH, Lucky Duck Games

  • Jon J Muth

    RYSOWNIK, "Podróź siódma", "Moonshadow", "Havok i Wolverine"

  • Wojciech Nelec

    EKSPERT, BatCave

  • Aurélie Neyret

    RYSOWNICZKA, "Pamiętniki Wisienki"

  • Piotr Nowacki

    RYSOWNIK, "Om", "Jeśli zrobisz to teraz, to co będzie zaraz?", "Detektyw Miś Zbyś na tropie"

  • Andrzej O. Nowakowski

    RYSOWNIK, "Doman" “Zemsta Harpera”

  • Jarek Obważanek

    JUROR - Najlepszy polski komiks roku

  • Unka Odya

    RYSOWNICZKA, "Brom"

  • Krzysztof Ostrowski

    RYSOWNIK, REŻYSER, "Jak zostałem Superłotrem"

  • Maciej Pałka

    RYSOWNIK, "Ostatni seans w kinie Corso", "Empress"

  • Dominik Pańczyk

    PRELEGENT, United States of Komiks

  • Mateusz Papis

    PRELEGENT, United States of Komiks

  • Przemysław Pawełek

    JUROR - Najlepszy polski komiks roku

  • Nicolas Petrimaux

    RYSOWNIK, "Dorwać Ramireza"

  • Tobiasz Piątkowski

    SCENARZYSTA, "Paneuropa vs COVID", "Bazyliszki"

  • Agnieszka Piechnik

    "Sybir: Moja historia"

  • Marcin Podolec

    RYSOWNIK, "Bajka na końcu świata", "Insekt"

  • Kamil Pruban

    AKTOR DUBBINGOWY, Vegeta ("Dragon Ball Super")

  • Jan Plata-Przechlewski

    RYSOWNIK, "Wampiurs Wars"

  • Adam Radoń

    Dyrektor MFKiG, Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej

  • Kamil Rogulski

    Wspieram.to

  • Hubert Ronek

    RYSOWNIK, "W.E."

  • Grzegorz Rosiński

    RYSOWNIK, "Thorgal", "Yans", "Szninkiel", "Zemsta hrabiego Skarbka", "Skarga utraconych ziem"

  • Maciej Rosiński

    GAMEPLAY DESIGNER LEAD, SPOKKO, "Wiedźmin: Pogromca Potworów"

  • Arkadiusz Salomoński

    "Kajko i Kokosz: Złota kolekcja"

  • Matylda Sęk-Iwanek

    JURORKA - Najlepszy polski komiks roku

  • Mike Siglain

    Lucas Film - dyrektor kreatywny wydawnictwa

  • Robert Sienicki

    RYSOWNIK, "Ostatni pisarz", "Rycerz Janek"

  • Marcin Sienny

    PRELEGENT, United States of Komiks

  • Michał Siromski

    EKSPERT

  • Dr Bianka Siwińska

    CEO Perspektywy Women in Tech

  • Rafał Skarżycki

    SCENARZYSTA, "Jeż Jerzy", "Tymek i Mistrz", "Polska mistrzem Polski"

  • Jacek Skrzydlewski

    RYSOWNIK, "Kosmiczny detektyw", "Planeta robotów"

  • Wiesław Skupniewicz

    RYSOWNIK, "Bazyliszki"

  • Agnieszka Sowała-Kozłowska

    RYSOWNICZKA, "Aquaworld"

  • Michał „Bonzaj” Staniszewski

    PROJEKTANT GIER WIDEO, Studio Plastic

  • Wojciech Stefaniec

    RYSOWNIK, "Paneuropa vs COVID"

  • Klaudyna Sułek

    WYDAWCZYNI, Booka

  • Marcin „Xulm” Surma

    RYSOWNIK, "Super Naukoledzy 2099", "Sprzężenie zwrotne"

  • Jakub Syty

    SCENARZYSTA, "Kubatu"

  • Krzysztof Szafrański

    WYDAWCA, Rebel

  • Agnieszka Szamałek-Michalska

    Internal Communication & Culture Manager w CD PROJEKT RED

  • Rafał Szłapa

    RYSOWNIK, "Bler"

  • Rafał Szrajber

    PRELEGENT, Politechnika Łódzka

  • Bartosz Sztybor

    SCENARZYSTA, "Wiedźmin: Zatarte wspomnienia", "Jeśli zrobisz to teraz, to co będzie zaraz?", "Tajemniczy kapelusz pana Pinon"

  • Piotr Szulc

    SCENARZYSTA, "Ktoś, nie do końca wiadomo kto", "Olimpia z Gdańska"

  • Małgorzata Szymańska

    RYSOWNICZKA, "Witchpub", "Pobitych garów"

  • Michał Śledziński

    RYSOWNIK, "Czerwony Pingwin musi umrzeć!", "Komiks dla PIXELa"

  • Marcin Świerkot

    WYDAWCA, Awaken Realms, Gamefound

  • Agnieszka Świętek

    JURORKA - Międzynarodowy konkurs na krótką formę komiksową

  • Krzysztof Tkaczyk

    JUROR - Międzynarodowy konkurs na krótką formę komiksową

  • Jakub Topor

    RYSOWNIK, "Rodacy. Trzy"

  • Robert Trojanowski

    RYSOWNIK, "Zrób sobie komiks", "Książka pod tytułem"

  • Lewis Trondheim

    RYSOWNIK, "Donżon", "Ralph Azham", "Myszka Miki: Horrifikland. Przerażająca przygoda"

  • Przemysław Truściński

    RYSOWNIK, "Paneuropa vs COVID"

  • Violet

    JURORKA - Konkurs Cosplay

  • Danuta Waga

    JURORKA - Konkurs "Maszyna do spełniania życzeń"

  • Robert Waga

    JUROR - Konkurs "Maszyna do spełniania życzeń"

  • Grzegorz Weigt

    RYSOWNIK, "Art gratia artis. Malarstwo z dymkiem"

  • Dominika Węcławek

    JURORKA - Najlepszy polski komiks roku

  • Agnieszka Wiśniewska

    AKTORKA DUBBINGOWA, Osiemnastka ("Dragon Ball Super")

  • Katarzyna Witerscheim

    JURORKA - Konkurs "Maszyna do spełniania życzeń"

  • Krzysztof „Grisznak” Wojdyło

    PUBLICYSTA, Tanuki.pl, Otaku, Inner World

  • Przemysław Wojtkowiak

    PROJEKTANT GIER PLANSZOWYCH, Rebel

  • Krzysztof Wolicki

    PROJEKTANT GIER PLANSZOWYCH, "Sibir Punk"

  • Katarzyna „Irienna” Żarnowska

    PRELEGENTKA

  • Michał Żmijewski

    TŁUMACZ, JPF, "Boruto", "Ranma 1/2", "JoJo's Bizarre Adventure"