Strona główna / Aktualności / Nabór dla wystawców na 37. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi

Aktualności

Nabór dla wystawców na 37. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi

Rozpoczął się nabór dla wystawców zainteresowanych udziałem w 37. Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 lipca 2026 roku za pośrednictwem systemu ExpoSupport.

Proces zgłoszeniowy składa się z trzech etapów:

  1. W pierwszej kolejności należy utworzyć konto wystawcy, wypełniając formularz rejestracyjny w systemie. Konto będzie można wykorzystać również podczas kolejnych edycji festiwalu.
  2. Następnie konieczna jest weryfikacja adresu e-mail. Po rejestracji wystawca otrzyma wiadomość z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć, aby potwierdzić adres.
  3. Ostatnim etapem jest zgłoszenie udziału w festiwalu. Po zalogowaniu się na utworzone konto należy przejść do sekcji „Moje Zamówienia” i wypełnić formularz zamówienia stoiska, podając wymagane dane oraz wybierając interesujące opcje.

System ExpoSupport został wdrożony w celu zwiększenia przejrzystości procesu zgłoszeniowego, uproszczenia rejestracji oraz usprawnienia komunikacji pomiędzy wystawcami a organizatorami.

W przypadku pytań dotyczących udziału w festiwalu prosimy o kontakt.