Program festiwalu

Filtruj po gościu specjalnym

Wszyscy goście

Maciej Łazowski

Robert Trojanowski

Wiktor Talaga

Wojciech Birek

Witold Tkaczyk

Adam Rusek

Mariusz Zabdyr

Andrzej Włudecki

Maciej Pałka

Jakub Topor

Krzysztof Gawronkiewicz

Krzysztof Janicz

Krzysztof Owedyk

Maciej Cholewiński

Łukasz Kowalczuk

Adam Dobroński

Elżbieta Żukowska

Roch Urbaniak

Radosław Koch

Paweł Ciołkiewicz

Jacek Skrzydlewski

Marek Szyszko

Andrzej O. Nowakowski

Sebastian Chosiński

Julian Jeliński

Bogusław Polch

Rafał Skarżycki

Marek Rubec

Dominika Urbańska-Galanciak

Michał Arkusiński

Warsztaty Komiksu

Marcin Podolec

Piotr Nowacki

Maria Lengren

Rafał Szłapa

Zosia Dzierżawska

Tadeusz Baranowski

Manga Corner

Kuba Ryszkiewicz

Agnieszka Niedźwiadek

Warsztat Artysty

Grzegorz Janusz

Bartłomiej Sztobryn

United States of Komiks

Tomasz Leśniak

Katarzyna Witerscheim

Piotr Czarnecki

Tomasz Kontny

Mikołaj Ratka

Dariusz Stańczyk

Jakub Oleksów

Artur Biernacki

Monika Laprus-Wierzejska

Paweł Gierczak

Piotr Rosner

Magdalena Rzepecka

Anna Karolina Kaczmarczyk

Tomasz Piorunowski

Jacek Kuziemski

Mateusz Piątkowski

Unka Odya

Anna Sranna

Magdalena Lankosz

Paweł Piechnik

Edyta Bystroń

Anna Krztoń

Łukasz Wnuczek

Marcelo D'Salete

Joanna Karpowicz

Piotr Szulc

Daniel Odija

Wojciech Stefaniec

Michel Koeniguer

Tomáš Prokůpek

Tomasz Larek

Jakub Kijuc

Adam Kmiołek

Piotr Cieśliński

Grzegorz Przybyś

Przemysław Truściński

Nicolas Grivel

Boulet

Marta Falkowska

Konstanty Wolny

Kasia Niemczyk

Grzegorz Rosiński

Marianna Strychowska

Marek Oleksicki

Maciej Kur

Nuno Saraiva

Bruno Caetano

João Tercio

Marta Teives

João Lameiras

Ricardo Cabral

Tobiasz Piątkowski

Sławomir Kiełbus

Grażyna Kasprzak

Zbigniew Kasprzak

Cyril Pedrosa

Jakub Syty

Berenika Kołomycka

Krzysztof Trystuła

Maciej Jasiński

Przemysław Surma

Piotr Bednarczyk

John Higgins

Mick McMahon

John Layman

Filtruj po rodzaju wydarzenia

Wszystkie kategorie

Autografy

Inne

Konkursy

Manga Corner

Panele dyskusyjne

Pokazy

Prelekcje

Scena główna

Spotkania

Star Wars

Strefa dziecięca

Strefa gier

Strefa gier planszowych

Warsztaty

09:00

09:15

09:30

09:45

10:00

10:15

10:30

10:45

11:00

11:15

11:30

11:45

12:00

12:15

12:30

12:45

13:00

13:15

13:30

13:45

14:00

14:15

14:30

14:45

15:00

15:15

15:30

15:45

16:00

16:15

16:30

16:45

17:00

17:15

17:30

17:45

18:00

18:15

18:30

18:45

19:00

19:15

19:30

19:45

20:00

20:15

20:30

20:45

21:00

21:15

21:30

21:45

22:00

22:15

22:30

22:45

23:00

23:15

23:30

23:45

00:00

Aula
Sala A
Sala B
Sala C
Sala Winsor & Newton
Strefa Autografów
Scena Główna
Strefa gier
Strefa Planszówek
EC1 Łódź

Wernisaż wystaw 30. MFKiG

17:00 - 18:00

Inne

Piwoteka

Premiera piwa festiwalowego

21:00 - 23:00

Inne

Klub Broadway18